папараци

это имя знают все ...
Команда форума
Я вже задавала це питання в іншому розділі, але можливо і тут мені хтось допоможе. Одночасно поставили 2 антенти - супутникову та ефірну (на даху), все вивели на один кабель і в квартирі його раздвоїли (називають, що це тюльпан) для двох телевізорів. Але як тількм включаєтся тюнер, другий телевізор (на эфірній антені) починає погано показувати (сніжить, а деякі канали взагалі зникають).
Чи можливо якось виправити ситуацію, не проводячи знову на рівні даху 2 кабелі?
Для начала подружиться с головой чтобы больше не заводить на антенный вход 18 Вольт.
А если птичка сядет на эфирку?
Можешь попробовать одеть штекеры от "польки" (антенны с блоком питания) на кабели чтобы отсечь постоянку.
"А вобще ты больше так не делай! Нет!"(с) 63 регион "Тачка в хлам"
"Птичку жалко..." (с) "Кавказская пленница или Новые приключения Шурика"
 

Назариус

Любитель Сат-ТВ
Шановні, хто може допомогти:
За інформацією з флайсат, на Хотбірді, на частоті 10 719 -- 27 500 V прописуються Канал+Спорт Поланд, 10892 27500 H - канали ЗІГ ЗАп, Але Кіно, Санала + Поланд, Санал+Фільм, 11 278 27 500 -- V - Холмарк, НВО
11 488 27 500 Н -- там Дісковері Травел енд Лівінг.
На флайсаті пише, що вони входять в пакет Цифра+ і відкриваються Секою 2.
В мене вони не йдуть, інші канали цього пакету - без проблем.
Питання:
або я щось не зрозумів, або не вірна інформація на flysat.com?
Наперед дякую

Там всюди сека нібито -- івсе не відркивається
 

vic

Профи в Сат-ТВ
Дійсно..цей пакет Цифра + поки що недоступний для хитрого перегляду на тюнерах з емулятором..
 

Назариус

Любитель Сат-ТВ
vic Супер-Модератор
Тобто для цього пакету треба окремі тюнери, як, наприклад, італійського пакету Скай?.
 

vic

Профи в Сат-ТВ
Працює пакет на офіційних картах,котрі хитрим способом так би мовити "продовжують",працює через кардшаринг,можливо на піраткартах --тут я не в курсі,поскільки вони в нас не популярні..
 

МАЗАЙ

Новичок
Подскажите пожалуйста, можно ли с OPENBOX X-770CIPVR использовать CAM DRE Crypt и карту Триколор?
 

vic

Профи в Сат-ТВ
Можна.....пакет классный..недорогой..сам смотрю..
 

sigma-2

Профи в Сат-ТВ

swiss

Новичок
У мене ресівер Openbox-X800. Як мені оновити на нього софт(як це робиться - детально). І як вводяться ключі для розкодування каналів на цьому ресивері.
:m0154: Хто може про це детально пояснити! Чекаю на допомогу
 

vic

Профи в Сат-ТВ

satfan1

Профи в Сат-ТВ
У мене ресівер Openbox-X800. Як мені оновити на нього софт(як це робиться - детально). І як вводяться ключі для розкодування каналів на цьому ресивері.
Хто може про це детально пояснити! Чекаю на допомогу
Зважаючі на перший твій пост, даю посилання:

http://forum.sat-expert.com/openbox/3735-pobedit-ob-commander.html
http://sat-forum.org/index.php/topic,23544.0.html
http://sat-forum.org/index.php/topic,72482.0.html
А взагалі, про це вже написано по НЕТу сотні сторінок. Порийся, пошукай, почитай, а потім кричі - " допоможіть " !!!
Є такий гарний пошуковик - http://www.google.com.ua/
задаєш йому будь-яке питання- він зразу відповість!:big_boss:
 

Parabrllum

Пользователь
vic,
Добрый день.
Приобрёл ТТ S-2400 (USB2.0), установлена DVBdream 1.4.
Подскажи плз, почему при просмотре 5 канала и КРТ с 5.0Е Сириуса 2/3 у меня скорость увеличена, ничего разобрать не могу.
 

vic

Профи в Сат-ТВ
Ну а я какое отношение имею к данному вопросу?
Есть раздел на форуме ж..
 

Parabrllum

Пользователь
vic,
Какую ветку форума ты имеешь ввиду?
Обратился потому, что каналы украинские
 

BANADM

Пользователь
Smart MX-04 и PolSat

Уважаемые специалисты!
Прошу помощи по просмотру пакета ПолСат с Хотберда на Smart MX-04.
Подскажите, что не так делаю. Ввел ключи по ID 7101. Каналы EuroSport France5 и иже с ними могут показывать 1 мин. , могут 5 мин. А потом все выдают, что канал закодирован. После уже не могу добится, чтобы показывал. Ставил параметр AutoUpdate и убирал его - -результат один - Закодирован. А так хочется русский Евроспорт посмотреть...
 

market223

Супер-Модератор
Команда форума
Каналы EuroSport France5 и иже с ними могут показывать 1 мин. , могут 5 мин. А потом все выдают, что канал закодирован. После уже не могу добится, чтобы показывал. Ставил параметр AutoUpdate и убирал его - -результат один - Закодирован. А так хочется русский Евроспорт посмотреть...
Каналы которые Вы указали это из пакета ТПС. Если они у Вас так показывают значит не работает АУ ТПС.
Русские Евпроспорты открываются ключами от Польсат , вчера была смена ключа. Рабочий сейчас 00 ключ.
 

BANADM

Пользователь
Каналы которые Вы указали это из пакета ТПС. Если они у Вас так показывают значит не работает АУ ТПС.
Русские Евпроспорты открываются ключами от Польсат , вчера была смена ключа. Рабочий сейчас 00 ключ.

Подскажите, плз, русские Евроспорты на 11240V, 27500 13E?
 
Сверху