Потрібна допомога новачку!

Vel0

Пользователь
Привіт.
Нещодавно поставив собі антену. користуюся тюнером СС2 + ПрогДВБ ... але в мене майже нічого не показує оскільки як ми знаємо все закодоване ... чи є якийсь плагін до прогДВБ для того щоб переглядати закодовані канали.? Інтернету на компі немає ... можу ключі лише оновлювати та приносити на дискеті.
+Знайшов в неті СофтКам.кей але я так ніде інформації і незнайшов що з ним треба робити....
+На сайті є кодіровки деяких каналів ... але куди їх вписати ті коди незнаю....

ОДНИМ СЛОВОМ НОВАЧОК поможіть будьласка ато нерви починають здавати ... бо поставив антену а нічого непоказує, можливо є розділи які в повному обсязі можуть мені роз.яснити-дати відповіді на мої питання.?
 

vic

Профи в Сат-ТВ
радив би вам зареєструватись на форумі http://viaccessfree.com/index.php
там є спеціальний розділ по сс2 і саме підрозділ для новачків..
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума

maxony

Новичок
Привіт.
Нещодавно поставив собі антену. користуюся тюнером СС2 + ПрогДВБ ... але в мене майже нічого не показує оскільки як ми знаємо все закодоване ... чи є якийсь плагін до прогДВБ для того щоб переглядати закодовані канали.? Інтернету на компі немає ... можу ключі лише оновлювати та приносити на дискеті.
+Знайшов в неті СофтКам.кей але я так ніде інформації і незнайшов що з ним треба робити....
+На сайті є кодіровки деяких каналів ... але куди їх вписати ті коди незнаю....

ОДНИМ СЛОВОМ НОВАЧОК поможіть будьласка ато нерви починають здавати ... бо поставив антену а нічого непоказує, можливо є розділи які в повному обсязі можуть мені роз.яснити-дати відповіді на мої питання.?

в папку з плагінами кладеш s2emu останньої версії. і туди ж кладеш softcam.key останній. В progdvb в плагінах з'явиться вкладка. Ввімкнешь цей плагін і все буде показувати. (те, що взламане)
 

Endrju

Новичок
Допоможіть

Допоможіть я новачок мені інтересно чому пропали канали :Рускій екстрім,нст. підскажіть будьласка:confused:
 

vic

Профи в Сат-ТВ
В мене до вас зустрічне питання:а хто вам говорив,що вони будуть доступні назавжди і довічно?Всі ж знали ,що вони йдуть в тестовому режимі-далі стануть недоступні для хитрого перегляду..
 
Сверху