Kathrein UFS 910 як перешити без Вінди і usb-флешки

A

Art7PK

Guest
Мучуся 2 день :( , ще й жінка над душею сидить, не має в мене вінди є SD карточка з рідером і дві машини з Lіnux-ом крім Каті. На Каті стоїть заводський софт v1.04 (заточено під програми німецькі є також польські і російські і не знайшов жодної української )
Підключаю до Каті мережевий диск, закидаю на неї образи в папку /tmp/usb/ufs910 заходжу в меню update і вибираю "оновити софт -> так" і "оновити список каналів - так" переходжу на кнопку "розпочати оновлення" і тисну "ок" Дуже довго завантажує файли які вже в неї завантажено а зараз пів години чекаю чорний екран на пульт не реагує а на панельці висвічує той канал на якому був останньо включений.Годинку повисів після чого я вирубив його по живленню. Нічого не змінилося залишилася стара прошивка і старий список програм :( .
 
Последнее редактирование модератором:

vic

Профи в Сат-ТВ
Art7PK, напевно просто краще почитати інструкцію як встановити імідж..хвилин 10 ть займає процедура..
Якщо у вас офф.імідж 1.04 стоїть на внутрішній флешці..то ставши на супутник Астра 19,2 град.оновити його до офіційного 1.05 офіційного(з супутника)..далі купити флешку і встановти на ньому ААФ2,0 на зовнішню флешку..далі виставити свої налаштування інтернету і загрузити емулятор через ФТП і ключі(з любого уплоаду для дбокс2,дрімбокс)...далі слідкувати за появою нових іміджів 1.06,тестових і т.п...
 
A

Art7PK

Guest
Дуже дякую VIC за швидку відповідь!
,Якщо у вас офф.імідж 1.04 стоїть на внутрішній флешці..то ставши на супутник Астра 19,2 град.оновити його до офіційного 1.05 офіційного(з супутника)..
Тобто, зайти на будь яку програму що на астрі чи існує якийсь канал?
І виконати Soft Uhdate?
Я б цього не питав але я не знаходив подібних рекомендацій. Переглянув кучу доки але в ній все не договорюють (типу а помучайся трохи поки знайдеш правильний шлях.
далі купити флешку і встановти на ньому ААФ2,0 на зовнішню флешку..далі виставити свої налаштування інтернету і загрузити емулятор через ФТП і ключі(з любого уплоаду для дбокс2,дрімбокс)...далі слідкувати за появою нових іміджів 1.06,тестових і т.п...
Після відпустки сижу на нулю, то флешки ще місяць чекати мінімум. В мене на Linux-машині піднятий NFS (Net File System)
Підєднуюсь до каті telnet-ом і монтую мережевий диск без проблем
#mount -t nfs -o rw,rsize=4086,wsize=4086 192.168.1.101:/var/tmp /mnt/nfs
в інструкціі я вичитав , що створити папку /tmp/usb/(name_reciever)
створив такою командою
#mkdir -p /tmp/usb/ufs910
але name_reciever в linux треба вказати точно, бо linux-і /UFS i /ufs це різні папки а ще може бути Kathrein тобто комбінацій море спробуй вгадай.
далі я заходив в сторену папку і копіював файли з мережевого диску без проблем
#cd /tmp/usb/ufs910
#cp /mnt/nfs/*.iso .
А далі пише по інструкції оновити софт, що я і пробував робити але на жаль не вийшло.
Відносно сетінгів, то я дивився на них, фомат в ниx, нажаль, горбатий віндовий. Тобто Drim-и зроблені красивіше і оновлюються без проблем з Linux. Але з розповсюдженням HDTV я думаю софт обкатається і все буде добре і для оновлень з під Linux.
#cat /proc/cpuinfo
показує що процесор на Каті STb7100 a на DM500 відповідно PowerPC. Питання це проци однієї родини чи ні? І друге питання -Чи DBox/Dreambox702x теж збудовані на STb7100? Тобто, хотілося б прикрутити прогу, яка б виводила на екран субтитири, взяту з Dream-ів.​
 
Последнее редактирование модератором:
A

Art7PK

Guest
#cat /proc/cpuinfo
показує що процесор на Каті STb7100 a на DM500 відповідно PowerPC. Питання це проци однієї родини чи ні? І друге питання -Чи DBox/Dreambox702x теж збудовані на STb7100? Тобто, хотілося б прикрутити прогу, яка б виводила на екран субтитири, взяту з Dream-ів.​

На це питання знайшов в інеті таке:
Старші Дріми створені на CPU PowerPC а новіші моделі, починаючи з 7025 на CPU MIPS. STb700x це не процесор а чіп з процесором на борту. Проц там SuperH sh4-201 - 300мгерцовий, це мультимедійний 32розрядний RISC процесор. Так що бінарної сумісності Каті з Дрімами ніякої не має :(, дуже шкода. Треба або чекати на нативні плагіни, або шукати джерельні коди і пробувати в них ковирятися.
 
Последнее редактирование модератором:

vic

Профи в Сат-ТВ
На катрайн нині розробляється альтернативний софт а саме Енігма2 ..вийшла перша тестова версія і нині всі бажаючі лінуксоїди активно нею займаються..потрохи так би мовити наповняють в ній нутрощі..поки що не вдалось запустити на ній емулятор..тому вона цікава власне для розробників,лінуксоїдів.
http://forum.sat-expert.com/imidji-image/9007-first-enigma2-alpha-image-kathrein-ufs-910-a.html
Простір для творчості також дає і можливість встановлення різних іміджів на зовнішню флешку ВА і навіть при недоступному нині в пабліку pvrmain тим не меньше ,використовуючи часті бета версії оф.софта дещо модернізовувати роботу самого тюнера,як приймача каналів..
 
Последнее редактирование:
A

Art7PK

Guest
UFS 910 - HDTV Info Europe IMHO зараз найкраща сторінка відносно Каті, там є образи і софт. Тобто для Каті є вже два емулятори Mgcamd NewCS. Теоретично все це повинно працювати на будь якому образі для Каті, і якщо декодер Enigma2 вміє працювати з Cam-модулями, то то йому повинно бути по барабану, звідки він бере ключі з фізичного Cam-модуля чи створеного віртуально. Хочу наголосити, що це теоретично, може й існують якісь проблеми з використовуваними функціями в софті- треба пробувати, щоб знати правду.
 
Последнее редактирование модератором:

vic

Профи в Сат-ТВ
Art7PK, тут є невеликі ньюанси..
Для катрайна є чимало достатніх емуляторів:камд3,мжкамжд,евокамд,жбокс..MPCS..
NewCS це в основному кардсервер..його наприклад використовують широко поляки при організації домашнього шарингу..
Складність полягає в умінні прикрутити емулятор в офіційний імідж,тому і існують группи неофіційні -ААФ,РКТ,рудбокс..і інші..тут нам конче бракує наших українських розробників..
Непогано наприклад працює фірма мірасат с тюнерами ЕВО700..ідея непогана реалізувати такий метод шарингу як прямо зі супутника,на шквалт рибалки..але стає питання,а хто напише емулятор CSC for EVO під катрайн?
Основне питання на нинішній день власне-а що ж дивитись на тюнері,тобто чи просто відкриті канали чи щось цікавіше?
Поки що єдиний варіант -це кардшаринг...тобто основне в тюнері не його оболочка,а можливість дивитись закриті канали..
Поскільки ми українці і живемо в Україні,то нам важливо на цьому тюнері дивитись максимально більше українських пакетів-поверхня,віжн тв і решту,котрі неодмінно переходитимуть в двб с2 формат..тут не основне чи є українська мова в меню,а саме можливість перегляду українських каналів..не дивина,що тюнери платних платформ..ні дочого..тому важливо хоча б реалізувати перегляд на нормальному тюнерові...
От і стоїть задача і перед українцями-а ми що пасемо задніх??
Якщо у вас є підготовка в лінуксі,то ви могли б стати нашим українським гуру..чому б ні!!!

Добавлю один суттєвий момент-все в саттб це чистої води політика,і халява тут відносна.
Навіть групи,котрі світяться в інеті і ті стараються сподобатись виробнику і ..заробити елементарно гроші на написанні софтів...приклад,на катрайні чешської групи..показали що можуть..і все =пишуть лише за гроші під ай пі бокс..
 
Последнее редактирование:
A

Art7PK

Guest
Се ля ві, така штука всюди головне зарисуватися а потім з того користати. IMHO, lуже важко зайти в команду зубрів, через велику недовіру до ламерства. Тобто хтось розробив а ламери збирають бабки і славу- вони це тільки і вміють. На жаль я можу ковирямися лише в чужому коді, не маю досвіду написання великих проектів, та і знання відеоформатів і функцій їх обробки у мене не має. Хоча хотілося б чимь таким займатися. А зараз ще й ремонт в хаті забирає час :(
 

vic

Профи в Сат-ТВ
Art7PK, було б бажання..і здоров"я і все робиться..
Звичайно також і факт,що на халяву все меньше людей нині розраховують..бо вона їм боком вилазить..
Катрайн нині завозить все більше приватних підприємців..і він поки що найдешевший з тюнерів такого класу..тому буде попит власне на софтову підтримку..вам достатньо просто зарекомендувати себе і на вас звернуть увагу.
А потрібно небагато:
1.Адаптувати Енігму під український ринок.
2.Розробити свій емулятор --я давно мрію про наш УКРЕМУ...
Повірте..що в мене вже жменя тюнерів двб с2 формату --маю і віжн тв,ось поверхню заказую..є вже давненько польський нбокс хдтв..а як це все дивитись на одному телевізорі??
 
A

Art7PK

Guest
Не дивився ще джерельних кодів Enigma, та IMHO українїзація не повинна бути важкою справою раз там є російськи інтерфейс, то є кирилиця а значить можна і догенерити і українські повідомлення в менюшках.
А з емуляторами складніше, я наприклад противник українізаціі внутрощів, бо потім недоучки ламери будуть завалювати тюнери і сапорт загинатиметься відновлювати їхні навороти. Та й треба мати якісь ідеї, що не реалізуються розробниками вже існуючих емуляторів . Хоча якщо подивитися на проги в Лінуксі за 10 років одні програмери покидали розвиток своїх прог, навідь дуже хороших, а інші не продовжували далі їх підтримки а створювали свої аналоги.
І чи є зміст писати український ему, існують проблеми суто українські з емуляторами?
 

vic

Профи в Сат-ТВ
Art7PK, ось такий тобі хрест даю..що саме український ему дуже потрібен..уже тим більше вчора..просто нікому зайнятись..
Просто повір мені на слово..в мене вже не вистарчає сил ..хворий..
вам молодшим це все простіше..бо у вас все життя попереду..
Я пишу на форумі лише те що розумію сам і на своїй шкурі відчуваю і просто повірте мені дурному..я ніколи нікого не підвів ні в передбаченні перспектив..просто все пережовую спочатку на собі....
Печаль же наша загальна в тому,що не всі розуміють свого кайфу і перспектив....
А нам звами потрібно рухатись вперед...чи не так?

повірте..мені особисто важко чимось займатись..коли просто приходиться періодично виклакати скору допомогу...вам молодим нині дорога..дерзайте лише..
Дійсно в нас будуть трохи інші проблеми з нашими провайдерами..адже вони вже в двб с2...
 
Последнее редактирование:
A

Art7PK

Guest
Зібравши в голові все що прчтав в інеті докупи, прийшов до висновку - процедура прошивки портована якраз з Linuxa у вінду. Тому Linux систеа достатня для прошивки тюнера. Необхідно підняти на машині Trivial FTP deamon (tftpd), все інше як описано в інструкціях.
7. Приступаем к очиститке памяти.
Пишем:
erase A0200000 A0ADFFFF и нажимаем ЕNТЕR
erase A0C00000 A0FFFFFF и нажимаем ЕNТЕR

Небезпечний момент - десь помилившись в адресі і стерши участок більший за розмір іміджа, можна пошкодити бут сектор і вже ніколи не побачити запрошення
STB7100-REF>
Тоді можна, хіба, відновитися або з програматора або з jteg-а. Опису як це робиться на катрайн я в неті не зустрічав.
9. Теперь пересылаем файл emergency.ub с компьютера на Катрейн
Пишем:
tftp a4000000 emergency.ub и нажимаем ЕNТЕR
Це мої скромні роздуми. Насправдві ми пересилаємо файл emergency.ub в ОЗУ в адресний прстір поза адресою a4000000
10. Вводим в действие процедуру загрузки програмного обеспечения с флешки

bootm a4000000 и нажимаем ЕNТЕR
насправді ми задаємо стартувати з ОЗУ, з адреси a4000000. Я так розумію завантажується реніамаційний лінукс з образу emergency.ub що ми щойно його вкинули , на якому автоматом запускають скрипти монтуваня USB-флешки і копіюваня образів Катрайна з примонтованої флешки у ті місця які ми попередньо очистили на внутрішньму флеш-диску.
 
Последнее редактирование модератором:
Сверху