Sky Star+SkyGrabber проблема допоможіть

Sima-shtrih

Любитель Сат-ТВ
А на яких файлах??? В мене МР3 нормально, а з відео-файлами є маленьке но, багато хто не докачує файл навмисне зразу повністю, залишають трохи на другий день, в межах декілька відсотків...я десь в інеті пару раз читав про таке....та й треба в налаштуваннях програми виставити більші тайм-аути, тобто час, після витоку якого файл видаляється якщо не продовжилась закачка...спробуй це, може допомогти...для гарної роботи програми потрібен час, треба підібрати оптимальну кількісь підів та закачок, поекспериментувати трохи....при великій кількості підів і закачок окрім помилок щей сильно може завантажуватись процесор, залежно від того в кого яка машина, це також негативний фактор...походи по налаштуваннях програми, поекспериментуй, боятись нема чого, від цього комп"ютер не зламається...
питати чиїсь готові налаштування також нема сенсу, оскільки навряд чи допоможуть , наприклад налаштування граббінга на машині з двоядерним процом 2,8ГГц та 1Гб ОЗУ тому в кого один проц та 256М ОЗУ, така машина просто стане....сподіваюсь ти розумієш мою думку...
повторю, в мене це все прекрасно працює, а деяка кількість помилок це нормальне явище....шукай свої можливі помилки та експериментуй....

В мене навіть малюнки не закачуються хоча машина також 2ядерна 1,86+2Гб.оперативки
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
В мене навіть малюнки не закачуються хоча машина також 2ядерна 1,86+2Гб.оперативки
Та не залежить це від машини, почитай уважніше те що я написав у попередньому пості...Що ще до того можна додати? Якщо в тебе операційна система не глюкає, якщо встановлені драйвери ДВБ-карти, якщо встановлена програма та нормально налаштована антена та під"єднана до компа - все повинно працювати. Треба також не забувати, що не повинно будити запущених інших програм, котрі використовують ДВБ-карту. Наприклад після встановлення софту від ДВБ-карти в автозавантаження паде Server4pc, якщо не користуєшся сат-інетом, то його звідти потрібно видалити, інакше прийдеться після кожного завантаження машини виключати його вручну....подивись, чи не сидить в тебе в системному треї супутник у кружечку зеленому чи червоному...
 

Sima-shtrih

Любитель Сат-ТВ
Таке питаннячко:поміняв я собі Скай Стар2 на СС3 хоча справжня назва ТТ-budget s-1401.тепер в мене закачка за допомогою скай грабера.та знову проблема - не працює progdvb(ошибка при запуске устройства,ошибка при инициализации frontend)що робити,не підкажете?
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
Sima-shtrih, Спочатку підскажу, що не треба одне й те саме питання писати в декількох темах...тоді скоріше відповідь отримаєш....уяви що так зробить кожен, тоді форум почне з неймовірною швидкістю рости та й до того ж всі просто будуть плутатись...
в прогдвб є меню вибору пристрою, там і треба вибрати свій конкретний пристрій(свою двб-картку), таке повідомлення видає програма коли або вибраний не той пристрій або коли є проблеми з драйаверами...за мою практику інших випадків такого повідомлення я не мав...
 
Сверху