Проблема з Lemberg LR 2000-CR

makos

Пользователь
Маю проблему - попросили прошити Lemberg LR 2000-CR. Це клон (майже копія) OpenBOX X800. Прошивка в системі також від Х800. Але при прошиванні в момент конекту видає помилку "Проверте модель ресивера!". Хто мав справу з цією моделлю? По форуму ця модель майже не згадується...
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
Маю проблему - попросили прошити Lemberg LR 2000-CR. Це клон (майже копія) OpenBOX X800. Прошивка в системі також від Х800. Але при прошиванні в момент конекту видає помилку "Проверте модель ресивера!". Хто мав справу з цією моделлю? По форуму ця модель майже не згадується...
так, це клон опена х-800, я мав справу з декількома такими тюнерами. але проблем не виникало, працювало все як із опеном х-800...отож треба ще раз подивитись в системну інформацію тюнера та все перевірити, повинно працювати.
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
Аж от і в мене така сама проблема виникла.також принесли такий самий апарат і також не хоче шитися і пише те саме. Але саме цікаве те, що він не хоче приймати навіть те, що в нього я зашив та й у той самий спосіб - а в нього я успішно шив 5.27 програмою F-300_Updater_v1.01_test.exe. Попередні версії(бьльш старі) також не йдуть.
Вилікував дуже просто - використав програму OpenBoxUpdater_v2_RC4, качав з того ж сайту, що і софт.
Пішло успішно з першого разу.!good!
 

Вложения

  • OpenBoxUpdater_v2_RC4.rar
    51,8 KB · Просмотры: 379

makos

Пользователь
Gesha, дякую, давно шукав якусь альтернативу F-300_Updater'у. Та прога вже старезна як світ. Тюнер, правда, прошили в іншому місці, але ше буде нагода спробувати.
 

IGOR_SAT77

Новичок
так, це клон опена х-800, я мав справу з декількома такими тюнерами. але проблем не виникало, працювало все як із опеном х-800...отож треба ще раз подивитись в системну інформацію тюнера та все перевірити, повинно працювати.

я извиняюсь проблема в ресивере
в MENU настройка RS232 нужно
выбрать скорость 11520 и вся
проблема.
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
IGOR_SAT77, это не помогает, я б поверил, если б второй в жизни ресивер пытался шить....а так, что написано выше - то всё факт и подтверждённый в последствии неоднократно.
Но прога, что я выложил лечит всё - шьётся на ура любой опен и клоны из серии 300-8хх
 
Сверху