Львів почав випускати свої тюнера Lemberg Lr 1000.

Sashko

Любитель Сат-ТВ
Якщо тюнер після заливки софта нормально вмикається - тобто не світить дві крапки - то це тільки половина роботи . Далі треба залити списки каналів і ключі.
Списки треба заливати програмою Ariter 2N - а на тюнер треба навести пульт і набрати код прийому інфи - 24680 - тюнер мусить бути в режимі Стенд Бай.
Ключі заливаються програмою Gazolin - така сама процедура.
 

Sashko

Любитель Сат-ТВ
а ось всі необхідні програми
 

Вложения

  • Ariter2N_15.zip
    198 KB · Просмотры: 168
  • autoarioner.exe.zip
    246,9 KB · Просмотры: 215
  • Gasoline_RUS_20041217.zip
    23 KB · Просмотры: 167

Sashko

Любитель Сат-ТВ
а це найсвіжіше чим користуюсь
файл з розширенням ird - для ARITERa
файл з розширенням irk - для GAZOLINa
 

Вложения

  • 04112006.rar
    40,4 KB · Просмотры: 160

Sashko

Любитель Сат-ТВ
код активації ЕМУ для всіх аріоноподібних (lemberg Lr-1000) -
знаходимо в меню ИГРЫ і набираємо на пульті 19370 - далі вже у віконечку набираємо 2486 - і все вмикається. Домомагає коли виключено ЕМУ. Але після перешивки Ему вмикається автоматично.
 

max_tv

Пользователь
насчет качества могу вас тоже обрадовать!
я электронщик,занимаюсь ремонтом тв и радиоаппаратуры,
так вот-открывал я это львовское детище-лемберг.
чесно говоря даже не ожидал,качество исполнения и монтажа на высоком уровне, улучшен блок питания( слабое место всех арионов).
стоят более качественные детали(а именно конденсаторы с большей емкостью и напряжением соответственно.) так что работать он должен тоже нормально.:)
 

vic

Профи в Сат-ТВ
max_tv ..что тут сказать...радуют душу и сердце ваши слова..как говорится...знай наших..молодцы пацаны со Львова!!!
 

w1963

Новичок
Чому не заливається польська прошивка dvbextr 6686 RC2 в Lemberg?
Хто небудь стикався з таким?
 

Sashko

Любитель Сат-ТВ
в Лемберг вливається все - тільки треба все робити з розумом - користуйтесь Автоарінером - і вибирайте правильні софти - тобто якщо тюнер без картоприймача і коммон інтерфейса - то вибирайте любий софт для безкарточних аріоноподібних... і ДВБ-Екстрім в тому числі.
 

Bionicman

Новичок
Привіт всім!
Недавно придбав тюнер LR-1100. Мушу сказати досить не погано!!!
Правда помітив, що напис "1+1" блимає. Але то не так страшно...
Цікавить питання на рахунок "УТ-1", "ICTV" і "Нового". Якось можна заставити їх працювати.
А ще класно було б заставити працювати "Discovery", "Eurosport", "National Geographic" i "Hallmark".
Так як в супутниковому телебаченні я не розбираюся зовсім хотілося би почути Ваші коментарі.
 

vic

Профи в Сат-ТВ
Цікавить питання на рахунок "УТ-1", "ICTV" і "Нового". Якось можна заставити їх працювати.
А ще класно було б заставити працювати "Discovery", "Eurosport", "National Geographic" i "Hallmark".
Так як в супутниковому телебаченні я не розбираюся зовсім хотілося би почути Ваші коментарі.
"National Geographic" в принципі ви можете дивитись на вашому тюнері..він йде на 15вест..для цього потрібно щоб ваша антенна оберталась..зазвичай ставлять для цього мотор..супермаунт..
Практично всі канали,котрі ви ще й не назвали можна дивитись на більш дорожчих тюнерах і з приміненням інших технологій..ніяк на на вашому ..
 

sanja

Новичок
sanja

Після прошивки софту на Lemberg 1100 висвітив 2 крапки і не вмикаєтися.Що робити?
 

sanja

Новичок
sanja

Точно не знаю це не я лив.Але сказали що boot з ресівера на ресівер.
 

vic

Профи в Сат-ТВ
Після прошивки софту на Lemberg 1100 висвітив 2 крапки і не вмикаєтися.Що робити?
Якщо тюнер ваш перестав реагувати на прогу Аріонер,котрою прощивається софт,то тоді потрібно або здавати його в ремрнт,щоб прошити по новому флешку Jтag-ом..або самому це дійство робити..
 

denic

Новичок
Після прошивки софту на Lemberg 1100 висвітив 2 крапки і не вмикаєтися.Що робити?[/QU

была такая же проблема.Брал эту прошивкуLEMBERG PROGA SUPER\AF_DSR-5001_$SPH_A6796_20060614_AUCPCnc.auc переделал AUC_HEditv095.залил как описанно и ресивер сдох.Пробовал залить родную прошивку ни чего не вышло.Тоже самое две точки горят и все.Вылечил просто:взял прогу AutoArioner,вставил прошивку AF_DSR-5001_$SPH_A6796_20060614_AUCPCnc.auc ничего не переделывая через AUC_HEditv095 просто в чистом виде как есть залил через AutoArioner и все стало работать.Потом залил ключи и каналы из той же папки LEMBERG PROGA SUPER.И теперь получаю удовольствие.Ничего не надо переделывать в именах итих файлов,как есть так и лей.
 

orest

Пользователь
Це при умові, якщо з залізом все нормально. Недавно стикнувся з випадком - на Х600 (китай) такий самий симптом, але у БЖ вилетіло 2 конденсатори. В такому випадку нічим нічого не залиєш, поки не відремонтуєш.
 
Сверху