Telstar-12 15W

Alive

Новичок
Підкажіть будьласка, чи можливо зробити мультифід - телстар, амос (по центру), сіріус хотбірд на тарілку 95 см в Івано-Франківську? Особисто для мене телстар цікавий національним географічним каналом? Які ше є цікаві канали на телстарі?
 

lavrec

Супер-Модератор
Команда форума
Ні, неможливо. Телстар знаходиться дуже низько над лініею горизонту порівняно з сиріусом.
 

1978

Любитель Сат-ТВ
Спірне питання. Я пробував на мультифід (в центрі Сіріус) ловити, то спіймав тільки канал Хісторі, який дуже сипало (Тернопільська обл., 0,9м). Піднімав це питання на viaccessfree.com в українському розділі, то дехто (по памяті) говорив, що можливо. Але для впевненого прийому треба 1,1 м.
 

roger5000

Пользователь
Я ставив такий мультифід, 15°W, TELSTAR 12, 4°W, AMOS 1/2, 5°E, SIRIUS 2/3 іде без прблем, а 13°E, HOT-BIRD 6/7A/8 не хватає запасу на погану погоду.
м Тернопіль.
 

Black

Профи в Сат-ТВ
Выкладую фото мультифида. Сириус в фокусе, тарелка 0.9м находится в Киеве.
 

Вложения

  • Telstar12.rar
    1,5 MB · Просмотры: 183
Последнее редактирование:

Alive

Новичок
Пробував вчора крутити, нічого неполучилось. незміг зловити телстар навіть в фокус. мабуть мішає сусідній будинок. я так розумію шо телстар дуже низько над горизонтом. якшо хтось може, будь ласка викладіть нормальну фотку спереді антени, шоб було видно мультифід, і фотку телстара в фокусі( шоб було видно кут антени) попередньо дякую.
p.s. на вихідних перечеплю тарілку вище щоб немішав будинок
 
Последнее редактирование:

lavrec

Супер-Модератор
Команда форума
Нахил антени на телстар такий же як и на АБС1. Градусів 7 від вертикалі. Дуже велика точність наведення.
 

vetal84

Любитель Сат-ТВ
15w

я проживаю в харківській обл,на тарілку діаметром 1.2м приймаю одразу 5 супутників: 15w,4w,5e,13e,19.2e а допомиг мени в цьому javik який проживае в херсонський обл, ось його фото http://plohish.wen.ru/foto/javik1.jpg
 

Явик

Любитель Сат-ТВ
так, є таке діло добавлю тільки що у фокусі стоїть Сіріус, а 15w відповідно крайній справа, сила сигналу до 50%
 

Явик

Любитель Сат-ТВ
Alive на 15w є такі канали на російскій мові National Geographic, Nat Geo Wild, Club Europe, Reality TV, Extreme Sport; bonyk Астра у меня в мультифиде идет слабовато и не все транспондеры сигнал от 30 до 54% принимаю около 80 каналов, пробовал ловить Астру в фокусе конешно сигнал намного сильнее и каналов было чтото под 280 если не ошибаюсь.
 

Shurik_SAT

Профи в Сат-ТВ
Я из Киева. На тарелку 0.85 (mabo) Я настроел 15w, 4w, 5e, 13e. Всё идёт прекрасно! Правда в дождь некоторые транспондеры из 15w сыпятся но этим можно пренебречь. Восновном всё суппер. По качеству сигнала скажу следущие: Для 15w нужно подобрать чувствительный конвертор и по практике должен отметить это не обязатело дорогой. Например на шарпах нормально настроить не удавалось. Я вообще от них отказался. А, вот на дешовых Винквестах либо на евросатах идйт с качеством 41-42%
при срыве в 25%. Вот картинка.
Всё у вас получится!!!
 

Igor_on

Профи в Сат-ТВ
А кто подскажет - насколько я видел все эти канали на Телстаре кодированы в Крипто (Реалити, Географик...). Как вы их смотрете через прошивку или ключиками?
 

sigma-2

Профи в Сат-ТВ
А кто подскажет - насколько я видел все эти канали на Телстаре кодированы в Крипто (Реалити, Географик...). Как вы их смотрете через прошивку или ключиками?
Если смотришь Джетикс с 13Е на русском языке, то увидишь и с 15 W. :pardon:
 

Igor_on

Профи в Сат-ТВ
Тоесть как - там ключи одинаковые или это прошивка. И это касаеться Релити , Географик ... тоже?
 

Shurik_SAT

Профи в Сат-ТВ
Какой у тебя ТЮНЕР?
в ПРОШИВКЕ С ЭМУЛЬТОРОМ НА 15 W КЛЮЧИ ЕСТЬ ТОЧЬНО.
 

sigma-2

Профи в Сат-ТВ

tkonst

Новичок
Там ключи смторю например на компе с V-pugом.
но спутник какой то малоперспктивный
 

aleks_g

Пользователь
Так как бы лавочка уже и прикрылась... В том числе и на каналы что открыто шли. Я не прав?
 
Сверху