Чем грозит покупка неоригинального Openbox-а?

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

m0unt

Новичок
diseqc каскадирование

какая прошивка на 7010a поддерживает diseqc каскадирование? (diseqc 1.1)
 
Последнее редактирование:

Ewro2007

Пользователь
Привет так есть у кого нибудь прошивка которая на шаре работает без тормозов,а то все перепробовал тюнер подвисает временами!:)
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума

Ewro2007

Пользователь
понимаю,не хватает мощности проца не справляется с загрузкой,решил шару смотреть через Dream500-s китайца совсем другое дело тормозов нет!!:(
 

biletsky

Новичок
Привіт! Дякую за швидку відповідь(писав в іншій гілці форума), особливо marcopolo1(де треба тиснути кнопку, щоб моя подяка додалась вам в залік :) ). Справді після прошивки за допомогою проги System Upgrade 08-14-2007, зашив туди файл globo_EMU_1.4.10_AMSTAR.abs в режимі (Upgade Type) allcode+bootloader тюнер каже, що немає каналів. Прошу прояснити мене темного :) зашити дамп означає зашити в тюнер файл за допомогою тої самої проги, тобто System Upgrade 08-14-2007 (в режимі Damp Flash) чи я якоїсь інакшої, скажем AliEditor. Дапм - це файл з розширенням .abs (globo_EMU_1.4.10_AMSTAR.abs) чи .bin???? Дякую

Добавлено через 7 минут
Вибачаюсь це повідомленням буде більш доречним в темі Глобо 7010А.
 
Последнее редактирование:

marcopolo1

Модератор Eurosat
Команда форума
зашити дамп означає зашити в тюнер файл за допомогою тої самої проги, тобто System Upgrade 08-14-2007 (в режимі Damp Flash) чи я якоїсь інакшої, скажем AliEditor. Дапм - це файл з розширенням .abs (globo_EMU_1.4.10_AMSTAR.abs) чи .bin???? Дякую
Дамп-это все что имееться внутри ресивера(список каналов,ключи,настройки портов),заливаеться той-же прогой ,что и софт(ПО),только в проге ставиться allcode,остальное как и заливать софт(ПО)!!!Все разширения файлов abs.,кроме файла ключей bin!!!Прогой AliEditor заливаються только списки каналов!!!
 

biletsky

Новичок
marcopolo1,
Пробував вручну сканувати канали(Search по спутнікам), нічого не виходить - каже програм не найдено. Щоб з"явилися канали(програми) потрібно зашити ще якись файл, то має бути той самий globo_EMU_1.4.10_AMSTAR.abs???? тільки в режимі allcode(бо раніше я зашивав в режимі allcode+bootloader)? чи то має бути якись інший файл(ключів чи списків каналів)???
 

biletsky

Новичок
svki,
а як це перевірити, бо якчо чесно, то навіть і не знаю відповіді на Ваше питання... я просто залив globo_EMU_1.4.10_AMSTAR.abs, чомусь я думав, що цього є цілком достатньо, щоб оновити канали, тепер починаю розуміти, що не все так просто, але думаю, що розібратися можна :) дякую за відповіді

Добавлено через 1 минуту
що таке дайсеки??
 
Последнее редактирование:

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
biletsky, наилучший вариант тебе поменьше писать а читать, читать, читать....ты ведь получается даже основами не владеешь а вопросы задаёшь....я не пугаю сложностями, наоборот, всё очень просто, тока почитай немножко, почитай...
 

biletsky

Новичок
дякую за доку, почитав, дуже пізнавально, наскільки я зрозумів, то дайсек - це протокол, за допомогою якого комутований сигнал передається на ресівер з конверторів(головок). але на нього глянути в меню? є якась на це дока? ситуація така: я взявся перешити тюнер своїй дівчині(нє, придурок :) ) і чесно не знаю, як зробити так, щоб пахало.... буду вдячний за доки, в яких би покроково було б описаний вихід з подібних ситуацій.... якщо "Дайсеки в МЕНЮ НЕвірно виставлені", то як їх правильно виставити?
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
якщо "Дайсеки в МЕНЮ НЕвірно виставлені", то як їх правильно виставити?
Або подивитись до якого порта від якої голови кабель іде або підбирати. У меню встановлень тюнера вибираєш послідовно для кожного супутника порти від 1/4 до 4/4. Післі кожної зміни порта зберігаєш встановлення, та дивишся чи є сигнал та кіно. І так по кожному із супутників.
 

resiff

Новичок
Пробывал две прошивки , экран уходил влево на lcd в режиме меню.В остальном без нареканий (2 года 820).
 

-fan-sat-

Астроном
Я бы вообще не советовал покупать ни орегиналы ни клоны этой торговой марки, это мнение взято из своего опыта. Были у меня и клоны и оригиналы, сейчас рад что избавился от них.
 

biletsky

Новичок
Дякую за відповіді!!! Справді, змінивши настройки DiSEqC, канали з"явилися! Правда, ситуація ускладнюється, що я не знаю на які спутники настроєнні конвертори(тарілку ставив не я, сама тарілка на даху - добратися до неї важко).. :-( Супутників близько 50, невже прийдеться під кожний підбирати DiSEqC, коли конверторів тільки 4 - виходить, насправді, мені потрібно тільки 4 супутники настроїти??? Настоїв AMOS1_2 4W(але там тільки 39 каналів! підозрюю щось не так), HOTBIRD 13E(близько 1000 каналів), ASTRA 19.2E(теж близько 1000каналів). ЯКІ НАЙБІЛЬШ ПОШИРЕНІ супутники використовуються, думаю там самі стандартні??? Ще одне питання: чи можна на комп"ютері створювати групи і включати туди канали(УКР, РУС....) чи то вже в меню ресівера вручну переміщати канали по групам?? Чи є вільними для перегляду укр канали ICTV, 5канал, СТБ, Новий, 24...???

Добавлено через 13 минут
marcopolo1, Ви давали прогу для редагування каналів AliEditor. Мені важко розібратися.. відкриваю файл Дамп Globo7010A от 20.03.09.abs, зліва бачу дерево супутників, коли клацнути на супутнику - відкривається якась інформація(якщо я не помиляюся - це транспордери - інфомація для прийняття каналів, типу частота, поляризація), Чи є в тій прозі явний доступ до самих каналів ( скажем 1+1 я хочу помістити в таку-то групу, але я не бачу 1+1) ?? Зліва якась таблиця... Може є якись Help по тій прозі, якщо нема, то поясніть будь-ласка в двох словах:)
 
Последнее редактирование:

chih

Новичок
просветите меня, сейчас что нету оригиналов Х-810 вообще? я купил пару дней назад, по внешнему виду похож на оригинал.. цена 80 у.е...
Поздравляю!!!Вы купили подделку!!!
 
Последнее редактирование модератором:

market223

Супер-Модератор
Команда форума
просветите меня, сейчас что нету оригиналов Х-810 вообще? я купил пару дней назад, по внешнему виду похож на оригинал.. цена 80 у.е...
На заборе то же написано йух , но его там нету. Ведь уже не раз писалось , ОПЕНЫ 8 серии не выпускаются с лета.
 

ruslan1

Любитель Сат-ТВ
Все время устанавливаем только 8хх серию и ни одного возврата от клиентов не было!Хотя получается,что устанавливаем подделки,даже не могу сказать сколько коробок их установили.Да,правда,была один,и кстати оригинала,сгорел фотоприемник,потому как сначала брали оригиналы,потом их не стало и пришлось брать подделки.Так что подделки ничем не хуже оригиналов.
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху