Хочу на тюнер свою заставку .

Ігор Горбусь

Пользователь
Хочу на тюнер свою заставку .
Діло в тім що вже розвелось стільки установщиків що навіть лінь їм зробити свій “ поччерк “ y тюнері який він ставить . Я канали розкладаю собі сам , ще небуло такого випадку щоб я поставив тюнер з чужими каналами , а прикладів що мої канали попадали до інших установщиків море . Ставлю я якось Глобука в одному селі і підходить сусідка до мене і каже що десь тому місяць поставили їй антену ( небуду називати хто ) і у неї перестала працювати половина українських каналів ( діти поміняли параметри дісека на Амосі як виявилось потім ) Установщики до неї їхати нехочуть , кажуть щоб вона везла тюнер до них , а вона часу немає . Закінчив я роботу , пішов до неї і бачу що у неї моя копія програми , канали , фаворити і.т.д . Я навіть бігав туда де ставив щоб звірити . Взяв для прикладу на загальному списку 155 , 876 , 1093 , і ще пару цифр і все зійшлося .
Зустрів я якось того установщика і кжу йому що мол крадеш ? А віт та ні , я сам складав , пів дня седів . А я знаю точно що одного разу ще скоріше він поставив антену і навіть половини каналів Українсько-Російськомовних небуло і тюнер був непрошитий . Мені превозили на прошивку .
І таких прикладів море , сидиш пів дня , бавишся з фаворитами а хтось хап горші на карман і тюнер з твоєю прошивкою гоп і все окей . Ставиш тюнер комусь , а вони прийдуть , спишуть і все . Мені нешкода , але хоть признав-би факт , скзав-би дякую , вибач , сподобався твій список , ато ні , сам складав .
Тому би і заставку хотілось свою мати , в Глобо в основному ну і ще в пару моделів тюнерів щоб дійсно зробити свій “ поччерк “ і рекламка заодно .
Що скажите братя словяне ?
 

Ігор Горбусь

Пользователь
Якою прогою і як поміняти картинку при влюченні тюнера ?
 
Последнее редактирование:

vic

Профи в Сат-ТВ

tosat

Профи в Сат-ТВ
Це може помогти хіба-що від таких "майстрів", які перешивають шнурочком з тьюнера на тьюнер.Бо канали компом зчитати і поміняти в другому Глобіку, як два пальця хххххххх.Програмуй глобіки на компі новим софтом - по шнурочку другий тьюнер не прошивається...
 

BilaTserkva

Новичок
Ідея супер.
Знаю, як в GoldenInterstar це зробити...
Globo - це його майже клон. Треба Глобаковську прошивку поколупати.
Доречі, я перейшов на Joker 1045+, той самий Globo, тільки с картоприймачем. І коштує 59 доллярів...
 

p_7_g

Новичок
Ідея супер.
>Знаю, як в GoldenInterstar це зробити...
Як і чим це зробити, розкажіть. Може посилання вкажіть де шукати.

>Globo - це його майже клон.
Не дуже схоже, я б сказав зовсім не схожі Голдени та Глобо....

>Треба Глобаковську прошивку поколупати.
З нову ж таки, як і чим?

>Доречі, я перейшов на Joker 1045+, той самий Globo, тільки с картоприймачем. І коштує 59 доллярів...
А хто їх виготовляє, голобо з Польщі везуть а Joker звідки?

Як і чим це зробити в GoldenInterstar, розкажіть. Може посилання вкажіть де шукати. Як можна Глобаковську прошивку поколупати?
 
Последнее редактирование:

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
На глобіки 3ххх-6ххх такого софту, щоб заставку міняти не бачив і не чув за таке. А от на 7ххх серію є така прога. Сам таке робив(другу його фото вставив).Лише зараз не помню де. Знайду - підкину.
 

berimor

Пользователь
Ідея супер.
Знаю, як в GoldenInterstar це зробити...
Globo - це його майже клон. Треба Глобаковську прошивку поколупати.
Доречі, я перейшов на Joker 1045+, той самий Globo, тільки с картоприймачем. І коштує 59 доллярів...

хто це тобі глюків напустив, що глобик, це клон інтерстара? Є нове залізо євросат8004 під картку, на емуляторі бриє більше, ніждебокс2, ціна роздрібна 65 американських гривників.:D
 
Сверху