Поможіть з нокою D-box S, і настройкою самої антени.

roma 2

Новичок
Купив D-box s Ну і зеркало з всіма прибамбасами і конвектори посоветували паутікс. прикрутив кронштейн і потом все остальне .
Мої питання:
1)сказали мені що потрібно увімкнути сіріус і водити доки не покаже картінку ну і шукаю вже третій день пидряд а толку ніякого виставив на 80 градусів і під нахилом 20. піскажіть як правильно шукати сіріус по цьому тьюнерку.
 

lavrec

Супер-Модератор
Команда форума

roma 2

Новичок
ответ

Я знаходжуся 25 кілометрів від Вінниці. Ну і там ставлять антени на 80 градусів і під нахилом 10-20. (подивився на інших антенах на криші ).
Ну неможу поняти що в мене не так все нове !
Ну я думаю більш всього тяжко нокою налаштовувати бо ще прошивка на латині і недуже вїжаєш що до чого ну коли пішов до одного пацана і підконектив до цого антени то робить все пучком . В інструкції до нього написано що там в настройках повино відображатись 6 -значні дані і якась шкала прицома ну то цифри є а шкали небачу в істукції написано що дві перві показують сігнал а в мому випадку там нічого тільки міняються дві остані . То що робити брати тьюнер другий і по ньому виставляти чи що?
А а на тьюнеру нема пункту збити налаштуваня до стандартних якщо є то де!
ЖДУ ДОПОМОГИ !!!!!!!!!!!!!!!!
 

lavrec

Супер-Модератор
Команда форума
Подивись тут : http://lyngsat.com на якому градусі який супутник знаходиться, цє для початку. бо сіріус зовсім нє на 80-му. Потім бажано в когось позичити налаштований тюнер, в якому е шкала якості. і вже по ньому наводити антену.
 

vic

Профи в Сат-ТВ
Я так зрозумів,що то Нокія дбокс1..цим тюнером налаштувати антенну ох як не просто!!Радив би взяти якийсь інший тюнер для налаштування а вже потім користуватись.хоча я не зовсім розумію,що ви хочете дивитись з 80 град...радив би ставити стандарт на Сіріус-Амос-Хот Бірд...в дбокс1 є ще один ньюанс з високошвидкісними потоками..

http://www.lyngsat.com/eam2.html
 

roma 2

Новичок
Hу виставив і по цьому шкала качества масімум 70% а дві остані цифри до 90% то є нормально чи як ? а тепер шукаю прошвку до ноки може ви дасте силку !
А і ВЕЛИКЕ ЯК то кажуть Дякую!
 
Сверху