ТРК Украина

xxasb07

Пользователь
Я извиняюсь! Не подскажите где в интернете(на каком сайте) можно посмотреть он-лайн канал ТРК Украина???
 

xxasb07

Пользователь
а здесь не смотрели Інтернет телебачення через Укртелеком.

Дивився, але у мене не показує http://www.intv-inter.net/tv/programm/?channel=2

З.І. Інтернет у мене ОГО-512 (УКРТЕЛЕКОМівський) хотів подивитися футбол Шахтар - Барселона,а по тарілці не показує(((

Добавлено через 3 минуты
Можливо ще десь можна подивитися цей канал??? ДОПОМОЖІТЬ!!!!!! БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНИЙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Последнее редактирование:

svki

Модератор
Команда форума
xxasb07, вішаєш ще одного конвертора на Астру і футболу... покищо можна дивитись, хоча, напевне, вже не довго:pardon:
 

xxasb07

Пользователь
xxasb07, вішаєш ще одного конвертора на Астру і футболу... покищо можна дивитись, хоча, напевне, вже не довго:pardon:

я нічого не розумію...якого конвертора? куди його вішати))))
дайте пряму силку на футбол!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:d
 

neored

Профи в Сат-ТВ
Я знаю где можно взять шару на трк Україна!
 

vic

Профи в Сат-ТВ
Можна смотреть и вполне официально..например в пакете Вижн ТВ или Поверхность плюс...там много и других интересных каналов.
 

market223

Супер-Модератор
Команда форума
SerjioTokini, Вы сообщение для количества написали??? Неужели трудно поднять глаза и прочитать 2 страницы темы , все уже расписано.
 

SerjioTokini

Любитель Сат-ТВ
нет не сложно я прочитал, и единственое что вынес точ только через картшаринг
 

Владзьо

Новичок
Я знаю где можно взять шару на трк Україна!

Коротко про себе: Любитеь футболу. :] - оце я в минулому році після того як відключали 1+1 в дні трансляції матчів Ліги чемпіонів. Цього року завдячуючи ТЕТ вже не такий червоний, але ТРК "Україна" з радістю б дивився. Якщо дійсно є спосіб дивитися на шару цей канал з допомогою ДВБ карти СкайСтар2 і супутникової антени налаштованої на Амос, сіріус, хотбірд, Астра 31,5, то після успішного перегляду на моєму комп’ютері скину 25 грн на рахунок. Від своїх слів не відмовлюся ні в якому разі. Клянуся перед всіма зареєстрованими користувачами "Сат-експерту"
:) чекаю відповіді.
ISQ 361 363 665
 
Сверху