Лікнеп про введення ключів різних кодувань

Bogdancev

Пользователь
Вітаю, шановне панство.
Маю тюнер NeotionBox 3000, в меню вводу ключів є багато кодувань і для них всіх поля вводу такого формату:
Провайдер П/номер Ключ
ХХ ХХ ХХ ХХ ХХ ХХ ХХ ХХ ХХ ХХ ХХ ХХ

З ключами БІСС розібрався, стаю на канал, ключ дають в такому форматі - ХХ ХХ ХХ ХХ ХХ ХХ ХХ ХХ (8 пар), я вводжу його в поле ключ, а поля Провайдер і П/номер не чіпаю. Все працює.

Далі, сьогодні знайшов ключ для RTVI - CCW і має вигляд:
D9862A89CA0F492261C290B39EE852D8 (16 пар), зайшов у розділ CCW тюнера, а там у кожному рядку є і провайдер і П/номер.
Питання: що робити з таким форматом, як його розбити і де взяти Провайдера і П/номер?

Дякую.

Добавлено через 3 минуты
Уточнюю форма, ато пробіли воно ковтає:
Провайдер -------- П/номер ------------ Ключ
ХХ ХХ ХХ ---------------ХХ-----ХХ ХХ ХХ ХХ ХХ ХХ ХХ ХХ
 
Последнее редактирование:

market223

Супер-Модератор
Команда форума
так эти ключи и вводятся в БИСС.
если нужен провайдер
Детский мир 39d3
Наше кино 39d4
Музыка 39d5
Европа 39d2
Нужно разбить ключ на 2 половинки и внести одну из них.
какие именно рабочие смотри тут http://forum.sat-expert.com/biss/6145-staticheskie-kluchi.html
 
Последнее редактирование:

Bogdancev

Пользователь
Тоді так поставлю питання:
Статичні ключі можливо вводити до розділу БІСС і до Ccw-розділу?
 

Bogdancev

Пользователь
І ще, ось ідентифікатор провайдера, що мені дав маркет223:
Европа 39d2
Як мені його вписати в поле з трьома парами ХХ ХХ ХХ, якщо тут всього дві пари: 39 D2 ?
 

Bogdancev

Пользователь
Так, і на кожну кодувальну систему: Віаксес, Ірдето .... тощо.
І у всіх цих розділах - формат вводу єдиний, тобто поля такі як я вказав раніше. Розібрався я тільки з БІСС - заповнюю поле Ключ, а решту не чіпаю.
Але от для Ccw там вже є якісь ключі і я бачу що там і провайдер заповнений і номер ключа(звідки відштовхуватись щоб брати ці дані???) і сам ключ.
Не знаю що робити, бо на всіх форумах дають ключі, а якщо запитати як ними користуватись - не відповідають ????
 

Vadim_k

Новичок
Подскажите пожалуста как вводить ключи OpenBox 800. Заранее спасибо.
 

market223

Супер-Модератор
Команда форума
Меня больше интересует система БИСС
Опять же входите в БИСС жмете кнопку добавить и добавляете. Но нужно знать какая поливина ключа рабочая , это проверяется "методом нучного тыка". Если ключ который Вы хотите ввести состоит из 32 цифр , тогда делим пополам выбрасываем 4 и 8 пары и вводим. Жмем ОК. Гллавное в этот момент стоять на канале для которого вводим ключ , так как привязка идет к каналу.
В прошивках до 5.30 БИСС находится в "приложении" после 5.30 в меню-1117
 
Сверху