Львів почав випускати свої тюнера Lemberg Lr 1000.

vic

Профи в Сат-ТВ
Львів почав випускати свої тюнера LEMBERG LR 1000.
Це той-же самий Ferguson 3018 , навіть сайт в неті відкрили
www.lemberg.lviv.ua
правда там покищо пусто.
Ціна на нього приблизно як на Глобо.
Цікаво б більше інформації дізнатись на цей рахунок...правду кажучи радує вже сам факт,що в нас щось почалось випускатись!!
Ось такі відгуки процей тюнер від перших користувачів:
Довольно не паганий тюнер!Кращий за глобо!Інструкція на Українській мові!картінка теж нічого!І шара працює непагано!Так що ціна і якасть відповідає товару

Добавлю для тих хто незнає що слово LEMBERG у нас на заході означає Львів.
Опенбоссовска прога працює нормально , правда я загнав стару за 14.06. , а ось канали витягнути з тюнега неміг,доходить до 6% і зупиняється чомусь.Витягував прогою Zodiac Edit .
Пробуй програмою Ariter 2N - можна скачати на офіційному сайті Опенбокса http://openbox.ua/ - і все получиться.
Тюнер дійсно вартий уваги - і ураїнська інструкція і гарантійний талон який додається до кожного тюнера і приємно розмальована коробка.
А саме залізо - це один в один New Star ST-205M. Хто з таким стикався - той знає. Хто зацікавився - ICQ 138-495-136 - є в наявності - ціни приємно здивують. Допоможу з софтом, програмами, списками, ключами.
 
Последнее редактирование:

zenoviy

Пользователь
Щеби якості тим тюнерам тоді ціни не дивувалиби нікого.А задурно
тільки сир в мишоловці.:confused:
 

vic

Профи в Сат-ТВ
я так розумію,що тюнер збирається в Львові,щоб мінімізувати ціну при сталій якості і наладити сервіс...відповідно такі тюнера звичайно випускаються на для сатфанатів,а для початківців і як кажуть для села...не всі розуміють якість між Нокією і аріоноподібними...хоч ти йому дай в диню...:d
 

Sashko

Любитель Сат-ТВ
В ціновій категорії до 50$ - цілком пристойний тюнер. Хороша технічна і софтова підтримка. Сам завод-виробник дає річну гарантію. А це великий плюс порівняно з контрабандними апаратами - де всі кінці вводу і всі проблеми з ремонтом лягає на плечі самих продавців і навіть установщиків - бо ті хто їх завіз зразу ж вмиває руки...
 

Ігор Горбусь

Пользователь
Lemberg Lr 1000,1100,1000g

attachment.php
Якщо хтось бажае можу попробувати вислати на пробу.
 

Вложения

  • lemberg.jpg
    lemberg.jpg
    4,4 KB · Просмотры: 699

zenoviy

Пользователь
Я незрозумів що материнки паяють в Львові:confused:
Головне надійність чоб кліенти голову менше крутили.
Ато зекономеш на10$ а втратиш 20$.В принципі вже проганяю
3 дні сало як сало народний тюнер піде.
 

vic

Профи в Сат-ТВ
сало як сало народний тюнер піде!!!!Чудово!
Тепер було б цікаво взнати як це сало їсти..Тобто..я пока його в руках не тримав і напевно в першу чергу мене цікавило б -який софт заливати конкретно?
Можливо в когось є непогані народні сеттінги..
Можливо вже й самі насвіжіші ключі...
 

Sashko

Любитель Сат-ТВ
найсвіжиший сетінг з каналом УТ-1 в закладці УКР-РОС
заливається прогою Ariter 2n
 

Вложения

  • 15102006.rar
    46,5 KB · Просмотры: 263

zenoviy

Пользователь
То копія New Star ST-205M.В мене списки такі собі не супер похвалитися
нема чим:confused: це не мій труд я десь його передер.
 

vic

Профи в Сат-ТВ
zenoviy..то не страшно..з миру по нитці--і вже стане тепліше..тепер як мені попадеться в руки такий тюнер то я вже не буду шукати інформацію в інеті ,а скористаюсь нею прямо з готового тут....за що вдячний...
Крім того я розумію,що цей тюнер відноситься до класу аріоноподібним і всі ФАКи і різні інструкції можна використовувати вже готові з запоріжського сайту по опенбоксам чи польським по фергюсонам...
Крім того я тут вже на форумі відкрив тему по Аріон,опенбокс,фергюсон і інші..і звідти можна теж користатись і почерпнути інформацію...Я думаю,що вже не такий буде страшний цей апарат для початкуючих ..ну а решту..якщо будуть зв"являтись питання окремі чи якісь незрозумілості,то є кому на них кваліфіковано відповісти.
 

Sashko

Любитель Сат-ТВ
можливо і мій сетінг не до кінця досконалий але це плід моєї роботи не одного дня і навіть не одного місяця.
я і надалі буду його вдосконалювати і врахую всі зауваження які будуть тут висловлюватись. цей файл викладений для тих хто починає програмувати - і надіюсь він стане в пригоді.
з паном zenoviy я знайомий особисто і готовий до тісної співпраці. думаю спільними зусиллями ми всі зможемо добитися успіху.
особлива подяка пану vic за об"єднання всіх зацікавлених людей в досягненні спільної мети.
буду мати за честь відповісти на будь-яке питання.
 

Sashko

Любитель Сат-ТВ
Копіювання з тюнера на тюнер:
Копіювання повністю всього вмісту тюнера в іншій:
Функція підходить для установників або людей тих, що не мають комп'ютера. Для даної операції необхідний нуль-модемний кабель, настроєний ресівер з відповідним ПЗ (надалі Master) і ”порожній” ресівер (надалі Slave), який безпосередньо і програмуватимемо.
Весь процес ділиться на два етапи. На першому етапі відбувається копіювання ПЗ (разом з емулятором і ключами, якщо вони є), а на другому копіюються настройки.
Примітка: Версії лоадерів у обох ресіверів повинні співпадати!
Отже, етап перший. Копіювання ПЗ з Master-ресівера на Slave:
1. Сполучаємо обидва ресівери нуль-модемним кабелем.
2. Master-ресівер (з якого копіюватимемо) включаємо в мережу 220В.
3. Далі, переводимо ресівер в режим передачі ПЗ (направивши пульт на ресівер, набираємо наступну послідовність цифр: 74620), після чого на табло ресівера з'явиться напис "SOFT", що означає його готовність.
4. Після цього включаємо в мережу 220 В Slave-ресівер (у який копіюватимемо), на табло у якого, після включення, горять 88:88, а на Master-ресівері спостережуваний процес завантаження.
5. Як тільки на Master-ресівері висвічується "END", чекаємо коли на табло Slave-ресівера пропаде 88:88 і висвітиться або "LANG" або номер каналу.
Якщо копіювати настройки вам не потрібно, то ресівери можна вимкнути і кабель від'єднати.
Тепер етап другий. Копіюємо настройки.
1. Сполучаємо обидва ресівери нуль-модемним кабелем.
2. Обидва ресівери включаємо в мережу 220В і переводимо в режим StandBy (тобто вимикаємо ресівер червоної кнопкою пульта, або кнопкою Power на панелі ресівера).
3. Далі, переводиться Master ресівер в режим передачі настройок (направивши пульт на ресівер, набираємо наступну послідовність цифр: 74621), після чого на табло ресівера з'явиться напис "dAtA", що означає його готовність.
Примітка: перед тим, як перейти до наступного пункту, переконаєтеся, що Master-ресівер не прийматиме команди з пульта.
4. Переводимо Slave-ресівер (у який копіюватимемо) в режим прийому настройок (направивши пульт на ресівер, набираємо наступну послідовність цифр: 24620), після чого повинна початися передача. При цьому на ресіверах спостережуваний процес передачі.
5. Як тільки на Master-ресівері висвічується "END", чекаємо коли на табло Slave-ресівера висвітиться номер каналу.
6. Відключаємо обидва ресівери від мережі і лише тоді від'єднуємо нуль-модемний кабель.
 

kotiaj

Любитель Сат-ТВ
На мій розсуд : роз'яснювати щось по Лємбергу1000,це "товкти воду в ступі"(сало як сало).Тому що фактично все необхідне (всякі методики,програми,прошивки,різного роду редактори 200% підходять від аріоноподібних (наприклад AF2818,3018,3318SE,NEW STAR і т. п.)).
Особисто для мене найбільш "комфортна" прошивка типу 6686_а06 (АА5,АВ5) по причині швидкого відкривання BISS (хоча редагуються ці ключі не пультом ,а BISS -редактором прошивки з послідуючою її корекцією та заливкою в тюнер).Тобто BISS ключі заховані в прошивку з привязкою до каналу і тому при викл.емуляторі вони всеодно відкривають $ канал за 1...2сек.
1+1іnt(щоб не кусались з МЕГАСПОРТОМ,який в biss-редакторові не редагується) прописую на 10722/27499(бо 10722/27500 не прописується ,а збивається назад до 10723/27500).Зустрічав варіант коли 1+1int прописували на іншому супутнику (кому як подобається).
В інших прошивках,які я пробував,редагувати BISS можна з ПДУ ,відкриття відбувається шляхом перебору ключів і може тривати до 20сек(не кожному вистачить терпіння дочекатись результату).BISS при викл.емулятора не працює, при заливці ключів не зберігається.
 

vic

Профи в Сат-ТВ
Шановний kotiaj..воно звичайно так і не заперечно..це коли в нас тюнер вже давно і на ньому чи них аріоноподібних ми зїли всі зуби..Цілком інша думка і побажання у свіжих і зовсім зелених користувачів,котрі або щойно або лише вчора взяли в руки цей апарат..таким користувачам все цікаво і все в дивину..тому бажано просто стиснувши зуби просто допомогти елементарними речами,і софтом і сетінгами і ключами і детальними інструкціями і просто щирими порадами..а вже навчившись впевнений ,що і вони почнуть пояснювати вже наступним користувачам,як мовляв я навчився користуватись..надіюсь ,що нас згадають не злим тихим словом..
По перше зрозумійте,якщо нема підтримки то чоловік і не купить данного тюнера,якщо є і в доступній формі--і десятому скаже,так це я читав хороший апарат..
По друге..якщо не допомогти то не вірю,що початківець самостійно осилить і навики опрограмування,і самостійно розбереться з різними програмами,і тим більше зі всім,що звязано з кодуванням і хитрим переглядом..адже маса користувачів цим девайсом прості користувачі,котрим потрібно лише комфортно розміститись на дивані і дивитись телевізор..
 

kotiaj

Любитель Сат-ТВ
Цілком з вами погоджуюсь,vic.Я писав не зі злості чи через нетерпіння(просто зі сторони, можливо, так здалося).Я старався акцентувати увагу на тому,що все необхідне для Lemberg можна взяти від інших ,вищевказаних, апаратів(адже до них є набагато більше всякої всячини напрацьованої не за один тиждень чи місяць).Це,на мій погляд,тільки на користь львівським виробникам,навіть своєрідна їм реклама(головне щоб з якістю не підвели).А вже потім,якщо виникають конкретні питання/прблеми завжди був би радий допомогти,бо і в самого інколи "барабашок"хватає і питань набагато більше ніж відповідей.
 

Anthrax

Новичок
А от і сам сам софт який найкраще підходить - правда без шарінгу - але він там і не потрібен.

Sashko...Я залив якраз цей софт у Лемберг 1000, і тепер чухаюсь : тюнер неможливо заставити прийняти список каналів (ну ще можна засканувати), інше ПЗ він теж не бере нізащо,також не знаю, який там код активації ЕМУ,нехай би вже і з тим ПЗ, що залив.

Як бути?
 
Сверху