Інтернет+ТВ...

Serjart

Новичок
Привіт я тут зовсім новенький.:confused:
Мене цікавить супутниковий інтернет в першу чергу, а вже потім ТВ.
Так от може хтось дасть пару лінків де можна почитати про необхідне обладнання та його встановлення, налаштування.
Чи може ви мені допоможете порадами та розповідями.
Хочу сказати одне, що встановлювати тарілку буду на 2 телевізора. Я чув що там головки на 2 чи 3 виходи треба.
Ну ви зрозуміли, що я в цій сфері зовсім зелений.:D
Проте раніше маю технічну спеціальність та займаюсь радіолектронікою так, що зрозумію вас з напівслова.
 

vic

Профи в Сат-ТВ
Привіт.
Супутниковий інет буває різний:
1.Прямий або двохсторонній --тобто запит і скачування вас йде через саме тарілку і специфічний модем..дуже дорогий на нинішній час..
почитати можна про нього http://viaccessfree.com/showthread.php?t=14904
2.Є непрямий супутниковий інет=коли ви запит робите з допомогою наземного інету:через мобільник чи інший вид ..а скачування йде з допомогою сат інету....трохи виходить дешевше..
Для такого інету використовуються нині компьютерні плати скай стар 2..
Тут все рівно потрібно платити як за наземний інет так і за супутниковий..в основному такий вид використовується по глухим забитим горем селам де просто нема ні альтернативи ні перпектив..
3.Є ще так званний халявний інет--або рибалка..тобто ви нічого не платите нікому,але качаєте всяке сміття..
Для сат інету потрібно брати антену з запасом по розміру,поскільки потрібно робити поправку на погоду..і бажано для такого інету використовувати окремо від супутникового тв...тобто для перегляду чисто супутникового тв тоді ставим іншу,мобільнішу і з мотором..
 

Serjart

Новичок
Я гадаю, що мені підійде

Мені підійде варіант Тарілка + запит з наземної телефонної лінії, або з мобілки.
VIC, а скільки виходить вартість 1 мегабайту прийнятої інфи.
В нас в славному місті Житомирі вартість 500 мегаб через ADSL коштує 60 грн. з копійками, а через RadioEthernet або Wi-Fi 90 грн.
Цікаво скільки в середньому коштує 1 мегаб через тарілку.
Чи може ти знаєш ще альтернативніший доступ до інету.
 

vic

Профи в Сат-ТВ
можу вам лише порадити звязатись з Dirty на форумі http://viaccessfree.com/index.php він саме з Житомира..має чи мав той чи той інет..це найкращий варіант вам щось порадити..можу вам лише сказати очевидні факти..не буде розвиватись наземний інет і ціни не будуть падати..я тут наводив на форумі приклад рівенської обл..був дуже дорогий інет..зараз 70грн --безліміт!!!
 

Dirty

Профи в Сат-ТВ
..не буде розвиватись наземний інет і ціни не будуть падати..

тому що цим займається укртелеком....він - монополіст і притому піз****тий....вибачте за вираз....коріння цієїї компаніїї уходить в совок....які тоді були принципи ми всі знаємо....от по таким принципам і працює укртелеком...але "на дворі" інший час....ринкова економіка (хоч і трошки мутована)....
почитайте
http://www.zerkalo-nedeli.com/nn/show/618/54773/ - російською
http://www.zn.kiev.ua/nn/show/618/54773/ - українською
дуже цікава стаття...
можливо, укртелеком знаходиться в такому стані для зменшення його вартості....але щось дуже довго його збираються продавати...я вже декілька років мрію, що викупив його якийсь нормальний інвестор і нарешті взявся за розвиток телекомунікаційних послуг....бо іноді хочеться зробити як в тій пісні - "я бы вышел на балкон и разрядил свой пистолет"....тільки в укртелекомі...
і тому розвивається радіо нет (не в Житомирі, на жаль)....як альтернатива наземному....є попит - має бути пристойна пропозиція....хоча, як на мене, як тільки зявиться щось достойне - радіо нет відійде....бо все таки, кабель не порівняти з радіо чи супутником..по надійності передачі даних..моя точка зору....
почав якось цікавитися радіо нетом....дзвоню другу...кажу, давай може займемся цим питанням...знаєте, що він відповів?...нецікаво...каже європа переходить на оптичні лінії....це сила...за цим майбутнє, а не за радіо....але наскільки нам до них далеко!!!!...
 

vic

Профи в Сат-ТВ
Тут мені видається не все так гладенько..особливо з оптикою..
В мене приміром,біля мого дому конкретно в трьох метрах йде оптична лінія..провайдери --колеги супер-пупер..кажу давай бо хочу...а ось таку фігу мені показали..аргумент залізний..кажуть ,якщо ми тебе вріжем в нашу лінію..три метри від дому!!!-то не дай бог в твому домі пропаде світло--все..весь район решта залишиться без інету і кабельного тв..
і дійсно..в мене на роботі по оптиці інет..питаю..що таке з інетом..кажуть..вось таке фігня..в якомусь з домів пропала електрика..сижу чекаю,коли там наладять..
Звичайно,що радіоінет не ідеальний..але в плані мобільності--йому рівних немає..хочу в дома користуюсь..хочу на дачу перенесу..головне--пряма видимість..і все..
 
Сверху