soft для open fox

foxt3r

Новичок
Мене попросили перепрошити Open fox 6618 якщо комусь не буде впадло скинте сайти з програмами і ключами та розясненями на перед дякую:confused:
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
Мене попросили перепрошити Open fox 6618 якщо комусь не буде впадло скинте сайти з програмами і ключами та розясненями на перед дякую:confused:

Open fox и Open Box це одне й те саме. Відповідно, думаю зрозумілий напрямок пошуку? Про Open Box стільки всюди сказано, що мені важко ще щось додати:)

Читай форум спочатку:)
www.openbox.ua
 
Последнее редактирование:

foxt3r

Новичок
закинь сайт з ключами на penfox 6618 на програму аріогнер

Open fox и Open Box це одне й те саме. Відповідно, думаю зрозумілий напрямок пошуку? Про Open Box стільки всюди сказано, що мені важко ще щось додати:)

Читай форум спочатку:)
www.openbox.ua

:(
:confused:
 

vic

Профи в Сат-ТВ
ваш тюнер належить до групи тюнерів,котрі кличуться аріоноподібними,тут є власне тема з факами по цим тюнерам..і тому можете скористатись власне цими порадами..там є посилки на інструкціі..коротко сказано де софт скачати,як його поправити і т.п..можете також почитати і український форум http://viaccessfree.info/index.php де деякі проги вже українізовані нашими колегами..
 

serz3

Пользователь
В мене OpenFox AF 6618, стоїть прошивка S190CN_$MASTER_B6826_TPS_fix.AUC. Порадьте - може є краща (з AU на Полсат) хоча наскільки мені відомо такої нема?
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
serz3, якщо ЕМУ тюнера працює з усіма системами кодування - облиш, не витрачай марно час....додай вручну потрібні ключі та не знущайся над тюнером....ліпшого навряд чи знайдеш....тут ти вірно здогадуєшся:
(з AU на Полсат) хоча наскільки мені відомо такої нема
 

serz3

Пользователь
Я постійно заливаю свіжі ключі на Полсат (шкода що вони мініються часто), а ось BISS ключі для ТV Київ незнаю як ввести. Підскажіть (OpenFox AF 6618)
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
а ось BISS ключі для ТV Київ незнаю як ввести
умовно софти для цих тюнерів можемо поділити на дві категорії - у одній можемо БІСС редагувати у меню ЕМУ, у другій такого розділу в ЕМУ немає, для редагування БІСС є програмка...кажучи правду з другим варіантом я не розбирався, не люблю я зайвих клопотів коли можливо без них прожити...я в аріоноподібні завжди заливав софти від поляків dvbxtreme, там взагалі вхід в ЕМУ блакитною кнопкою чи червоною( на ній позначка UHF здається) з робочого режиму...
 

serz3

Пользователь
Насільки я зрозумів СОФТ S190CN_$MASTER_B6826_TPS_fix.AUC. не підтримує вводу ключів БІСС тільки dvbxtreme. В мене є
прошивка AF_6318CR_dvbxtreme_6686_AF7_RC6, але, після прошивки S190CN_$MASTER_B6826_TPS_fix вона не завантажується, (потрібно міняти заголовок, поскачував різні програми для цього (ЗодіакЕдіт), інструкції і т.д. але нічого не получилось.) А тепер думаю може не варто мучитись і залишити прошивку S190CN_$MASTER_B6826_TPS_fix, і чекати, може колись появиться нормальна прошивка для АРІОН подібних.
(На прошивці S190CN_$MASTER_B6826_TPS_fix хоч є ігри - для жінки і дочки задоволення, а на dvbxtreme наскільки я знаю - немає.) Дякую Gesha!!!!
(Відсутня кнопка "Спасибо")
 

serz3

Пользователь
Пробував AUC HEditv098. Напевно щось не так робив. Підскажіть як.
 

Kisa

Супер-Модератор
Команда форума

serz3

Пользователь
Підскажіть будь ласка, як вводити ключі на Полсат вручну в тюнер ОпенФокс Af 6618cr.
Натискаю червону кнопку, стоячи в рядку цього ключа попадає в меню де є назва провейдера, система кодування і сам ключ. Стаю на нього (виділяється жовтим) вводяться тільки цифри а букви ні.
Курсора не видно, не відомо який знак зараз вводиться, букви взагалі не вводяться (декілька раз нитискаєш на одній кнопці і вводиться стільки раз цифра).
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
вводяться тільки цифри а букви ні.
Курсора не видно, не відомо який знак зараз вводиться, букви взагалі не вводяться (декілька раз нитискаєш на одній кнопці і вводиться стільки раз цифра)
напевне літери треба вводити не послідовним натисканням на кнопку а інакше...вважаю що це питання можеш вирішити легко просто понатискавши різні кнопки сам, невже так важко знайти кнопку для вводу літер?
 

serz3

Пользователь
Накінець розібрався з цим тюнером. (Літери вводяться нижніми кнопками, Курсора не видно бо номер позиції курсора висвічується на табло - це для тих хто ще нге знає).
Лазив по різних сайтах, добрі люди допомогли найти непогану прошивку і тепер все нормально.
Дякую всім хто мені допоміг !!!!!
 
Сверху