Як встановлювати ключі? і т.д.

Miron

Пользователь
Я думаю, що ця тема буде корисною для користувачів DBox2, оскільки є така проблема, що канали щораз закодовують та хочиться найти альтернативу цьому.

Підкажіть будь-ласка.
-Як розкодовуються канали?
-Чим іх розкодувати?
-Як розкодувати?
-Як ключі ставити?
-Та де брати ключі?

Чи мають ці позначення якесь відношення до розкодування чи кодування каналів, як що має то яке???
I S V N CW ND CO

P.S.:Прохання пояснювати по змозі чітко та по пунктам. Дякую!
 

vic

Профи в Сат-ТВ
Я думаю, що ця тема буде корисною для користувачів DBox2, оскільки є така проблема, що канали щораз закодовують та хочиться найти альтернативу цьому.

Підкажіть будь-ласка.
-Як розкодовуються канали?
-Чим іх розкодувати?
-Як розкодувати?
-Як ключі ставити?
-Та де брати ключі?

Чи мають ці позначення якесь відношення до розкодування чи кодування каналів, як що має то яке???
I S V N CW ND CO

P.S.:Прохання пояснювати по змозі чітко та по пунктам. Дякую!

1.-Як розкодовуються канали?-Чим іх розкодувати?
-Як розкодувати?


Розкодовуємо канали з допомогою різних чинників:
-з допомогою емулятора .В дбокс2 достатньо мати хоча б один емулятор ,наприклад ,MGCAMD ..з його допомогою дивимось кодовані канали ,які на данний момент доступні для хитрого перегляду,тобто на котрі є ключі в інтернеті..
Що дивимось -це в основному канали в BISS,Cryptowork,Seca1,Viaccess1,Nagra1 -2..
-з допомогою кардшарингу.В цьому випадку дбокс2 два має унікальну властивість,завдяки встроєнній сітковій платі самостійно "ходити" в інет чи локальну сітку за ключами на кодовані канали..В цьому випадку дивимость практичні всі кодовані канали..зазвичай вартість розшаруємої офіціалки ділиться на кількість учасників..наприклад я дивлюсь два пакети НТВ+ і НТТ Україна з допомогою кардшарингу вже третій рік..вартість складаєдо 5уе в місяць..але при бажанні можна шарити всі пакети в любих кодуваннях позначенних як S V N CW ND CO..
-з допомогою піратської чи офіційної карти.В данному варіанті в дбокс2 вставляється МУЛЬТИКАМ --опис його є на цьому сайті.вставляється картка в верхню щілину ..

Як ключі ставити?

Ключі ставим в файл,наприклад,для MGCAMD SoftCam.Key і AutoRoll.Key з допомогою звичайного Тотал командера і режима Блокнот, правка..для цього достатньо знайти в інеті ключі і вставити їх в указані файли.Фак по мжкамду є в розділі Дрімбокс,а поскільки лінуксоїдні тюнери дбокс2,дрімбокс і т.д використовують однакофі емулятори і файли з ключами то можно сміливо в цьому питанні використовувати всі набуття і сміливо спілкуватись на дану тему..

-Та де брати ключі?

В українському розділі цього форуму є детальний ФАК і з цього саме питання і з багатьох інших,котрих ви ще не задавали..просто уважно подивіться..
http://www.sat-expert.com/forums/showthread.php?t=333
 

Miron

Пользователь
Як запустити ключ? Як користуватись?

ПІДКАЖІТЬ БУДБ-ЛАСКА!:confused:
Ситуація така з ключами. Я хочу розкодувати канали DISCOVERY та REALITY TV.
-Я скачав ключі в текстовому форматі, одні з розширенням keys інші з розширенням TXT, чи треба переіменовувати ТХТ файл в keys?

-Як розібратись з запуском EMU?, тут надані скріншоти. Хто щось знає як і що згідно цих скріншотів. Поможіть розібратись як запустити, та як взнати чи працює. Та скільки часу треба для розкодування???:
SetupEMU.JPG

Setup.JPG
 
Сверху