Среда, 3 ноября, 2021

StarLightMedia висловила недовіру правлінню ІнАУ

На думку медіагрупи, ІнАУ розпочала кампанію щодо захисту інтересів лише одного із своїх членів.

Медіагруппа StarLightMedia направила листа про упередженість дій правління Інтернет асоціації України, щодо бізнес-спору між «Мережа Ланет» та StarLightMedia. Про це говориться в пресрелізі медіагрупи.

«StarLightMedia, починаючи із 2010 року, є членом ІнАУ і згідно з положенням Статуту Асоціації володіє повним переліком прав щодо участі в її управлінні. У ситуації що склалася, Асоціація, дізнавшись про конфлікт, який зачіпає інтереси двох членів ІнАУ, на нашу думку, була зобов’язана, у межах своїх повноважень, розпочати двостороннє врегулювання конфлікту та отримати/врахувати пояснення й іншої сторони», – говориться в заяві медіагрупи.

StarLightMedia стверджує, що позицію медіагрупи залишено поза увагою.

«Отримавши пояснення ТОВ «Мережа Ланет», ІнАУ розпочала кампанію щодо захисту інтересів лише одного із своїх членів. Так, звернувшись із листами до уповноважених осіб держави та голови Антимонопольного комітету України дала зрозуміти, що, у межах своїх повноважень, виступає представником та захисником інтересів одного із членів Асоціації, а саме: ТОВ «Мережа Ланет», – стверджує StarLightMedia.

Це, на думку медіагрупи, змушує «засумніватися у прозорості та добросовісності діяльності правління ІнАУ та виконання її членами своїх повноважень».

«Слід наголосити, що одними із членів правління ІнАУ на сьогодні є: Мазур В.О. – кінцевий бенефіціарний власник юридичної особи, засновника ТОВ «Мережа Ланет» та Лева С.Д. – заступник директора ТОВ «Ланет Телеком», кінцевим бенефіціарним власником якого також є уже згаданий Мазур В.О…Враховуючи статус осіб, які є членам правління ІнАУ, виникають обґрунтовані підозри, чому Асоціація не докладає зусиль задля вирішення конфлікту, упереджено розглядає ситуацію лише зі сторони ТОВ «Мережа Ланет», та виступає представником та захисником лише останнього, а думку та пояснення звичайних членів Асоціації, таких, як StarLightMedia навіть не запитано. Важливо відзначити, що одним із положень регламенту роботи правління ІнАУ є етика її членів, відповідно до якої, член правління не має права використовувати своє положення в ІнАУ в особистих або комерційних цілях», – говориться у заяві медіагрупи.

Також у StarLightMedia «складається враження, що правління не діє в інтересах ІнАУ та своїх членів, адже останній з’їзд та обрання керівництва було два роки тому, що також ставить під сумнів діяльність правління та рішення прийняті начебто від імені всієї Асоціації».

Джерело

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

1+1 media и StarLightMedia привлекли к уголовной ответственности еще одного провайдера-пирата

В Кропивницкой области. Группы 1+1 media и StarLightMedia сообщают о привлечении к уголовной ответственности провайдера, …

ICTV Ukraine начнет вещать на спутнике 16 марта

StarLightMedia запускает новый международный телеканал. 6 марта медиагруппа StarLightMedia получила лицензию Национального совета Украины по …