підкажіть будь ласка

ooleksiy

Новичок
Я новичок,і у мене Humaks VA ACE .Не показуе жоден кодований канал.Дайте ссилки,щоб у всьому помаленьку розібратись,вникнуть - чого можна досягти з таким ресівером і багажем знань? Наперед дякую.
 

vic

Профи в Сат-ТВ
Humaks VA ACE це можна сказати що тюнер під офіціальну картку.
жодний емуляторів до нього не зустрічав ніде в інеті..колись на ньому можна було дещо дивитись з кодованих каналів в віацесс кодуванні на піратську картку прошиту саме під віацесс..на сьогоднішній день практично віацесс кодування недоступне для хитрого перегляду..тому можна вважати,що і закритих каналів ви на ньому дивитись не зможете..
Вихід один..міняти тюнер на щось із лінуксоїдних тюнерів і переходити на кардшаринг або купляти якусь офіційну карту..типу НТВ+,НТТ,..те що зараз поки що можна дивитись на тюнерах з емулятором можна сказати,що доживає останні дні..
 

ooleksiy

Новичок
То який з лінуксоїдних тюнерів нижнього цінового порого купить?І дайте будь ласка ссилки все про кардшаринг.Бажання велике а знань мало,але думаю розберусь-подужаю....
 

romasok88

Новичок
Я новичок,і у мене Humaks VA ACE .Не показуе жоден кодований канал.Дайте ссилки,щоб у всьому помаленьку розібратись,вникнуть - чого можна досягти з таким ресівером і багажем знань? Наперед дякую.
Попробуй тут есть некоторый софт на Humaks http://satkey.ch/
:cool:
 

ooleksiy

Новичок
Рішив купить SS2 і не париця.От тіки де її купить в Киеві шоб надійно...?:confused:
 
Сверху