Як подружити Drim з ADSL

komarova

Новичок
Не знайшов в абетці,як подружити Drim з ADSL. Є дрім ,зовнішній ADSL модем і материнка з двома LAN портами.Модем підключений в перший з автоматичним призначенням IP (192.168.1.2).У другий увімкнений Дрім з статичним IP комп 192.168.0.1 -- Дрім 192.168.0.2.Як звязати другий LAN порт з першим ,щоб Дрім виходив в нет?Позичав в колеги свіч все працює(з установками з абетки).Підскажіть як треба налаштувати з'єднання.Новачок я в ціх питаннях,купувати свіч немає бажання і так вся хата в дротах.
 

vic

Профи в Сат-ТВ
підключаєте напряму в модем..той що йде у вас стандартний модем і за котрий плотите аренду він і є роутером..а як по вашому в мене підключений комп,дрімбокс,нбокс і катрайн в сітку адсл?І все ж працює напряму і незалежно..і жодних дротів...і ще б міг з 200сусідів під"єднати..
http://ogo.in.ua/forum/
це питання не до теми саттб,а до інтернету і налаштувань адсл..
 
Последнее редактирование:

komarova

Новичок
З модему є один вихід і він підключений в комп.Отже без свіча ніяк?
 

vic

Профи в Сат-ТВ
а що той свіч вартує?дорого?Чи можливо якість і незалежність вартує дорожчого? Можна і через комп в принципі..робите просто загальний доступ в налаштуваннях в компі..але чи воно вартує того??
 

komarova

Новичок
Ні звичайно,розходилось в можливості контролю трафіку що проходить через комп .Як контролювати трафік через свіч не уявляю.Пакет яким зараз користуюсь вартує 120гр. 1гіг в бізнес час і 25 в звичайний.Наступного місяця хочу перейти на безлімітний 120гр. -125кб\с. Наразі дякую за допомогу.
 
Сверху