Drembox 500s vs Openbox x8x0 або щось ще

eDio

Новичок
Всім привіт. Прошу допомоги, бо вже загнувся: очі сльозяться, голова болить і читати вже не можу (та і сенсу нема). :confused:

Стало питання вибору тюнера.
За Openbox: низька ціна, частий апдейт програмного забезпечення, емулятор і т.д.
За Drembox: популярність + Linux і все, що з цього випливає :) (а, власне що?)

Вимоги:
перегляд на шару закритих каналів (я так зрозумів, що це можливо)
простота в обслуговуванні (малий розмір прошивок, необхідних програм і т.д.)

Власне, питання можна поставити так, оскільки Openbox дешевший: що я втрачу, а що, можливо виграю, купивши Openbox?

Дякую.
 

vic

Профи в Сат-ТВ
Тут можливо відповім коротко..
Опенбокс це впринципі ви купуєте собі для користування калькулятор..просто користуєтесь і він дійсно виконує справно всі функції..
Дрімбокс-це компьютер на базі ос лінукс..відповідно тут і можливостей дуже багато..в тому числі і по перегляду телеканалів..
Тому вибір спрощується-що вам ближче і зрозуміліше:калькулятор чи компьютер..
 

seal

Администраторы
Команда форума
т.к. у вас есть интернет и есть компьютер я бы советовал все же взять дримбокс. во всяком случае если не разберетесь с ключами прошивками или к этому не будет интереса вы всегда сможете подписаться на шаринг и без геморроя смотреть тв.
 

eDio

Новичок
Инет-то есть, но я его думал сделать через спутник :). Хотя, на шаринг, если это то, что я думаю, траффика понт нужен. Главное, ведь, время отклика

Дякую за відповіді.

Думаю, все ж, "ближче мені комп'ютер". Але в дрімі немає жодних слотів для модулів. Емулятори софтверні, чи цей самий шарінг зможуть їх замінити?
 

vic

Профи в Сат-ТВ
По модулю...тут Драйвер якось написав,що скоро і Триколор мабуть можна буде шарити..якісь роботи очевидно ведуться в цьому напрямі...
Нині дрім 500 різко впав в ціні..десь до 140уе...хоча і якість теж впала...дуже багато браку..
Взагалі то тюнер любий бажано купувати не на базарах, а в діллерів фірм..гарантія дуже багато значить...
По супутниковому інету..зараз нема проблем з інетом ..ціни теж впали дико..безліміт на Укртелекомі вартує аж 80грн в місяць..інші провайдери ще більше скинули ціну....
Супутниковий інет малопридатний для шарингу..дуже великі затримки..
Особисто я слідкую за розвитком прямого супутникового інету..якщо й тут ціни впадуть..то такий інет дійсно вартий уваги..поки що він дуже дорогий був..
 
Последнее редактирование:

diadia

Новичок
Привет! Две недели назад купил ОПЕНБОКС-Х810. Полное разочарование.Всё сырое и неудобное, за исключением двух ''фишек''. Это три шкалы на весь экран и ''слепой поиск''. А так одна сырость... Купился на раскрученную интернет рекламу-это у них получилось. Если сумею его продать хоть кому то... Следующий шаг это ДРИМВОКС.
 

vic

Профи в Сат-ТВ
Для меня как раз кажется это большим минусом-"слепой поиск" и тупая чувствительность тюнера в связи с этим..поэтому я никому не рекомендую опенх810..но во всём остальном-тюнер на голову выше от всех тюнеров с эмулятором благодаря своей софтовой поддержки..но как я написал выше по аналогии это всё таки "калькулятор"....а вам решать..
 

eDio

Новичок
Не став починати нову тему, щоб не засмічувати форум...
Хтось підкаже, де в Києві можна придбати оригінальний (не підробка) ресівер ?
Може хтось купував, знає де це безпечно робити... Словом, підкажіть.
 

vic

Профи в Сат-ТВ
В Україні ви ніде не купите оригіналу..наводнили китайськими дрімами-аурумами...
 
Сверху