ПРОШИВКА РЕССИВЕРОВ ЧЕРЕЗ ДЖИТАГ (Help, Soft и др.)

MIUS

Moderator
Команда форума
Программа для программирования Дамп Флэш

Sticontrol-050 Alpha :download:​

Программа для программирования Дамп Флэш



el1dq12zfin6.gif

Незабываем нажимать кнопку СПАСИБО.
Do Not forget to press button THANK YOU.
 

Вложения

  • Sticontrol-050 Alpha.rar
    132,3 KB · Просмотры: 618

MIUS

Moderator
Команда форума
Программа для программирования Дамп Флэш

Wall :download:​

Программа для программирования Дамп Флэш



el1dq12zfin6.gif

Незабываем нажимать кнопку СПАСИБО.
Do Not forget to press button THANK YOU.
 

Вложения

  • Wall.rar
    16,9 KB · Просмотры: 569

samrus

Пользователь
MIUS,
привет а скажи пожалуйсто какой проц в тюнере 6018, на нём радиатор я не хочю его срывать, и если не нековский то можно ли прошивать прогой EJFlasher-1.0b8
 

Kisa

Супер-Модератор
Команда форума

samrus

Пользователь
Kisa,
прівет
нарешті хтось зі львова
а де у львові можна прикупити jtag кабель,
і всеж таки якою з перечислених прог можна прошити цей тюнер на такому проці?
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
Kisa,
прівет
нарешті хтось зі львова
а де у львові можна прикупити jtag кабель,
і всеж таки якою з перечислених прог можна прошити цей тюнер на такому проці?
jtag кабель навряд чи купиш. Хоча у Львові можеш спробувати пошукати на радіо-базарі. Є на деяких сайтах пропозиції по продажу jtag-інтерфейсу, але призначений він для професійних потреб і відповідно до цього має ціну, яка навряд чи когось влаштує, за неї можеш придбати декілька нормальних тюнерів...такі речі зазвичай збирають самостійно, перевагу треба віддавати варіантові на мікросхемі.

Для роботи з цим процом чудово підходить програма jKeys
 

MIUS

Moderator
Команда форума
і всеж таки


нарешті хтось зі львова
а де у львові можна прикупити jtag кабель,
і всеж таки якою з перечислених прог можна прошити цей тюнер на такому проці?
Саме так, як рекомендує GESHA. Найбільш придатний для цього саме на на мікросхемі. Саму схему можна знайти тут Стандартный JTAG Samsung DSR9500А . Неважливо, що Я розташував все це в цьому розділі, бо інтерфейс має саме відношення до комп’ютера. Сам кабель зробити легко, але з вибором Інтерфейсу це вже Ваш особистий підхід. Якщо у Вас є час і забагато коштів, тоді можете робити на резисторах. Але якщо Ви людина практична і поміркована, то зробіть те що рекомендує GESHA.

З повагою
MIUS
:big_boss:

el1dq12zfin6.gif

Незабуваємо натискати кнопку ДЯКУЮ.
Do Not forget to press button THANK YOU.
 
Последнее редактирование:

samrus

Пользователь
Gesha,
MIUS,

jtag кабель навряд чи купиш. Хоча у Львові можеш спробувати пошукати на радіо-базарі. Є на деяких сайтах пропозиції по продажу jtag-інтерфейсу, але призначений він для професійних потреб і відповідно до цього має ціну, яка навряд чи когось влаштує, за неї можеш придбати декілька нормальних тюнерів...такі речі зазвичай збирають самостійно, перевагу треба віддавати варіантові на мікросхемі.

Для роботи з цим процом чудово підходить програма jKeys
прівет. мушу з тобою не погодитись, я трошки полазив по нету на вихідних позбирав інфу деяку, так що роблю висновок з потраченого мною часу, можливо це комусь знадобиться: jtag програматор коштує не дорого, в польщі ціна його з кабелем LPT 26 злотих= 56гр я особисто знайшов і навіть домовлявся з продавцем але він живе далеко тому в нього не брав, і з'їздив на радіобазар той що у львові там я його взяв за 65гр з кабелем я так думаю що тюнер не купиш за 65гр, по друге: програма jKeys проц оприділяє (тюнера 6018) а ось флешки не бачить, так само і will, і чисто випадково я нарвався на прогу (JTAG_UP_15_07_2005) інтерфейс смішний, але проста в користуванні і не матюкається, що вона чогось там не бачить чи то проца чи памяті, так що якщо комусь потрібно звертайтесь можу скинути. І взагалі всім дякую хто поміг мені розібратись в цій проблемі
 

Kisa

Супер-Модератор
Команда форума
чисто випадково я нарвався на прогу (JTAG_UP_15_07_2005) інтерфейс смішний, але проста в користуванні і не матюкається, що вона чогось там не бачить чи то проца чи памяті, так що якщо комусь потрібно звертайтесь можу скинути.
Викладіть тут,а якщо в когось буде потреба,то тут же може скористатись.
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
я трошки полазив по нету на вихідних позбирав інфу деяку, так що роблю висновок з потраченого мною часу, можливо це комусь знадобиться: jtag програматор коштує не дорого, в польщі ціна його з кабелем LPT 26 злотих= 56гр я особисто знайшов і навіть домовлявся з продавцем але він живе далеко тому в нього не брав, і з'їздив на радіобазар той що у львові там я його взяв за 65гр з кабелем
Ну я так думаю що програматор за таку ціну як 65грн мало чого вартий, проста поговорка - яка ціна такий товар - з життя вийшла...особисто я сумніваюсь в такій штучці....по-друге чим займатись такими пошуками для мене прстішим було зібрати за пару годин нормальний перевірений інтерфейс, до речі коли мова за ціну - склади часи пошуків та витрачений інтернет-трафік з ціною - нецікаво виходить....собівартість мого варіанту вийшла пару умовних одиниць...

програма jKeys проц оприділяє (тюнера 6018) а ось флешки не бачить, так само і will, і чисто випадково я нарвався на прогу (JTAG_UP_15_07_2005) інтерфейс смішний, але проста в користуванні і не матюкається, що вона чогось там не бачить чи то проца чи памяті
будь яка програма вимагає налаштування та правильних конфігураційних файлів, це стосується і jKeys, просто тобі попалась копія проги в котрій в файлі jKeys.def не прописано твоєї флешки, треба просто замінити цей файл...хоча це є нормальним явищем використовувати прогу котра саме тобі до вподоби і найбільш коректно працює на твому компі, для даяких з подібних програм потрібно включати режим сумісності....
так що якщо комусь потрібно звертайтесь можу скинути. І взагалі всім дякую хто поміг мені розібратись в цій проблемі
а стосовно цього зроблю зауваження, негарно виходить коли користуєшся надбанням інших а сам замість викласти також і для других свої надбання приховуєш їх...було би ліпше як би ти просто сказав - хлопці, це мені допомогло, викладаю і вам, може знадобиться...
 

samrus

Пользователь
Gesha нічого я не приховую я ж написав кому потрібно звертатись а не виложив зразу томущо флешку на якій прога позичив так що зараз ще раз викачаю і виложу що б зауважень таких не було

Gesha,
і взагалі раз ти всьо по тій темі знав то чого не розписав всьо як є а не ганяв по різним темам я ж вроді нормально запитував
 

Вложения

  • 40_2cF.rar
    245 KB · Просмотры: 546
Последнее редактирование модератором:

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
Gesha,
і взагалі раз ти всьо по тій темі знав то чого не розписав всьо як є а не ганяв по різним темам я ж вроді нормально запитував
Те що я знав те я написав. А от конкретно з таким тюнером я на практиці не працював, того і не писав. Я написав:
Для роботи з цим процом чудово підходить програма jKeys
Це є правда, як по інфі з інету, так і з особистого досвіду. Ну а флешку твою чому не впізнала прога - я також вище написав. Так ща вважаю непорозуміння вичерпаним.:)
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
А як редагувати цей файл, що прописувати ?
Редагувати цей файл можливо просто у блокноті вінди, що прописувати - звісно дані проців, тюнерів та мікросхем флеш....а от як - це вже я не скажу, оскільки сам цього не вмію, я в цьому ділі профан...я користувався тим що мав, мені виявилось того достатньо поки що, отож я й не намагався розбиратись що там і як...
простий приклад - у архівах два файли скачані з прогою з різних сайтів. Можна помітити, що в одному з них мало що прописано, скоріш за все той, хто викладав прогу залишив в файлі лише те, що йому було потрібно...
 

Вложения

  • jKeys1.rar
    2,9 KB · Просмотры: 436
  • jKeys2.rar
    6,6 KB · Просмотры: 437

Aleksis

Новичок
помогите пожалуйста дайте схему джитага на starsar 550d super не могу нигде найти будьте добры и ещё не могу найти место на плате ресивера для соеденения джитага
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
помогите пожалуйста дайте схему джитага на starsar 550d super не могу нигде найти будьте добры и ещё не могу найти место на плате ресивера для соеденения джитага

ну схему уже давно дали, повнимательней почитай просто, она не к однолму ресиверу а ко многим.....
А вот место подключения подсказать надо либо в руках иметь такой ресивер либо хоть хорошую его картинку видеть...
 

MIUS

Moderator
Команда форума
Инструкция по JTAG Samsung DSR9500

JTAG Samsung DSR9500 :download:​

Инструкция по JTAG Samsung DSR9500



el1dq12zfin6.gif

Незабываем нажимать кнопку СПАСИБО.
Do Not forget to press button THANK YOU.
 

Вложения

  • Samsung DSR9500 JTAG connections(1).pdf
    262,6 KB · Просмотры: 463

MIUS

Moderator
Команда форума
Распиновка Jtag в Китайских ресиверах

Распиновка JTAG в Китайских ресиверах :download:​

71171584.jpg


el1dq12zfin6.gif

Незабываем нажимать кнопку СПАСИБО.
Do Not forget to press button THANK YOU.
 

Вложения

  • 71171584.jpg
    71171584.jpg
    143,3 KB · Просмотры: 129
Последнее редактирование:

MIUS

Moderator
Команда форума
Распиновка Jtag в Китайских ресиверах

Распиновка JTAG в Китайских ресиверах :download:​

Hазначение контактов разъема JTAG ресиверов Supermax9900, Gospell 8900


66465880rh2.jpg


el1dq12zfin6.gif

Незабываем нажимать кнопку СПАСИБО.
Do Not forget to press button THANK YOU.
 

Вложения

  • 66465880rh2.jpg
    66465880rh2.jpg
    105,1 KB · Просмотры: 115
Сверху