Пятница, Февраль 15, 2019
Домой > Новости > У березні Ictv розпочне показ «12 найкращих шахраїв»
У березні на Ictv стартує новий проект під назвою «12 найкращих шахраїв». Про це «Телекритику» повідомили у прес-службі каналу.

Як уже повідомлялося, спочатку канал презентував «12 найкращих шахраїв» як проект осіннього сезону минулого року. Одначе, зауважує прес-служба Ictv, оскільки на той час не було завершено виробничий процес, вихід програми було відкладено на початок 2009 року.

У березні Ictv розпочне показ «12 найкращих шахраїв»

Виробництво проекту здійснювала компанія «Актив Віжн», яка займалася написанням сценаріїв, кастингом, зйомками та постпродакшном. За словами генерального продюсера «Актів Віжн» Олени Дмитрієвої, в проекті відтворено справжні історії українських шахраїв: «У серіалі немає вигаданих імен і прізвищ. Усі події, відтворені у фільмах, – правда. Люди називаються своїми іменами. В ньому йдеться про реальних людей, багато з яких зараз живуть серед нас. Дехто помер, інші у в’язниці. Є й історія, герой якої ще чекає на рішення суду». В проекті буде використано справжні документи і речові докази злочинів, знайдені сценарною групою або надані правоохоронцями.

За словами пані Дмитрієвої, ідея проекту належить Аллі Липовецькій, а ведучим «12 найкращих шахраїв» став Остап Ступка. Режисер проекту – Дмитро Малков, оператор-постановник – Дмитро Плюта, керівник сценарної групи – Валентин Синчак, редактор-консультант – Матвій Нікітін, художній керівник проекту – Олена Дмитрієва, продюсери проекту – Марина Квасова, Алла Липовецька.

Бюджет проекту не розголошується.

«Телекритика»

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

НАЦСОВЕТ ЕЩЕ РАЗ ПРОВЕРИТ ТЕЛЕКАНАЛ МУРАЕВА ПЕРЕД АННУЛИРОВАНИЕМ ЕГО ЛИЦЕНЗИИ

Регулятор планировал обратиться в суд для аннулирования спутниковой лицензии телеканала «Макси-ТВ», но из-за оплошности работников …

ТВі

НАЦСОВЕТ ПРОВЕРИТ ТЕЛЕКАНАЛ ТВІ НА ПРЕДМЕТ ОТСУТСТВИЯ СПУТНИКОВОГО ВЕЩАНИЯ

Мониторинг регулятора за 28–29 января зафиксировал отсутствие вещания. Национальный совет по вопросам телевидения и радиовещания …