VARG

Новичок
Globo 7010CR не поддерживает DreCrypt Триколор на этом ресивере работать не будет.
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
господа, вы хоть маленький коммент давайте к новым версиям и неужели трудно закачать по ссылке файл во вложение? такие посты никуда не годятся просто с линками и будут удаляться.
 

anion

Профи в Сат-ТВ
20-я .Всё заявленное (polsat Au) работает.Зато как и в 19-й начисто обрублен антенный выход. Смотреть только через видео.Надо исправлять.
 

g_up

Любитель Сат-ТВ
Цитата:
Сообщение от g_up Посмотреть сообщение
Вийшла 19-та версія софта для 5119
http://upload.dvhk.pl/content.php?id=92095

Ссилка взагалі то неробоча!

За неробочу ссилку сорі, хоча правильна ссилка є в назві :)
To gesha:
Коментаря немає, тому що я його ще не тестував, а софт виходить без коментарів :(, а щодо вкласти файл не бачу сенсу розміщати в неті те що і так вже там є, причому в відкритому доступі.
Яка різниця звідки тягнути - з форуму чи dowloada?

Може я не правий, поправте...

До речі, на тому ж сайті є 20-а версія від трумана та поляків.
Є коментар :) "Tps polsat premier Au"
 
Последнее редактирование:

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
а щодо вкласти файл не бачу сенсу розміщати в неті те що і так вже там є, причому в відкритому доступі.
Яка різниця звідки тягнути - з форуму чи dowloada?
а невже тяжко кнопочку натиснути під вікном в якому пишеться повідомлення та завантажити файл з аплоаду? тим більше що при цьому твій трафік не буде використовуватися та й ми тут всі спілкуємося аби допомогти один одному, бо ж в одному зацікавлені. Отож людині, котра увійшла в форум набагато простіше знайти тут файл а не посилання, тим більше не завжди робоче.:)
Коментаря немає, тому що я його ще не тестував, а софт виходить без коментарів
Ще би хотів додати те, про що ми вже говорили в форумі не раз - сенс цієї та подібних тем не в змаганні хто скоріш викладе лінк на нову версію, а саме в тому, щоб викласти софт після перевірки та хоча б невеликого тесту, після якого звісно ж будуть і коментарі. А інакше й посилань не треба, ми всі тут знаємо відомі инетовські аплоади, а хто не знає - та є ж тема з посиланнями на сайти....
 

g_up

Любитель Сат-ТВ
а невже тяжко кнопочку натиснути під вікном в якому пишеться повідомлення та завантажити файл з аплоаду? тим більше що при цьому твій трафік не буде використовуватися та й ми тут всі спілкуємося аби допомогти один одному, бо ж в одному зацікавлені. Отож людині, котра увійшла в форум набагато простіше знайти тут файл а не посилання, тим більше не завжди робоче.:)

Ще би хотів додати те, про що ми вже говорили в форумі не раз - сенс цієї та подібних тем не в змаганні хто скоріш викладе лінк на нову версію, а саме в тому, щоб викласти софт після перевірки та хоча б невеликого тесту, після якого звісно ж будуть і коментарі. А інакше й посилань не треба, ми всі тут знаємо відомі инетовські аплоади, а хто не знає - та є ж тема з посиланнями на сайти....

Критика приймається :) Обіцяю поправитись...
 

tin-sid

Новичок
тестил новую truman_5119_house_emu_2.4.21_all.dld и непонял отличия от 18. только вот каналы старые перестали показывать, пробовал новые ключи всё равно бестолку (тет,мегаспорт 1+1инт....) я евроспорты так и не начали:nono: почему при заливке ключей в менеджере ключей в код. бисс их 30, а после заливке в емуляторе в 3раза меньше, можно ли их с компа добавлять файлом а не обновлять????????
 
Последнее редактирование:

g_up

Любитель Сат-ТВ
тестил новую truman_5119_house_emu_2.4.21_all.dld и непонял отличия от 18. только вот каналы старые перестали показывать, пробовал новые ключи всё равно бестолку (тет,мегаспорт 1+1инт....) я евроспорты так и не начали:nono: почему при заливке ключей в менеджере ключей в код. бисс их 30, а после заливке в емуляторе в 3раза меньше, можно ли их с компа добавлять файлом а не обновлять????????

В нових прошивках як правило відсутні Biss ключі на українські канали.
З компа заливати складно тому що нормального редактора ключів для нових прошивок на 5119 немає, можна конвертувати з версій для 6000-х Глобіків, але як на мене це геморой.
Я поступив так: зайшов в емулятор і відкоригував існуючі ключі для моїх каналів вручну. Це робиться один раз і не так вже складно, зате надійно.
 

Вложения

  • bisskey1.txt
    2,9 KB · Просмотры: 120

tin-sid

Новичок
Обалдеть!!! после заливки truman_5119_house_emu_2.4.21_all.dld(как то каналы медленей переключаются, но на ключи попадает всегда) залил свои старые ключи (на которых евроспрты, полсаты, диснеи и многие др. не показывали но зато укр - ок) и чудо произошло все канали перечисленые вечером заработали и укр. как и раньше тоже. Неврублюсь значит каналы открыла прошивка а не ключи, так как ключи старые залил файлом. Может кто подскажет
 

g_up

Любитель Сат-ТВ
Вчора поставив 21 прошивку від поляків. Всі АУ (TPS, Pols.t, Prem..re) дійсно працюють. Перевірено.
Я свої ключі не заливав, а просто відкоригував Biss для укр. каналів вручну.
Поки що тюнер завис тільки раз, на 1-у включенні після перепрошивки моїх старих сеттінгів. Зараз вроді все Ок...

Ще одне, хто зустрічався з проблемою, коли хочу злити софт з тюнера в комп (зробити бекап), він часто підвисає. В когось є ідеї чому?
Користуюсь новою версією AVPUpgrade_2MB_ver 3.1.07.

Добавлено через 9 минут
Обалдеть!!! после заливки truman_5119_house_emu_2.4.21_all.dld(как то каналы медленей переключаются, но на ключи попадает всегда) залил свои старые ключи (на которых евроспрты, полсаты, диснеи и многие др. не показывали но зато укр - ок) и чудо произошло все канали перечисленые вечером заработали и укр. как и раньше тоже. Неврублюсь значит каналы открыла прошивка а не ключи, так как ключи старые залил файлом. Может кто подскажет

Саме так, АУ пишеться в прошивці:
Вирізка із статті http://softoroom.net/topic14027.html
Именно благодаря этому и продавались раньше (хотя вроде бы и сейчас их можно достать) автопрограммирующие себя карточки, но у них есть очевидная уязвимость: должен существовать легальный (т. е. оплаченный в телекомпании) SA, чтобы на этот адрес пришел сигнал обновления, а значит если о продублированной карте узнает телекомпания, то они легко обнаружат какой именно SA использован в этой карте (и, следовательно, в большой серии карт), и прекратят передачу ключей по этому адресу, а легальным подписчикам просто выдадут карты с новым SA.
:(
Тому я й пропонував щоб розробники дозволили редагувати SA з пульта, а сам SA викладити в неті.
Хоча це тільки пришвидшить втечу пакетів на 3-ю нагру...
 
Последнее редактирование:

tin-sid

Новичок
Ще одне, хто зустрічався з проблемою, коли хочу злити софт з тюнера в комп (зробити бекап), він часто підвисає. В когось є ідеї чому?
Користуюсь новою версією AVPUpgrade_2MB_ver 3.1.07.

Добавлено через 9 минут


С такой проблемой не встречался использую AVPUpgrade 3.1.02
а вот по качеству изображения у меня такая проблема (СКАРТ ФИРМА ПРОВЕРЯЛ):
телек Samsung с поддержкой RGB, но когда в настройках тюнера выбираю выход RGB то изображение заметно хуже становится, в чём причина ведь RGB наилутшее изображение для моиго телека(втеле в меню ничего нет, просто зади scart RGB написано)??????????

1. скарт - скарт (лутше всего) :yahoo:

2 тюльпан - тюльпан (немного хуже) :unsure:

3 скарт(RGB) - скарт(RGB) (ещё хуже)
:nono:
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
а вот по качеству изображения у меня такая проблема (СКАРТ ФИРМА ПРОВЕРЯЛ):
телек Samsung с поддержкой RGB, но когда в настройках тюнера выбираю выход RGB то изображение заметно хуже становится, в чём причина ведь RGB наилутшее изображение для моиго телека
ответ на это вопрос ты сам же и написал:
такого дерьма как самсунг я в последнее время не видел. сам ставил перед новым годом две антенны людям, которые к новому годы приобрели себе новые телевизоры.так вот всё сделав и посмотревши на картинку на их новеньких сраных самсунгах я запарился в попытках хоть как-то картинку настроить, для приколу предложил попробовать тюнер к старому телеку подключить - они ох*ели и долго плевались....
 

g_up

Любитель Сат-ТВ
Всім привіт.

Знайшов модифікацію прошивки: truman-support.com/soft/globo/globo_5119_cool_emu_c_2.4.21_all.rar

Хто знає, що означає приставка _с_ в назві прошивки????

На польську 2.4.21 без приставки поки нарікань нема...
 

Вложения

  • globo_5119_cool_emu_c_2.4.21_all.rar
    1 MB · Просмотры: 48

g_up

Любитель Сат-ТВ
В мене на 21-й прошивці перестав аукатись Полсат...
Прем"єра поки іде...

Вчора вечером замітив таку річ - операційні ключі на 7101 оновлюються !!!автоматично!!!
Тобто я поправив ключі 7101 (00) і (01), став на полсат 12284, і ключі змінилися на інші!
Значить АУ працює!
А нічого не показує...
В когось є думки з цього приводу??
 
Последнее редактирование:

vitaliyzx

Профи в Сат-ТВ
Подскажите пожалуста а на новых прошивках ключи которые введены с пульта тоже слетают при выключении или уже нет
 
Сверху