Допоможіть з Eurosat 8004

bich8

Новичок
Привіт всім !
Я вже багато начитавя за цей тюнер. Але коли діло підходить до справи не виходить. Суть в тому що тюнеру 2 міс. При підключенні по ком порту тюнер стає в режим FERR. Пробував макс едітор, напряму з тюнера через обновлення ПО, і ALIMINIUPG4. Але показувати тюнер показував. Тільки не прошивався.
Зробив за схемою джитаг , підключився стер флеш, записав бут (все від bodyan) ТЕПЕР при включенні тюнер видає ЕАА і блимає світлодіод зелений нижній.

Підскажіть, що робити далі????:nea:
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
Привіт всім !
Я вже багато начитавя за цей тюнер. Але коли діло підходить до справи не виходить. Суть в тому що тюнеру 2 міс. При підключенні по ком порту тюнер стає в режим FERR. Пробував макс едітор, напряму з тюнера через обновлення ПО, і ALIMINIUPG4. Але показувати тюнер показував. Тільки не прошивався.
Зробив за схемою джитаг , підключився стер флеш, записав бут (все від bodyan) ТЕПЕР при включенні тюнер видає ЕАА і блимає світлодіод зелений нижній.

Підскажіть, що робити далі????:nea:

все по цьому питанню є в темі http://forum.sat-expert.com/eurosat/1268-eurosat-dvb-3023-i-eurosat-dvb-8004-voprosy-i-otvety.html. що стосується джитагу - то я особисто все не раз використовував успішно на практиці, тобто перевірено-працює. але те, що викладене в темі за посиланням, що ти та де брав як ти пишеш "все від bodyan" - то там можеш подякувати якщо не працює.
прочитай тему та використовуй Flaps 1.2a.
 

bich8

Новичок
та все таки можна трохи подробніше про Flaps 1.2a . Я ж все таки теж з Закарпаття , хотя інет не дуже в мене.....
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
та все таки можна трохи подробніше про Flaps 1.2a
все по флапсу є в темі за посиланням, що я дав у попередньому повідомленні. особисто я скористався тим, що й тобі пропоную і в мене не виникло ані проблем, ані додаткових запитань. одне, що підкажу - не треба стирати всю флешку, бо тоді навіть після запису лоадера ти через ком-порт тюнер не зашиєш, прийдеться заливати флапсом повний дамп, а це займає часу близько семи годин з гаком...
читай все за посиланням...
 

bodyan

Пользователь
Вирішення ЕАА відбувається звичайним чином: заливати софт потрібно цілком тобто за допомогою ALIMINIUPG4 Ви цього зробити не зможете. Для заливання використовуйте ALI_UPG3.EXE в полі Тип Оновлення повинно бути - Allcode. Нажаль той хто виклав інструкцію недогледів. Удачі
 
Последнее редактирование модератором:

djoni06

Новичок
що робити?софт лити,ще краще копiювати з тачки на тачку
 
Последнее редактирование:
Сверху