Пропал сигнал со спутника Amos

Kolomijtchuk

Пользователь
Vic, а ты вериш в запуск Вижна в апреле 2008 года????????
И еще - куда подевался tigecala?
По ходу самая полезная инфа в теме исходила от Вас двоих?
P.S. в принципе vic и продолжает это дело (за исключением периодов, когда даже его достают тупими вопросами:big_boss:

Короче, vic, продолжай в том же духе!!!
 

Rollo

Профи в Сат-ТВ
Народ, ничего нового на статику нету? Я вхожу в тему Статические ключи, и не могу увидеть ни одного! Это у всех так, или только у меня?
 

vladpetrovic

Модератор Спорт и Globo
Народ, ничего нового на статику нету? Я вхожу в тему Статические ключи, и не могу увидеть ни одного! Это у всех так, или только у меня?
каналы ведь каждый день не ломают, у всех так. А если ты с компа юзаешь, а не с тела, то свежак можешь отслеживать и сам :m0154: http://www.dvb-upload.com/
 

wave_1988

Профи в Сат-ТВ
У кого-нибудь есть информация о том, будет ли завтра на официальном сайте
опубликован список каналов Viasat, а то запуск 21.04, а четкой разбивки на пакеты еще нет!!!
Kolomijtchuk tigekala на форуме сайта sat-digest.com.ua
 
Последнее редактирование:

mrLucky

Пользователь
21 апреля запуск проекта, 100%, инфа от Капрони :taunt:

чёткая разбивка по каналам уже есть, завтра выложу по пакетам что в каком
 

wave_1988

Профи в Сат-ТВ
Спасибо, mrlucky, за информацию. Но согласитесь, что все-таки странно, что их сайт до сих пор пустой.
 

mr.fox

Новичок
Вот пришло письмо от виасат''Шановний пан Микола!
Вас вітає компанія Vision TV -офіційний провайдер супутникового телебачення VIASAT в Україні!
В аше замовлення на підключення до супутникового телебачення VIASAT зареєстр о ва не 14.04.2008, реєстраційний номер 000362.
Можливість підключитися до телебачення VIASAT з'явиться впродовж найближчих декількох тижнів, про що ми обов'язково повідомимо Вас додатково.
Для перегляду каналів телебачення VIASAT необхідно використовувати спеціальне обладнання -розроблений для української DTH платформи цифровий супутниковий приймач VIASAT SRT 7700, який відповідає міжнародним стандартам якості, з використанням системи умовного доступу VideoGuard, виробництва компанії NDS, найбільшого постачальника систем умовного доступу на світовому ринку.
Рекомендована вартість цифрового супутникового приймача буде становити 399 грн.
До пакетів каналів VIASAT увійде максимальна кількість українських каналів, понад 60 каналів транслюватимуться українською та російською мовою.
Своїм телеглядачам VIASAT запропонує найцікавіші українські, російські, міжнародні телеканали різних жанрів: російське та голлівудське кіно, серіали та шоу, спорт і еротика, мода та музика, новини з усієї планети, мандри та незвідані світи, великі історії та сучасні знаменитості, екстрим, гумор тощо.
Телеглядачі мають можливість обрати один з трьох пакетів:
* «VIASAT Сімейний», вартість якого 48 грн.
До цього пакету входять канали для дозвілля у сімейному колі.
Серед них українські канали: 1+1, Кіно, Сіті, ICTV, СТБ, Новий Канал, ТРК Україна, М1, News24, OTV, M2, Рада, КРТ, Глас, MTV Україна;
канали міжнародних новин: France 24 EN, France 24 FR, DW, TV 5 France, Al Jazeera, Euronews, BBC World, Вести, CNN;
канали для усієї родини: Fox Crime, Русский Иллюзион, AXN Sci-Fi, Cartoon Net., Hallmark, Детский, Kids Co, Discovery Channel, Viasat History, Viasat Explorer, VH 1, TCM, РТР-международный, НТВ Мир, Russia Today, ТВЦ, Аджара, Первый канал.Европа, РБК тощо.
* «VIASAT Популярний», вартість якого становить 85 грн.
У межах цього пакету телеглядач отримує всі канали пакету «VIASAT Сімейний», а також цікаві тематичні канали, а саме: Jetix, Zone Club, Zone Reality, Fox Life, Discovery -Civilіsation, Discovery -Science, Nickelodeon, Extreme Sport, Drive тощо.
* «VIASAT Престижний», вартість якого становить 135 грн.
У межах цього пакету телеглядач отримує всі канали пакетів «VIASAT Сімейний» та «VIASAT Популярний», а також найкращі кіно-канали разом з де-якими нічними розвагами, а саме: TV1000, TV1000 Rus, TV XXI, MGM, The Adult Channel, Spice тощо.
До того ж телеглядачі мають можливість переглядати канали, які розповсюджуються некодовано (відкриті канали), а також прослуховувати радіостанції. Кількість відкритих каналів та радіостанцій залежить від особливостей обладнання (кількість прийомних LNB, спрямованих на супутники Sirius, Amos, Hot Bird).
Оплата послуг телебачення VIASAT здійснюватиметься через сплату рахунку, який отримуватимуть абоненти Vision TV орієнтовно 10 числа кожного місяця з необхідністю сплатити протягом 10 днів.
При підключенні до телебачення VIASAT телеглядачі можуть здійснити передплату і отримати знижку на певний період. При оплаті єдиною квитанцією вартості послуги VIASAT на 3 місяці, знижка складає 5%, на 6 місяців - 10%, на 12 місяців - 15% відповідно.
Повну інформацію щодо підключення, перегляду каналів телебачення VIASAT та придбання обладнання, Ви отримаєте після комерційного запуску, завітавши до нашого офіційного сайту www. viasat. ua або зателефонувавши до Центру інформаційної і сервісної підтримки 8-800-500-4-600.
Ласкаво просимо у світ яскравих вражень! У світ VIASAT!
З повагою,
Департамент з обслуговування клієнтів
 

mrLucky

Пользователь
я тоже смотрю viasat ukraine - "престижный"

если бы я не смотрел его, как бы я описывал свойства приёмника и то, как включаются на нем те или иные каналы? :pardon:
 

market223

Супер-Модератор
Команда форума
Сам жду , в письме написали что в очереди 108.
 

mrLucky

Пользователь
кстати нигде не пишется, но уже есть National Gepgraphic и Nat Geo Wild

Добавлено через 1 минуту
я никого не ждал :pardon:
 
Последнее редактирование:

lubhto

Профи в Сат-ТВ
Спасибо, mrlucky, за информацию. Но согласитесь, что все-таки странно, что их сайт до сих пор пустой.
Я помню запуск НТВ+Украина 2 года назад,біла похожая ситуация.К слову У НТТ(НТВ+Украина)до сих пор форум не работает,хотя на первіх порах был,но много больно негатива было..Так и стоит неработающая закладка на сайте..
mrLucky "я сам дилер "
Выходит удачливый дилер, а я вот записался, а про тюнер буду с твоих слов рассказывать- чет меня не позвали на презентацию :)
 
Последнее редактирование:

vic

Профи в Сат-ТВ
я тоже смотрю viasat ukraine - "престижный"

если бы я не смотрел его, как бы я описывал свойства приёмника и то, как включаются на нем те или иные каналы? :pardon:

Я понимаю слово "смотрю"..но интересно узнать КТО ОПЛАЧИВАЕТ этот просмотр?Или ДИЛЛЕРАМ --бесплатно???:yahoo: Смотри на халяву-до не хочу??

Это ж только год просмотра пакета Престижный обойдётся вместе с тюнером клиенту 400 баксов!!!Плюс за каждый следующий год по 324бакса...
 
Последнее редактирование:

mrLucky

Пользователь
3 месяца бесплатного просмотра дилерам, которые были на презентации, посвященной коммерческому запуску компании (21 апре), 11 апреля, в пятницу
 

vic

Профи в Сат-ТВ
Это ж только год просмотра пакета Престижный обойдётся вместе с тюнером клиенту 400 баксов!!!Плюс за каждый следующий год по 324бакса...если не больше

Ну а дальше что? или тут есть какая то скидка за подключение?или ещё какие то "пильги"?
пи.си..за годы существования к примеру пакета НТТ я не видел много пассажиров,которые подключались к пакету..даже к триколору не ухты сколько,хотя тут вообще ерунда в месяц получается около 7 гривен в месяц...
 
Сверху