Sky Star+SkyGrabber проблема допоможіть

Sima-shtrih

Любитель Сат-ТВ
чомусь при закачуванні ,максимум що можна закачати 70% файла і обрив,пробував на добу залишати та марно все теж саме 50-72% і обрив.
 

папараци

это имя знают все ...
Команда форума
чомусь при закачуванні ,максимум що можна закачати 70% файла і обрив,пробував на добу залишати та марно все теж саме 50-72% і обрив.
Давай конкретно про провайдера ,скорость потока , тип файлов.У меня похожая картина была когда СС2 не справлялась со скоростями потоков больше 29000.
 

Sima-shtrih

Любитель Сат-ТВ
Давай конкретно про провайдера ,скорость потока , тип файлов.У меня похожая картина была когда СС2 не справлялась со скоростями потоков больше 29000.

Швидкість бувае різна від 0-40кб/с.тип любий навіть gpeg на 100 кб,провайдер 5град.satgate12322/v/27670
 

Sima-shtrih

Любитель Сат-ТВ
розкажіть будь-ласка,якщо не важко,Що і як налаштовувати в sky grabberi а що бажано не чіпати,а то я тілька встановив, просканував піди,і зберіг їх. кинув на скачку вони до70% скачуються і 0-обрив і багато помилок,знайомі кажуть конфлікти з мамкою, поміняти з скай стара 2 на сс3
 

папараци

это имя знают все ...
Команда форума
розкажіть будь-ласка,якщо не важко,Що і як налаштовувати в sky grabberi а що бажано не чіпати,а то я тілька встановив, просканував піди,і зберіг їх. кинув на скачку вони до70% скачуються і 0-обрив і багато помилок,знайомі кажуть конфлікти з мамкою, поміняти з скай стара 2 на сс3
Лучше естественно поменять Скайстар.Просто с этих скоростей потока у СС2 начинаются проблемы , в зависимости от остальной конфигурации системы.
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
розкажіть будь-ласка,якщо не важко,Що і як налаштовувати в sky grabberi а що бажано не чіпати,а то я тілька встановив, просканував піди,і зберіг їх. кинув на скачку вони до70% скачуються і 0-обрив і багато помилок,знайомі кажуть конфлікти з мамкою, поміняти з скай стара 2 на сс3

Я на тому ж транспондері рибалив успішно з допомогою тієї ж СС2 та скайграбберу. А скайграббер у тебе зареєстрований (або крякнутий) чи ні??? Він платний, так що може таке бути при відсутності реєстрації. Це поки що перше питання, після відповіді на нього зможемо розбиратись далі з проблемою:)
 

Sima-shtrih

Любитель Сат-ТВ
Я на тому ж транспондері рибалив успішно з допомогою тієї ж СС2 та скайграбберу. А скайграббер у тебе зареєстрований (або крякнутий) чи ні??? Він платний, так що може таке бути при відсутності реєстрації. Це поки що перше питання, після відповіді на нього зможемо розбиратись далі з проблемою:)

Незареєстрована, копіюю крек в папку з прогою нічого не міняє.може хтось поможе на рахунок крека для версій 2.7.5,2.7.8
 
Последнее редактирование:

папараци

это имя знают все ...
Команда форума

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
Незареєстрована, копіюю крек в папку з прогою нічого не міняє.може хтось поможе на рахунок версій 2.7.5,2.7.8
От і вирішилась проблема, незареєстрована копія так робить як у тебе. Я користувався версією 275, на 278 кряка не мав а платити не хочу ні за яку, так що брав те, що з кряком. Я другий день як перевстановив у себе операційну систему, скайграббер ще не встановлював, буду це робити зараз, знайду кряк чи які там не пам,ятаю вже ліки до нього і допоможу, якщо потрібно чи лінком чи файлом.
 

Sima-shtrih

Любитель Сат-ТВ
хлопчики велике вам спасибі за поради,дав би бог щоб спрацювало,з мене пиво!
 

Sima-shtrih

Любитель Сат-ТВ
От і вирішилась проблема, незареєстрована копія так робить як у тебе. Я користувався версією 275, на 278 кряка не мав а платити не хочу ні за яку, так що брав те, що з кряком. Я другий день як перевстановив у себе операційну систему, скайграббер ще не встановлював, буду це робити зараз, знайду кряк чи які там не пам,ятаю вже ліки до нього і допоможу, якщо потрібно чи лінком чи файлом.

ну що там з програмулькою,є що небудь?
 

папараци

это имя знают все ...
Команда форума

Sima-shtrih

Любитель Сат-ТВ
От і вирішилась проблема, незареєстрована копія так робить як у тебе. Я користувався версією 275, на 278 кряка не мав а платити не хочу ні за яку, так що брав те, що з кряком. Я другий день як перевстановив у себе операційну систему, скайграббер ще не встановлював, буду це робити зараз, знайду кряк чи які там не пам,ятаю вже ліки до нього і допоможу, якщо потрібно чи лінком чи файлом.

якщо вам не важко-допоможіть лінком чи файлом
 

Sima-shtrih

Любитель Сат-ТВ
після вводу крека ситуація змінилась та все одно максимум закачує 98% файла і обрив та постійно вискакують помилки
 
Последнее редактирование:

Sima-shtrih

Любитель Сат-ТВ
можливо потрібно правильно налаштувати фільтри?як саме це зробити і чи це щось дасть
 

папараци

это имя знают все ...
Команда форума
можливо потрібно правильно налаштувати фільтри?як саме це зробити і чи це щось дасть
Вряд ли это тебе что даст.Опиши свою конфигурацию остального железа.
Наверняка у тебя мелочь до 5-10 кБ проскакивает, а остальные (крупнее) недокачивает.
Хочешь грабить высокоскоростные потоки меняй карту на СС3.
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
після вводу крека ситуація змінилась та все одно максимум закачує 98% файла і обрив та постійно вискакують помилки
Які рівні сигналу в тебе на транспондері з котрого грабаєшь? Я помітив, що при сигналові нижче 70% під час граббінгу вискакує багато помилок.
 

Sima-shtrih

Любитель Сат-ТВ
після вводу крека ситуація змінилась та все одно максимум закачує 98% файла і обрив та постійно вискакують помилки

Які рівні сигналу в тебе на транспондері з котрого грабаєшь? Я помітив, що при сигналові нижче 70% під час граббінгу вискакує багато помилок.

В основному рівень сигналу складає 71-72%
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
після вводу крека ситуація змінилась та все одно максимум закачує 98% файла і обрив та постійно вискакують помилки
А на яких файлах??? В мене МР3 нормально, а з відео-файлами є маленьке но, багато хто не докачує файл навмисне зразу повністю, залишають трохи на другий день, в межах декілька відсотків...я десь в інеті пару раз читав про таке....та й треба в налаштуваннях програми виставити більші тайм-аути, тобто час, після витоку якого файл видаляється якщо не продовжилась закачка...спробуй це, може допомогти...для гарної роботи програми потрібен час, треба підібрати оптимальну кількісь підів та закачок, поекспериментувати трохи....при великій кількості підів і закачок окрім помилок щей сильно може завантажуватись процесор, залежно від того в кого яка машина, це також негативний фактор...походи по налаштуваннях програми, поекспериментуй, боятись нема чого, від цього комп"ютер не зламається...
питати чиїсь готові налаштування також нема сенсу, оскільки навряд чи допоможуть , наприклад налаштування граббінга на машині з двоядерним процом 2,8ГГц та 1Гб ОЗУ тому в кого один проц та 256М ОЗУ, така машина просто стане....сподіваюсь ти розумієш мою думку...
повторю, в мене це все прекрасно працює, а деяка кількість помилок це нормальне явище....шукай свої можливі помилки та експериментуй....
 
Сверху