Настройка ДВБ карт и установка по для использования спутникового интернета.

Паша1991

Любитель Сат-ТВ
Так я не зрозумів я ямал 49 впіймати з можу чи ні
між 53 і 49 є різниця 4 градуси.
Головка на 49 повинна б вміститись чи може я помиляюсь?
Скільки головка в С діапазоні коштує приблизно?
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
Паша1991, занадто мала відстань між 53 та 49 щоб ставити там голову С-діапазону.
Та й антена замала, в ясну гарну погоду на неї може би й прийняв 49, але лише захмариться, як сигнал буде пропадати. Це я написав взагалі про 49 а не про мультифід із 53.
 

Паша1991

Любитель Сат-ТВ
зараз є можливість безплатного підключення інтернету від тріколор тільки потрібно підписатись на пакет оптімум.власне саме питання як це зробити.
в двб даті усі настройки ввів. як зареєструватись на http://tricolor.tv/ у власному кабінеті, там запитує ід двб карти, де подивитись який він, де можна підписатись на пакет оптімум, як змінити мас двб карти
Vpn зєднання створив тільки покищо без айпішки так як її ще немаю, вона надаєтьсяпісля реєстрації на сайті
допоможіть будьласка
двб карта skystar3
 

bursar

Новичок
вечер добрый,подскажите в чем проблема,скачал архив по Настройке TT-budget S-1401 посмотрел но есть небольшое отличиепо ходу установки ,он не находит нужных дров пишет код ошибки 39,
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
на вопрос ответить нереально, т.к. он непонятен. Какие дрова ставил? вдм или бда? Правильно ли всё делал? И по ходу установки софта дров прога не найдёт, она в самом начале спрашивает установлен ли драйвер? Потому я думаю что надо правильно всё делать и проблем не будет. Я пока не встречал проблем с этой картой, хотя ставил их множество в разные системы и много раз переустанавливал.
 

ВАТСОН

Профи в Сат-ТВ
Как на твинхан 1027 можна смотреть каналы DVB-S2 (QPSK), почему карта их не видет?
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
ВАТСОН, не в обиду, но вопрос сродни вопросу "почему низзя тарелку к телеку подключить а нада тюнер ставить"... ну а по сути выше тебе ответили.
 
Сверху