serpil

Пользователь
Screen1_Large.jpg


Перед вами супер програма для перегляду супутникового телебачення на персональному комп'ютері, які підтримує карти SS-1,SS-2,SS-3, тощо. Дане ПЗ має дуже не погані параметри! В головному вікні п'ять основних та шість допоміжних закладок:
(SATELLITE; DiseqC; SCAN; PLUGINS; SETINGS)
(PIP; FILTERS; DEVICE; E.P.G; TELETEXT; RECORD)

За допомогою яких дуже зручно організоване управління програмою після її налаштування - ці закладки можна звернути.
Сама ізюминка програми, і вона не одна, яка відрізняє її від схожого софту, це спроможність при скануванні транспортерів супутника, витягувати інформацію про жанр каналу, так що потім при перегляді списку каналів, ви не будите маятися з сортуванням, а просто вибираючи жанр, а їх більше 30 в основному використовується 10 отримаєте більш маленький список, в якому і пошукаєте потрібний канал.

Для початку завантажуємо саму програму AltDvb з офіційного сайту http://www.altdvb.ro/ при цьому не забуваємо завантажити і бібліотеки для своєї карти їх поміщаємо в теку devices). Розпаковуємо архів. Перше це необхідно зареєструвати фільтри. Для цього, заходимо в теку "Filters" і запускаємо файл #Register_Filters і так далі. (тут докладне налаштування http://starlink.info/instr.php?tex=6 або http://satsat.info/alt-dvb/332-opisanie-vozmojnostei-programmy-alt-dvb.html )

Завантажити AltDvb_Full_Ver22_B3912 http://www.satnavigator.ru/page-id-33-a-dl.html
Люстерко http://www.dvbskystar.com/download/click.php?id=373
Додатково
* Російсько-мовний модуль http://www.satnavigator.ru/files/sattv/altdvb/22/AltDvb_Full_Ver22_B3912(ru).zip
* dev_TT-budget_1401 http://www.satnavigator.ru/files/sattv/altdvb/22/dev_TT-budget_1401.zip
* dev_tt-budget 1.11.zip[/url] http://www.dvbsupport.net/download/index.php?act=download&id=146

AltDVB Plugins v3.4.rar (12.15 MB) http://www.uploading.com/files/9OJ6VSSK/AltDVB_Plugins_v3.4.rar.html

AltDVB Sat4all Edition 3.4.zip (4.42 Mb) http://www.di-life.com/dload/index.php?page=download&action=download&id=271&pid=
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
serpil, було би дуже непогано як би ця тема розвинулася, я сподіваюсь що з часом посилання у твоєму повідомленні поміняються на файли та опис тут, у цій темі.
Чув багато що вона дуже гарна, ця програма, але з особистого досвіду знаю що дуже сильно заплутана у встановленнях та настроюванні, власне тому я нею й не користуюсь. Людині ж бо потрібно поставити програму, налаштувати та користуватись, а тут із другим пунктом великі проблеми, що й відлякує від неї переважну більшість користувачів. Саме тому гарний топік по цьму питанню дуже би не завадив усім.
 

pofigist

Профи в Сат-ТВ
Чув багато що вона дуже гарна, ця програма, але з особистого досвіду знаю що дуже сильно заплутана у встановленнях та настроюванні, власне тому я нею й не користуюсь. Людині ж бо потрібно поставити програму, налаштувати та користуватись, а тут із другим пунктом великі проблеми, що й відлякує від неї переважну більшість користувачів. Саме тому гарний топік по цьму питанню дуже би не завадив усім.
Ну тут Ви помиляєтесь, програма ставиться і настоюється досить просто (для мене простіше аніж ProgDVB) Та і можливості налаштувань у неї широкі, особливо це виручає при роботі з кодеками.
Правда є і недоліки, наприклад телетекст працює некоректно. Нема локалізації.
 

serpil

Пользователь
хлопці... перепрошую... подивиться уважно... тут є посилання і на локалізацію і на налаштування з картинками і без... якщо бажаєте то можу перенести...
ця прога створена нашими братами румунами спеціально для СС2, але є і підтримка інших катрок...
а як ви поставитесь взагалі до теми опису всіх подібних прог...

Добавлено через 4 минуты
телетекст не проблема можна прикрутити будь яку розробку... і що цікаво в ній будь які плагіни працюють краще ніж наприклад родимі написані для ProgDVB... у мене взагалі небуло випадку щоб якийсь із них не працював
 
Последнее редактирование:

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
Ну тут Ви помиляєтесь, програма ставиться і настоюється досить просто (для мене простіше аніж ProgDVB) Та і можливості налаштувань у неї широкі, особливо це виручає при роботі з кодеками.
про кодеки не знаю, ставится всё просто, а вот настройка...тут уж никак нельзя сравнивать с прогдвб, не говоря уже о двбдриме...там только с окнами и кнопками разобраться не то, что бутылки, ящика не хватит....её никакой новичёк не то что неосилит, не вытерпит даже разглядеть, это факт бесспорный....всё-таки что прог, что дрим имеют стандартный виндовский интерфейс и стандартные окна со стандартными менюшками, и интерфейсы у них что называется интуитивно-понятные.....а с этой прогой в этом плане проблемы, вот потому я лично очень приветствую создание этой темы и ещё больше был бы рад если бы она нормально была развита, не ссылками, а толковым описанием, максимально подробным, выложенными файлами, картинками и т.п.
serpil написал(а):
якщо бажаєте то можу перенести...
дуже бажаємо
serpil написал(а):
а як ви поставитесь взагалі до теми опису всіх подібних прог...
дуже позитивно!!!
PS. я лично эту прогу ставил раза четыре, но она меня раздражала своим видом и излишним количеством настроек, что в принципе хорошо с профессиональной точки зрения, но с пользовательской просто ужас!!! И видя в подавляющем большинстве положительные отзывы она мне интересна, тем более что прог в последнее время чем дальше, тем больше денег хочет, видать совсем с голоду подыхает...в последних версиях пишет что МПЭГ-4 и ДВБ-С2 только в про-версии, т.е. за деньги....я бы заплатил, но не за сплошной глюк, коим является прогдвб....вот почему хочется видеть хороший топик по Alt-dvb...да наверное не только мне, многим...
 

pofigist

Профи в Сат-ТВ
про кодеки не знаю, ставится всё просто, а вот настройка...тут уж никак нельзя сравнивать с прогдвб, не говоря уже о двбдриме...там только с окнами и кнопками разобраться не то, что бутылки, ящика не хватит....её никакой новичёк не то что неосилит, не вытерпит даже разглядеть, это факт бесспорный....всё-таки что прог, что дрим имеют стандартный виндовский интерфейс и стандартные окна со стандартными менюшками, и интерфейсы у них что называется интуитивно-понятные.....а с этой прогой в этом плане проблемы....
То что прога сложнее в настройке, это кажется на первый взгляд, там те же окна и кнопки, может не такие красивые как в других. И все настраивается также просто, а видимость сложности создает куча, в большинстве случаев неиспользованных, настроек.
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
а видимость сложности создает куча, в большинстве случаев неиспользованных, настроек.
вот то-то и оно, так оно и есть...и основная проблема не столько куча настроек, а то, что в этой куче сложно найти нужные.
 

serpil

Пользователь
на надав посилання на готові збірки, прогу непотрібно навіть інсталювати... розпакував архів і все... тільки прописав граф або вибрав готовий і все... ну відповідно перед цим або потім встановивши кодеки по душі... всі кнопки які дратують можна прибрати... а якщо вже хочеться жупанчик як у прога то не питанння є на вибір і колір також, нелади з англіцькою є інші...
 

Vetal999

Профи в Сат-ТВ
Как убрать в Alt-dvb черные полосы по бокам при просмотре на мониторе 16:9 канала 4:3 (заполнить экран целиком за счет потери части изображения сверху и снизу (pan scan )?
 
Последнее редактирование:

DeXTeR88

Пользователь
Такая проблема : вроде бы всё установил, но при сканировании транспондеров пишет что не сигнала. Причём у всех. Я так понимаю, что всё-таки что-то недоустанавливал. И ещё : смотрел статью по установке и настройке и там написано, что перед сканированием нажать SatcoDX, а потом Donload from Web. Это обязательное действие? А то у меня при соединении пишет 404 Not Found.
И ещё вопрос : какие драйвера ставить BDA или WDM?
 

DeXTeR88

Пользователь
GI-SS3 (TT-budget S-1401)
Я уже поставил WDM-дрова. Теперь проблемы в настройке программы. Пишет : AV0: Graph Error [3005]
 

wind

Любитель Сат-ТВ
AltDVB не "видит" некоторые каналы. Например: 13E Hotbird GAY TV 11785 H 27500 3/4 уровень мизер ,проверял PID-ы ,правильные. При ресканировании кажет "Channel rescan error. PMT-Table incomplete". ProgDVB на том же оборудовании и при тех же условиях работает без замечаний. Посоветуйте , в чем может быть причина ?
 

ocean12

Профи в Сат-ТВ
Перше це необхідно зареєструвати фільтри. Для цього, заходимо в теку "Filters" і запускаємо файл #Register_Filters і так далі
В папці фільтри є два файла MonoSwitch.ax і DvbAvSrc.ax як їх зареєструвати??????
 

SEKTOR_B

Профи в Сат-ТВ
Люди помогите, на Alt-dvb на спутнике 15°W, Telstar 12 канал Extreme Sports звук есть а видео сигнала нет, и на сириусе на канале Hallmark Russia тоже такая ситуацыя, я уже не знаю что это такое все кодеки перепробывал все то же!!!!!! Зарание спасибо!!!!
 

SEKTOR_B

Профи в Сат-ТВ
Мне тоже так кажется, потомучто после того как написал на форуме, скинул веп луг в прогдвб но он этого канала вобще не открыл, показывает красный заммок!!!! Надо ключи поискать!!!!!
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
Мне тоже так кажется, потомучто после того как написал на форуме, скинул веп луг в прогдвб но он этого канала вобще не открыл, показывает красный заммок!!!! Надо ключи поискать!!!!!

надо не ключи поискать а поинтересоваться взломаны ли те каналы вообще. ты бы хоть конкретно поинтересовался - что за каналы на повестке? мож там кодировка, которая ваще не идёт на ЭМУ
 
Последнее редактирование:

max2525

Профи в Сат-ТВ
Люди помогите, на Alt-dvb на спутнике 15°W, Telstar 12 канал Extreme Sports звук есть а видео сигнала нет, и на сириусе на канале Hallmark Russia тоже такая ситуацыя, я уже не знаю что это такое все кодеки перепробывал все то же!!!!!! Зарание спасибо!!!!

При чем здесь перебор кодеков , когда это кодированные каналы ?
 

SEKTOR_B

Профи в Сат-ТВ
Я то понял что кодированые каналы, просто когда звук есть а видео сигнала нет сразу подумал что чтото у меня! Вот и все! Да и скажите еще это что означает что ключ на звук есть а на видео нет? Так я понимаю! Кодировка канала екстрим спорт - криптворкс.
 
Сверху