поиск каналов

funtpnd

Профи в Сат-ТВ
Поменял пршивку. Почему-то при поиске каналов не все находятся :(
Где взять список всех каналов на sirius, amos, hotbird , чтобы залить в тюнер.
Прошивка trumen-1.3.84 tps.
 

svki

Модератор
Команда форума
Попробуй сетевой поиск.
 

OLEH21

Пользователь
Судя по версии прошивки этот список должен подойти. надо писать марку тюнера.
 

Вложения

  • kanal.zip
    887,6 KB · Просмотры: 129

OLEH21

Пользователь
Одні канали + редактор каналів.
 

Вложения

  • 1402kanal.zip
    328 KB · Просмотры: 94

funtpnd

Профи в Сат-ТВ
Одні канали + редактор каналів.
Дякую. Вчора якраз свої трохи почав сортувати.
Але AliEditor дуже незручний і кривий :( Незалежно від кількості каналів вихідний файл завжди виходить розміром в 524160 байт. Єдину прогу, яку я знайшов, що може залити цей список назад в прошивку, це BMP2LOGO. І вона відмовляється заливати список каналів з файлу такого розміру. Тому приходиться WinHex'ом спочатку обрізати файл (майже половони цього файлу - нулі) і тоді bmp2logo нормально вставляє канали в прошивку. Взагалі дуже сподобалася ця утилітка.
Хтось працює з прогою AVChannelEdit 3.1.05? Щось вона з моїм тюнером не в ладах:(
 

svki

Модератор
Команда форума
Але AliEditor дуже незручний і кривий
А чому не редагуєш за допомогою самого тюнера? Я завжди редагую канали тюнером, а редактором тільки заганяю їх, наприклад, в другий тюнер.
 

funtpnd

Профи в Сат-ТВ
А чому не редагуєш за допомогою самого тюнера? Я завжди редагую канали тюнером, а редактором тільки заганяю їх, наприклад, в другий тюнер.

Може я не дуже обізнаний у функціональності тюнера, але мені здається то ще незручніше. Щоб пересунути канал потрібно кілька кнопок натиснути, тільки щоб вибрати пересування, а потім ще раз 20 тиснути догори/донизу щоб його пересунути. А якщо планується каналів 200 переставити. то це можна цілий день робити.
Взагалі трохи розчарований допоміжним софтом на тюнери, все якось несерйозно. Наче й програмки не складні в написанні, але щось ні в кого руки недоходять нормальні зробити :(
 

funtpnd

Профи в Сат-ТВ
а редактором тільки заганяю їх, наприклад, в другий тюнер.
А заганяєш функцією merge в AliEditor?
Я після того як канали з прошивкою зливаю за допомогою AliEditro, більше нічого в прошивку влити неможу з BMP2LOGO. Приходиться хитрити, так як я писав.
 

svki

Модератор
Команда форума
Заливаю и сливаю с помощью AliEditor.
При смене софта, например, заливаю свежую прошивку, затем с помощью AliEditor список каналов. Нужные ключи добавляю вручную. Ну и название фаворитных груп нужно переименовать(если кому то это надо).
 

ccblack72

Профи в Сат-ТВ
Вчера настроил мотор Strong DM2200 + Globo 7010cr + 0,90 (90е-4w) и сталкнулся с парой проблем.
Взяв таблицу частот начал настраивать каналы и первая проблема возникла с ABS1 извсех транспондеров видит только один (12640 V 22000 - 3/4) на остальных глухо.
И торая проблема с ресивером при поиске спутника из талице брал транспондер и начинал поиск иногда сигнал появлялся сразу а иногда нет. Но после выключения и включения ресивера на томже транспондере сигнал ловил сразуже.
Пдскажите в чем может быть причина заранее благодарен.

Ужгород (48"37 22"18)
 

Maximonum

Профи в Сат-ТВ
Вчера настроил мотор Strong DM2200 + Globo 7010cr + 0,90 (90е-4w) и сталкнулся с парой проблем.
Взяв таблицу частот начал настраивать каналы и первая проблема возникла с ABS1 извсех транспондеров видит только один (12640 V 22000 - 3/4) на остальных глухо.
И торая проблема с ресивером при поиске спутника из талице брал транспондер и начинал поиск иногда сигнал появлялся сразу а иногда нет. Но после выключения и включения ресивера на томже транспондере сигнал ловил сразуже.
Пдскажите в чем может быть причина заранее благодарен.

Ужгород (48"37 22"18)

Однажды я по ошибке кабель всунул в LOOP вместо 13/18 , так потом полдня не мог понять - половина частот работала , половина лишь после вкл/выкл :) .
 
Сверху