Miloslav

Новичок
Да и ещё хотел спросить про рессивер Sky HD. Он завоевал пару престижных awards, стоит ли эта коробочка 500 долларов?
 

vic

Профи в Сат-ТВ
всё дело в том,что вы собираетесь смотреть и как платить за просмотр..ХДТВ не промах..тут пока нигде халявы нет..и тюнер без проплаченной карты -труп..ничего не показывает..карта подвязывется к тюнеру..
Я лично взял себе тюнер ХДТВ за 30 баксов...польский нбокс..но вот с телевизором пока напряг..трудно достать такой с таким разрешением у нас 1920 на 1080...да ещё чтоб имел сетевую встроенную...
 

roger5000

Пользователь
15° з.д., Telstar 12

Підкажіть будь-ласка:
1) на якій антені можна приймати сигнал зі супутника Telstar 12 15°w ?
2) кріплення антени потрібно переро***ти бо нахил дзеркала надто великий ?
 

vic

Профи в Сат-ТВ
В мене йде нормально на антені 0,8м..
 

SENYA64

Профи в Сат-ТВ
Підскажіть чому не працює *Viaccess 4 Free* Тільки головна сторінка а далі Database Eror і де поділася наша Вільна зона
 

andreytm

Любитель Сат-ТВ
підкажіть на новому українському форумі треба заново зареєструватися чи ні бо я ввожу свої дані як раніше реєструвався (віаксесфрі) а не підходить.
 

psergy

Любитель Сат-ТВ
Треба реєструватися! Це ж новий форум
 

Miloslav

Новичок
Спасибо Vic, если конкретней то мне нужен рессивер долларов за 300 и с максимумом халявы, можно без HDTV так-как интересующих меня каналов с таким разрешением нет. Вик, буду очень благодарен вам если подскажите конкретного изготовителя и модель.
 

vic

Профи в Сат-ТВ
Miloslav можна купить и любой бу тюнер за 10-20уе и иметь максмимум халявы..можна чуть дороже..но суть в том,что все меньше и меньше приходится рассчитывать именно на халяву..поэтому каждый выбирает что то для себя и под свои интерессы..я выбрал то что у меня в подписи и доволен..вы выбирете,что то иное-ведь на вкус и цвет сами ж понимаете..
 

v_vitaliy

Пользователь
Підкажіть будь-ласка:
1) на якій антені можна приймати сигнал зі супутника Telstar 12 15°w ?
2) кріплення антени потрібно переро***ти бо нахил дзеркала надто великий ?
В мене 0,5 зеркало i нормально ловить,а крiпленя перикiдаеш наоборот.
 

kostchen69

Новичок
ніхто не підкаже що сталося с пакетом мтv що транслювався на астрі 19.2 в крипто, вже майже місяць не відкривається, може систему кодування поміняли?
 

Kisa

Супер-Модератор
Команда форума
мабуть змінили ключі. часом з'являються статичні і тоді можна дивитись,але нажаль не довго. :(
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума

kostchen69

Новичок
що сталося з каналами к+ і тіса, що щось на к+ вже тиждень профілактика, а тіса взагалі зникла...
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
що сталося з каналами к+ і тіса, що щось на к+ вже тиждень профілактика, а тіса взагалі зникла...
Треба читати форум, а не з розбігу писати питання, про зміну параметрів трансляції каналу тиса ось тут писалося вже давно.
 

Sima-shtrih

Любитель Сат-ТВ
а ви не підкажете як користуватися шарінгом в тернопільській обл. в мене опен бокс х800 та скай стар,кому і скільки і як платити щоб користуватися шарінгом?
 

lavrec

Супер-Модератор
Команда форума
Сверху