Globo 8100A прошивки нет

iva3

Любитель Сат-ТВ
globo 8100A подскажите где найти прошивку пожалуйста
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
globo 8100A подскажите где найти прошивку пожалуйста
Насколько я знаю и об этом не раз писалось уже здесь это клон глобо 7010А. Выпиши его системную инфу из меню и тогда этот вопрос мы сможем уточнить.
 

shpakan

Профи в Сат-ТВ
Бери прошивку для Глобо 7010А 100% подойдет
 

iva3

Любитель Сат-ТВ
А з чого починать я все перечитав , пробував перешити неполучаэться.
Скачав CPUPGRADE Tols 1.0.45
Прошивку globo EMU1.3.45 пробував шити не получаеться , може я шось пропустив , або нетак роблю. подкажите пожалуйста . Я вперше починаю перешивать
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
А з чого починать я все перечитав , пробував перешити неполучаэться.
Починати з вивчення інструкції. Бо ще довго будеш безуспішно пробувати.
Скачав CPUPGRADE Tols 1.0.45
А звідки ти таке качав та хто тобі таке порадив? Я наприклад ці ресивери завжди шив програмкою з назвою Upgrade26.10.06.exe...
Прошивку globo EMU1.3.45
Це вже трохи застара версія. Є набагато новіщі.
 

Вложения

  • Upgrade26.10.06.rar
    103,2 KB · Просмотры: 79
Последнее редактирование:

shpakan

Профи в Сат-ТВ
Шити треба програмою AVUpgrade Геша правильно каже. Останні софти 1.3.61-63
 

iva3

Любитель Сат-ТВ
Я ще толком незнаю якi тюнера чим шити ,iнструкцiю багато раз прочитав . Буду пробувать учиться . Дякую вам. Якшо небуде ясно буду писати.
 

iva3

Любитель Сат-ТВ
Нiчого не получаеться . Закачав Uprage26.10.06 вкiнув GloboEMU1.3.60AMSTAR не шие. Взяв вже 7010А тоже те саме , даю данi його s\w 1.3.40
H\W1.0.00

LOADer1.1.1
Подкажите пожалуйста может нетак штото делаю. Дякую
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
Нiчого не получаеться . Закачав Uprage26.10.06 вкiнув GloboEMU1.3.60AMSTAR не шие. Взяв вже 7010А тоже те саме , даю данi його s\w 1.3.40
H\W1.0.00

LOADer1.1.1
Подкажите пожалуйста может нетак штото делаю. Дякую

скорей всего ты что-то не так делаешь...запускаешь программу Uprage26.10.06, открываешь файл софта, нажимаем NEXT(всё это при подключенном нуль-иодемным кабелем тюнере к компу и вынутой из сети вилке ресивера), после втыкаем вилку ресивера в сеть. Прцесс должен пойти...
проверь кабель, настройки порта и тот ли порт выбран...
 

shpakan

Профи в Сат-ТВ
Честно говоря насчет выдернутой вилки из розетки я не уверен. Это актуально было для Глобов 6й серии. На 7010 я всегда работаю из дежурного режима и никаких сбоев у меня ещё не было
 
Последнее редактирование:

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
Честно говоря насчет выдернутой вилки из розетки я не уверен. Это актуально было для Глобов 6й серии.
А ты попробуй. Всё что касается перешивки одинаково для глобиков что старых, что новых. Просто для человека у которого что-то не получается на первых его шагах в этом вопросе такой способ проще и надёжней, потоиу я именно так ему порекомендовал сделать...
На 7010 я всегда работаю из дежурного режима и никаких сбоев у меня ещё не было
Я так же делаю, но когда тюнер просто выключен был перед прошивкой зачем его грузить а потом жать кнопку если проще воткнуть вилку в розетку и процесс пошёл не ожидая загрузки тюнера?
 

iva3

Любитель Сат-ТВ
Спаяв шнур 1+6 <-> 4
4 <-> 1+6
3 <-> 2
2 <-> 3
5 <-> 5
7 <-> 8
8 <-> 7
корпус <-> корпус Може не той шнур, порт 1 там .
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
шнур складається усього з трьох дротів:
5-5
3-2
2-3
Все решта зайве і не потрібне.
 

iva3

Любитель Сат-ТВ
Цей теж ставив , коли нажав Nex видало таку iнформацию
Test serial port statys - Finih ( при виключоному тюнерi )
ColektST...............- -
Сlikt .....
Включив тюне загрузка не пiшла.
Запускав ще пару раз програму тiльки вибивало Test serial port statys
потiм вкл. тюнер загрузка нейшла.
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
от якраз треба при появі напису Test serial port statys вилку тюнера в розетку...якщо не пішла загрузка - перевірити налаштування ком-порту, найліпшим варіантом є натиснути кнопочку застосувати параметри порта по замовчуванню, потім перевірити чи не встановлено пристроїв в системі які можуть використовувати або домагатись доступу до ком-порту, відключити їх, потім вимкнути всілякі файєрволи та подібне програмне забезпечення котре може блокувати доступ до портів. Далі якщо не поможе - треба перевіряти справність тюнера та портів компа. Або пробувати шити інший тюнер або на іншому компі цей тюнер та робити висновки...а може і система глюкнута бути, тоді продукт білла гейтса перевстановити...
 
Сверху