AlexZB

Профи в Сат-ТВ
Неполучится тебе посмотреть поляков , всё! халява закончилась (
 

mauz3r

Новичок
Всем привет. Хочу сделать одну карточку на два ресивера (openbox x800 и openbox F300). Так вот подскажите пожалуйста какой должен быть ID и Ident на MaximumTV (днепропетровск). Спасибо.
 
Последнее редактирование:

mishatank

Пользователь
Настроил свой глобо на Hellas Sat 2. 39E. Качество сигнала на 11512 H 30000 порой падает до 61% и картинку сыплет. В чем причина, на других спутниках и при 40% хорошо показивает?
 

Kisa

Супер-Модератор
Команда форума
А вы на FEC смотрели?Там 7/8.Чем выше этот показатель тем выше должно быть качество сигнала.
 

gamex

Новичок
Планую купити:
1. Omicom SS 4 DVB-S2 USB
2. Тарілку 1,2
3. 4 головки на 13e hotbird, 19.2e astra1g, 4w amos 2/3, 5e sirius4
Головне наші канали плюс HD ну і якщо буде можливість діскавері.:)
Але почитав форум і тепер не знаю чи може краще взяти тарілку з двома головками і мотором?(теж десь вичитав що потрібно дві головки щоб ловити максимум супутників).
Вибачайте якщо питаю банальні речі, я в супутниковому повний нуль.:)
 
  • Like
Реакции: MIUS

max2525

Профи в Сат-ТВ
Планую купити:
1. Omicom SS 4 DVB-S2 USB
2. Тарілку 1,2
3. 4 головки на 13e hotbird, 19.2e astra1g, 4w amos 2/3, 5e sirius4
Головне наші канали плюс HD ну і якщо буде можливість діскавері.:)
Але почитав форум і тепер не знаю чи може краще взяти тарілку з двома головками і мотором?(теж десь вичитав що потрібно дві головки щоб ловити максимум супутників).
Вибачайте якщо питаю банальні речі, я в супутниковому повний нуль.:)

Максимум каналов никогда не перейдет в качество , все равно больше одного одновременно смотреть не будешь . Лучшие спутники 9 градус - там отличное ХД , и 36 - там каналов просто уйма . А уж если это не удовлетворит , в чем очень сомневаюсь - тогда трать деньги на мотор
 

MIUS

Moderator
Команда форума
Але почитав форум і тепер не знаю чи може краще взяти тарілку з двома головками і мотором?(теж десь вичитав що потрібно дві головки щоб ловити максимум супутників).
Параболічне дзеркало офсетне що є у продажу не є таким щоб було з заводу комплектоване двома конверторами. Це вже індивідуальна доробка яку користувач робе сам або за допомогою установника. Але загалом рішення цілком правільне. Тому що ця карта дозволяє приймати широко розповсюдженний стандарт DVB-S крім нового DVB-S2. Незабаром всі супуникові провайдери перейдуть на стандарт DVB-S2. Тобто будете приймати майже все за вийнятком того що не розкодоване. Ну а конвертор на Сі діапазон можно додати і це подвоє можливість приймати російскі канали.
 
Последнее редактирование:

gamex

Новичок
Ще таке питання, що порадите Omicom SS 4 DVB-S2 USB чи Omicom SS 4 DVB-S2 PCI?
Хвалять і першу і другу, але юсб кажуть швидша і інтернет краще працює. Інтернет мені не потрібен, треба лише телебачення і можливо рибалка.
Можливо порадите якусь іншу DVB-S2 карту.
Дякую за відповіді.!good!
 
  • Like
Реакции: MIUS

MIUS

Moderator
Команда форума
Думай Сам.

Сам подумай. USB - це послідовна передача даних, а PCI - це паралельна передача даних. Тобто сам розуміеш що при передачі через один пін тридцять два біта або одночасна передача через 64/32(16) пін. От і сам вирішуй шо швидше працює. Чи то що треба передавати 64 такти(мінімум) один байт або те що за один такт передає байт(32х розрядне слово). А якщо добавиш в передачу через послідовний порт ще і службові сигнали то тоді взагалі картина не дуже райдужна.
Швидкість залежить від декількох факторів але ніколи послідовна передача даних не буде швидшою за паралельну.
Карти однакові і відрізняються тільки підключенням. Швидкодія передачі через USB дозволяє без якихось там негараздів передавати данні з DVB карти помітних користувачу. Такі карти краще купувати тільки тоді коли нема змоги поставити PCI карту. Це тим хто придбав ноутбук або ще щось пласке і коштовне що викинути жалко а вставити в нього повноціннє нема можливості.

Хвалять і першу і другу, але юсб кажуть швидша і інтернет краще працює.
 
Последнее редактирование:

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
gamex, за наданими тобою посиланнями огляди, які писав я. Скажу тобі, що там я карти не хвалив, а лише дав реальні результати того, що я з ними робив. Стосовно різниці в швидкості - там малося на увазі що швидше канали скануються та переключаються, що не має ніякого відношення до швидкості передачі даних через паралельну та послідовну шини даних. Це лише особливості драйверів та заліза девайсів, не більш...
Що ж безпосередньо до швидкості шин - так, паралельна шина швидша, але це не має ніякого значення для двб-карток, тому що навіть швидкості більш повільної послідовної шини більш, ніж вистачає. Картка працює на інтерфейсі USB 2.0, його швидкості цілком вистачає.
Тепер зауваження щодо цих слів:
і інтернет краще працює
Там нема таких стверджень, інтернет однаково гарно та стабільно працює на обох, хоча якщо він тобі не потрібний, то я би скоріш тобі порадив взяти картку Omicom SS 4 DVB-S2 PCI ніж Omicom SS 4 DVB-S2 USB. Лише зважаючи на один недолік драйвера Omicom SS 4 DVB-S2 USB - операційна система бачить ії не як БДА-пристрій, а як ЮСБ-пристрій, через що приймати сигнал в ДВБ-С2 на неї можливо лише в рідній програмі або з альтернативних лише у прогдвб, так як до неї у комплекті з карткою є модуль. А от Omicom SS 4 DVB-S2 PCI в системі визначається як БДА-пристрій і прекрасно працює в мене практично з усіма альтернативними програмами перегляду тв, котрі підтримуюсь БДА-інтерфейс.
 

триангел

Пользователь
Підскажіть хто знає куди дівся канал Мультіманія з Сіріуса ???
 

koreshok

Профи в Сат-ТВ
Подскажите пожалуйста на каком транспондере обновляетса Digi TV AU 1.4.18 или 1.4.17 Globo7010A? (на 4050с 1.2.85 Amstar обновляет на digi-tv info!)
 

rus_lv

Супер-Модератор
Команда форума
Вижн ТВ (украинский Виасат)
 

Kisa

Супер-Модератор
Команда форума
rus_lv, у Виасат УА Рен-ТВ нет,он есть у балтийского Виасата.
 
Сверху