Инструкция пользователя Globo 7010

Влад21

Пользователь
вишліть, будь-ласка, українську версію на [email protected].
І ще в мене таке запитання: мені поставили тарілку, але не всі канали я можу переглядати. Як я можу додати?. Чи не витруться при цьому ті, які вже є?:D
 

vic

Профи в Сат-ТВ
Українську версію інструкції вам виклав чуть вище n_a_p77 -просто скачайте і користуйтесь..
Додати мождивість перегляду деяких каналів можна добавивши ключі на деякі канали..або просканувавши частоти і можливо ,щось знайдети нове і для вас цікаве..
 

kotiaj

Любитель Сат-ТВ
Запустивши автоматичне сканування конкретного супутника знайдуться абсолютно всі канали ,навіть якщо в прошивці не прописано жодного трансподера на цьому супутнику.Час пошуку на одному супутнику 2...5хв(супер швидко,як для такого виду пошуку).На деяких тюнерах цей процес триває 15...30хв а то і довше.Правда бували випадки(рідко) ,що якийсь канал не знаходився(тоді ще раз пошук,і все ОК,або внести трансподер і просканувати).
Всі нові канали в хвості загального списку.
 

Влад21

Пользователь
Українську версію інструкції вам виклав чуть вище n_a_p77 -просто скачайте і користуйтесь..
Додати мождивість перегляду деяких каналів можна добавивши ключі на деякі канали..або просканувавши частоти і можливо ,щось знайдети нове і для вас цікаве..

Я не можу скачати цю ссилку, можливо в мене проблема з доступом. Як прописати ключі, і де їх взяти? Дополможіть чайнику!!!:)
 

vadimmishin

Новичок
Объясните подробно

Как вводить ключи в Globo 7010
Как это делать я так и не понял.
То, что с пульта и с компютера я понимаю, но мне надо пролную информацию, как и что, делать.И желательно на бытовом уровне без комютерной терминологии (типа заливка или не заливка ключей) она мне не понятна и только засоряет голову не нужной информацией.
Поэтому хочитца получить полную информацию с чего и как начинать менять ключи и т.д.Что куда вставлять
С просмотром ТВ на ПК всё Проше и я в этом разобрался за 2 минуты. А с ресивером не чего не понимаю.
И это при том, что антенна и прочее оборудование у меня уже 11 лет

ПИШИТЕ
[email protected]:)
 

Mail

Новичок
Не могу зайти на ссылку. Пожалуйста скиньте инструкцию к Globo 7010 на мыло :confused:
 

Sexo

Sat-Expert.com
Команда форума
ты из-за скорости или битая ссылка (там объем 5.5 метров)
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
Не могу скачать. Вышли пожалуйста на мыло [email protected]

Если ты не можешь скачать с http://xxzheka.rocity.net/index.php?link=globo то с почты тем более не загрузишь. С этого сайта очень легко и быстро идут закачки.Тебе надо использовать менеджер закачек, если есть такие проблемы(меня спасает ReGet Deluxe).Выслать не могу, в этом ReGet Deluxe не помогает.:) :) :)
 
Сверху