Політика і саттв!

vic

Профи в Сат-ТВ
Питання до всіх користувачів саттв..от чи варто таку тему піднімати на форумі?
Хоча на мою думку,неможливо обійтись без політики в саттв ніяк..
і питання відразу до всіх.чому якщо я люблю Україну і бажаю їй добра і процвітання-то мене чомусь відразу називають :бандерівець?Чому саме так в нас склалось?Я не перший день живу на світі і вже років тридцять на мені висить цей ярлик..........чи тому що я люблю все українське і тішусь цим,чи тому що я не там народився..припустимо в Севастополі..парадокс же і в тому,що моя жінка по паспорту народилась в Россії..і теж не розуміє цих проблем..більше того..я за нею замічаю дивні речі..маючи вдома кардшарінг--постійно шарить 5 тий канал..хоча його можна дивитись вільно на Сіріусі...
Друге питання..навіщо така ганьба --триголова антикризова коаліція-я думав,що триголовий
комплект дістає всіх вже..але виявляється в нас все щось схоже на триколор..і популярне..
 
Последнее редактирование:

psergy

Любитель Сат-ТВ
Тему піднімати треба. Але в темі можна обговорити не тільки політику, але й питання ментальності самих Українців. Якщо ми змінимо самі себе, то й політика держави зміниться, і ніхто не буде нікого на зивати бандерівцями чи москалями...
Також потрібно відвикати порушувати закони. Наприклад, якби кабельні оператори дотримувались правил, й справно платили телекомпаніям, можливо, ми не мали б зараз такої ситуації з кодуванням українських каналів.
А зміни потрібно починати з себе. Правила є для того щоб їх дотримуватися, а не порушавати! Наприклад, чому коли я стою на пішохідному переході і чекаю зеленого світла (не залежно від того чи є машини, чи ні), всі на мене дивляться як на дивака (чи ненормального?)?
Чому дотримання правил (не тільки дорожнього руху) викликає подив у інших?
 

vic

Профи в Сат-ТВ
ось самі дивіться..ходити ж далеко не потрібно...
Що ми маємо нині на Україні..
А маємо торгову марку ОПЕНБОКС і вже кучу клонів на бару баксів дешевше..це політика??Звичайно політика....
Я не знаю як інакше назвати чи охарактеризувати!!!
Папа у Васи силён в математике..
Папа решает а Вася здаёт!!!
 

Sashko

Любитель Сат-ТВ
Вважаю слово "Бандерівець" - компліментом. Хто з цим не згоден - його проблеми.
 

vic

Профи в Сат-ТВ
psergy..я колись років 6ть назад був в Германії і для мене були дійсно дивними різні речі:
наприклад..
чому так швидко тікають пішоходи з пішоходної дорожки,коли я їхав на авто..виявилось,що я їх повинен був пропустити..а в нас так тоді було просто"прийнято"..
Потім був в шоці коли мені дякували німці моргаючи аварійкою..
Звичайно що я був в шоці,коли ти стоїш в пробці години чотири і показуєш поворот і тебе пускають!!!!!!
Тут звичайно політики жодної..але без очевидно її не було б таких відносин між людьми..згадайте як в нас на дорогах хоча б..та вбили б гада"""
 

Sashko

Любитель Сат-ТВ
Тим, хто має бодай одну клепку в головi - зрозумiло, що подолати соцiально-економiчну, екологiчну, демографiчну кризи в Україні без подолання духовної - є справою цiлком утопiчною. Усвідомлення цього факту нашими ворогами призводить до того, що, наприклад, на телебаченнi практично нiчого для душi українця немає. І не дивно, бо "ящик" нинi має найбiльший вплив на пiдcвiдoмicть. Цілком свідомо і целеспрямовано блокуються усі духовні канали доступу українців до будь-якої інформації для душі, серця і розуму. У цьому сенсі є абсолютно показовим керівництво гуманітарною сверою українців в Україні (!!!) етнічним євреєм паном Табачником. Основними телеканалами, газетами, інтернет-виданнями теж володіють не етнічні українці. Для них українська ідея цілком природно є байдужою, а в багатьох випадках і ворожою.
Звичайно, якби хоча б хтось з кepiвництва держави розумiв реальнi причини кризи yкpaїнcькoго суспiльства i ними переймався, справи б поступово йшли на краще. Тим бiльше, що є у нас не тiльки приватнi, а й державний канал. Але ось пан Ющенко призначає Його керiвником чомусь не етнiчного українця з вiдповiдною квалiфiкацiєю, а, як кажуть, етнiчного єврея пана Докаленка, який, до того ж, i державної мови не знає.
Бог дав нам не лише мiciю найкращих у світі спiвакiв i хлiборобiв, а й генiальних iнженерiв i учених. Виконуючи цю мiсiю, наша нацiя в особi генетичних українцiв зробила для втiлення мрію людства про зорянi польоти бiльше, нiж yci iншi нації разом узятi. Теорiю космiчних польотiв розробили i втiлили в життя Засядько, Кибальчич, Цiолковський, Кондратюк, Корольов, Гнатюк, Глушко, Челомей,Дудчак, Яримович, Янrель, Лозино-Лозинський, Сiкорський тощо. У цьому списку вcix найголовнiших провiдникiв освоєння космiчного простору як теоретикiв, так i практикiв немає жодного неукраїнця! Це не може бути випадковим. Наша нацiя до цiєї справи, очевидно, мaє генетичну схильнiсть.
Але чи знають про цi факти украiїнцi?
На жаль, майже нiчого. Напевно про цi факти не знає i наш Президент. Про iнших посадовцiв i говорити не доводиться. Ось де, здавалося б, безмежне поле дiяльностi для мініcтepcтва освiти i науки України. Кому ж, як не школi i вищим навчальним закладам, донести до учнiв i студентiв цi незаперечнi факти? Так, незаперечнi, бо ще жоднiй людинi не вдалося спростувати це. Ti двi людини, які першими запустили в космос супутник i людину, були не євреями, росiянами чи нiмцями, а українцями. Якраз за це вони (Корольов i Глушко) i були репресованi. Корольов навiть дiйшов до того, що в листку з облiку кaдpiв написав ''Українець''.
Так, так, якраз з великої лiтери.
Цього йому не могли пробачити до кiнця його життя. Валентина Глушка в Росії так i не вдалося в наш час "перефарбувати" в росiянина. З великою образою в інтернеті росiяни поширили iнформацiю, що дiти одесита Глушка настояли на тому, щоб у його новiтнiй бiографiї, виданiй у Москвi, було пiдкреслено, що за нацiональнiстю вiн - українець.
Якщо серед 300 млн жителiв США не знайшлося нікого iншого, крім двох українцiв, щоб керувати НАСА, якщо в Росії з 145 мiльйонiв жителiв не знайшли жодного етнiчного росiянина, щоб очолити російську космічну програму і довелося призначати українця,якщо найвідоміша американська ракета "Трайдент" у перекладі з англійської називається "Тризуб", якщо на мисі Канаверал у США стоїть пам'ятник Кондратюку, а в Києвi немає, якщо у нас донинi вiдсутнiй музей укpaїнcькoгo нацiональноrо генiя, якщо ніхто не знає, що iдея американських шатлiв визрiла в головi українця Челомея, то все це - дуже промовистi факти для будь-якої людини, здатної до аналiзу. Biд того, що ми - українцi можемо, аж до того, хто нами керує, чому це ми їм дозволяємо, i що нам робити далi.
 
Сверху