andriji

Пользователь
Вітаю усіх!
Я новичок, так що я можу задати питання яке Вам буде смішним, але я хочу себе перестрахувати.
У мене є тюнер OPENBOX AF1700
Я зайшов в меню інформації тюнера там написано:
HARDWARE VERSION: AF - 3318SE
SOFTWARE VERSION: $TSRB6819S230ECnc
DATABASE VERSION: 00008209
BOOT VERSION: 0015.1 [TSRS150EC]
Я так розумію що тюнер Arion подібний і скачав S170EC_SPR_A2733_20040120_AUCPC.auc
та SoftCam Mr keys and all new keys 13-09-07
Чи потрібно мені мені ставити те що я скачав, може є щось краще?
Дякую Всім хто відпише.
 

juriy42

Новичок
Помогите: тюнер Arion AF-3300CR прошивка $MATE 0220S3390p-очень медленное открывание каналов особенно закодированные в BISS. Где найти альтернативный софт, чтоб исправить эти неудобства?
 

Электроник

Пользователь
подскажите, пожалуйста кто знает
у меня ресивер Arion AF 2000 E plus. Я хочу прошить его под шаринг, нашёл пошивку S170EC_$MAT_A6680_BombaY. Можно ли её использовать? На 1700 пишут что работает. Или может есть что - нибудь более свежее? Вроде везде искал
 

ioan07

Новичок
Доброго дня! Знайомий попросив прошити тюнер Фергюсон Af3318se.
Прошивка містить значок $.
Попередньо я хотів подивитись в емулятор кодів. Користуючись ФАКом
Натискав меню/19370/2486, а дальше в пункті Игри немає підпунктта НЕХ Edit? Підскажіть в чому річ. Дякую.
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
Доброго дня! Знайомий попросив прошити тюнер Фергюсон Af3318se.
Прошивка містить значок $.
Попередньо я хотів подивитись в емулятор кодів. Користуючись ФАКом
Натискав меню/19370/2486, а дальше в пункті Игри немає підпунктта НЕХ Edit? Підскажіть в чому річ. Дякую.

він повинен називатися не НЕХ Edit а key edit. а ще залежить від програмної версіїї, точніше від виробника версії. якщо версїя від поляків з назвою dvbxtreme то там такого і не знайдеш де шукаєш. вхід в ЕМУ в таких версіях з робочого режиму натисканням червоної кнопки.
 
Последнее редактирование:

svki

Модератор
Команда форума
Перед новой прошивкой нужно сохранять старую, и тогда, когда после не правильной новой прошивке помогает заливка старой.
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
как мне воскресить ресивер Dsr5001+ ?стоят8888

Перед новой прошивкой нужно сохранять старую, и тогда, когда после не правильной новой прошивке помогает заливка старой.
ответ очень правильный, но я так понимаю что уже поздно раз случилось...есть такие варианты - пробовать лить разные прошивки с надеждой что какая-нить подойдёт, я несколько раз так делал и после нескольких попыток тюнер оживал....второй вариант это джитаг...помогает практически в 100%, но тоже могут не все дампы подойти(из практики).
 

FARG

Пользователь
Подскажите пожалуйста какая последняя прошивка есть на ОПЕН Х-600?
 

westsat

Любитель Сат-ТВ
Ніхто не буде кожному лінивому почитати переписувати форум. І зауваження робити не треба, а треба замість флудом займатися читати форум та шукати відповіді на свої питання. І тільки у разі відсутності висвітлення свого питання на форумі писати його.

А може ти замість шукати флудом зайиався та робив спроби писати зауваження модераторам форуму?
Інакше зрозумів би, що на всі питання по аріоноподібним однакова відпоідь не залежно від того 6618 він чи 3018...різниця лише в софті, котрий все ж таки можемо вливати і не в свій "номер" підправивши заголовок файлу AUC HEdit-ом.
Шановний супер-модератор ви неправі і таким способом ви людей направляєте на заблоковування тюнера.Якщо немаєте часу,чи бажання невідповідайте,і правити заголовки в тюнері і заливати можна але є моделі що після правки-заливки заблокуються.Тому трохи радив би вам змінити свою величність на форумі у сторону користувачів-тоді і користувачі до вас потянуться.
 

897845

Любитель Сат-ТВ
Ребята дайте пожалуйста ссылочку где можно найти софт на мой Af-3018se, с рабочим ТПС-АУ?
 

svki

Модератор
Команда форума
Пока что, наверное, нигде.
 

dreikk

Новичок
Можете сказати як вводити ключi награ в тюнер лемберг? Ключi якi публiкують на цьому сайти складаються з 32 знакiв. В тюнер лемберг влазить тiльки 16знакiв. Як iх вводити?
 

svki

Модератор
Команда форума
Ключi якi публiкують на цьому сайти складаються з 32 знакiв. В тюнер лемберг влазить тiльки 16знакiв.
Якщо ключ розпочинається на 00, то перші 16 знаків потрібно ввести в 00, а решту 16 знаків в 10. А якщо ключ розпочинається на 01, то другу половину потрібно ввести в 11.
 

dreikk

Новичок
Що за 00? У меня пише 7101 13 xx xx xx xx xx xx xx xx i все. Приклад:
Scrambling system Nagra
Provider-ident 00007101
8 byte key xx xx xx xx xx xx xx xx

Нiяк 32 символи не влiзе. Можливо мiй ресiвер з кривою прошивкою, можливо я щось не доганяю. Будь-ласка допоможiть. ;)
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
Шановний супер-модератор ви неправі і таким способом ви людей направляєте на заблоковування тюнера.Якщо немаєте часу,чи бажання невідповідайте,і правити заголовки в тюнері і заливати можна але є моделі що після правки-заливки заблокуються.Тому трохи радив би вам змінити свою величність на форумі у сторону користувачів-тоді і користувачі до вас потянуться.

westsat, я бачу що ти вважаєш себе великим знавцем цієї групи тюнерів, але насправді це лише ти так думаєш, бо на практиці я бачу як на цьому сайті, так і на іншому що ти лише вихвалятись навчився та викладати версії зі своїми малюнками. Так що стосовно величності то це якраз в твою адресу виходить. Та й знання твої дуже сумнівні якщо ти оперуєш такими термінами як "тюнер заблокується", бо такого явища просто не існує. Саме страшне що може статися після заливки "не того" софту - то це просто тюнер не загрузиться, що лікується банальною заливкою іншого софту. Перевірено більше десятка разів з ціллю навмисне "прибити" тюнер, прибити так і не вдалося, завжди оживає після заливки потрібного софту (не боявся таке робити, бо джитаг є і реанімація займає 15 хвилин включно з розборкою тюнера). А в теорії все дуже просто - головне не вивести з ладу лоадер.
 

Kisa

Супер-Модератор
Команда форума
Що за 00? У меня пише 7101 13 xx xx xx xx xx xx xx xx i все. Приклад:
Scrambling system Nagra
Provider-ident 00007101
8 byte key xx xx xx xx xx xx xx xx

Нiяк 32 символи не влiзе. Можливо мiй ресiвер з кривою прошивкою, можливо я щось не доганяю. Будь-ласка допоможiть. ;)

Ще раз для Вас.Ключі на Polsat,як і на інші пакети,кодовані в Награ,вводяться за таким принципом:
беремо ключ,який складається з 32 знаків - 11 11 11 11 11 11 11 11 22 22 22 22 22 22 22 22 і розбиваємо його на дві половини - 11 11 11 11 11 11 11 11 22 22 22 22 22 22 22 22.Першу проловиру вводимо в лінійку з номером 00 і аналогічно в лінійку 02,відповідно другу половину в лінійки 01 та 03.Правильно введений ключ буде мати такий вигляд:
7101 00 11 11 11 11 11 11 11 11
7101 01 22 22 22 22 22 22 22 22
7101 02 11 11 11 11 11 11 11 11
7101 03 22 22 22 22 22 22 22 22
 
Сверху