Супутниковий інтернет.

vic

Профи в Сат-ТВ
По просьбі наших товаришів з Західної України де поки інет не завжди доступний в іншій формі велике прохання до всіх форумчан поділитись своїм практичним досвідом в використанні як наземного каналу так і супутникового...адже завжди є ньюанси і особливості..

Почну з того що супутниковий інет є двох видів
1.Двохсторонній супутниковий доступ.
Прямий супутниковий канал-запит і скачування відбувається безпосередньо з самого супутника.
В західних областях наприклад ним успішно займається Івано-Франківськ.
Звичайно що для особистого користування,цей вид інету дорогий..але можливо завдяки ньому напевно побудова цілої сітки користувачів,що напевно може дати ефект..

Наша фірма www.bios.if.ua разом зі www.Skylogic.com пропонує двосторонній супутниковий доступ.

Для малого та середнього бізнесу є розроблені 2 пакети, IP Access Coliseum(1024/512) та Premium(2048/1024). Необмежені по трафіку. Необмежені по кількості сесій. Всі протоколи. 2 Реальні ІП.+ Все що звідси випливає.
Відповідно ціна 450$ та 880$

Позитиви: Висока надійність 99,5%
Швидкість і можливість підключення, W6, EB1, EB3, Telstar12 і ін
Безлімітний траффік

Прошу обговорювати Нас і Інших, буду відповідати...........

2.Другий варіант трохи дешевший -це використання наземного провайдера інету--найчастіше це або жпрс або ДСЛ чи ще якось доступного каналу,де якість неважна..
З появою наприклад лайфу ,де ціна невисока інтерес в деяких місцях піднявся..
Life:) робить найвигіднішу пропозицію користувачам Інтернету — «ГІГА Інтернет»!

Сплативши лише 35 гривень (з урахуванням ПДВ, без збору до ПФ), Ви отримуєте 1 Гбайт (1000 Мбайт) мобільного інтернету для користування протягом одного місяця!

З «ГІГА Інтернет» до кінця року мобільний Інтернет стане для Вас найдоступнішим засобом для користування електронною поштою, завантаження ігор, MP3 і відеофайлів, пошуку у веб-просторі цікавої інформації, та спілкування з друзями і близькими за допомогою Skype або ICQ.
http://www.life.com.ua/index.php?area=lifebox&lng=uk&page=14-14

З повідомлень наших товаришів,наприклад:
я коли підключався до інету, то порівнював ціни... радіоінтернет відпав відразу....330 уе обладнання....300 уе підсилювач, бо живу на краю міста, звичайно може він і не знадобився б...290 грн підключення....24грн/місяць, що туди входить - не знаю....24коп/мб вдень, 12 - вночі
вибрав адсл, бо це набагато дешевше....а як завтра якісь перешкоди типу сніг, дощ...взагалі, в цьому питанні некомпетентний....хоча якщо це радіо - щось може заважати...

а для сат-інету в мене все було........приблизні ціни:
антена 1,2 мабо - 24уе
конвертор - 4уе
скай стар 2 - 70уе
20 уе кладуться на ваш рахунок в сатгейті
мобілка навіть не знаю скільки буде коштувати....мабуть за гривень 300 щось з жпрс можна взяти...
блютуз адаптер - 50 грн...
лайф - 20 грн....40 грн для гіга-інтернету
якщо нічого не забув - виходить близько 200 уе....

плата за інтернет:+

гіга-інтернет - 38 грн/місяць за 1 Гб....вважаю, цього вистачить...

сатгейт - вибрав супутник сіріус 2 північний луч...рівень сигналу високий...до цього був на сіріусі 3 - сигнал був на межі працює/не працює....тарифи тут http://satgate.ru/ru/services/s2npr.php
в мене пакет пріпейд 128...приблизно 10коп/мб вдень, 4 - ввечері, 1 - вночі...за півмісяца роботи без слонаксу витратив трохи менше 2 уе....вчора настроїв слонакс - має бути ще менше...

як налаштовувати сатгейт, слонакс - це все є на сайті http://satgate.ru/

мене такий варіант інтернету влаштовує....це хороший варіант, якщо нема можливості підключити адсл...

щодо шарингу - нічого сказати поки не можу...ще не налаштував...
 

vic

Профи в Сат-ТВ
Як практично налаштувати жпрс....
Як налаштувати gprs

тут в принципі все просто:
1. зєднати мобільний телефон з компютером : як варіанти - кабель (USB або COM), інфрачервоний порт, блютуз. як телефон пробував siemens C65 (кабель ЮСБ або інфрачерв) та нокіа 6020 (інфрачервоний). кажуть йде любий телефон з підтримкою джпрс. якщо для цього купляти новий телефон рекомендую нокіа 6021 (без камери але з блютузом та інфрою).
до речі він підтримує протокол EDGE (швидший за gprs але є не всюди де gprs).
далі драйвера - ті що йдуть з кабелями не завжди підходять. з інфрачервоним портом простіше. добиваємось того щоб комп "бачив" телефон і встановився новий модем (цього ж телефона).
2.в залежності від оператора мобільного звязку gprs треба активувати або ні. наприклад на лайфі непотрібно, лише слід відістати запит на інтернет . всі питання можна вирішити з оператором, лиш тільки дочекатись поки з ним зєднають.
3.створюємо в компі нове віддалене зєднання : номер дозвону в залежності від оператора: наприклад лайф *99# або *99***1# або
*99**1*1# далі в настройках модема додаткові параметри звязку
AT+CGDCONT=1, ”IP”, ”internet” (після коми пробіл!). логін пароль залишаємо порожніми. все. робимо це зєднання загальнодоступним.
4.далі тюнер до компа, настроюємо ІР адреса, напр. тюнер ІР 192.168.0.2 шлюз 192.168.0.1, комп 192.168.0.1. в newcamd.conf дані для шарингу:ІР сервера, порт, логін, пароль, ключ.
5.запускаєм: зєднуємо комп з нетом (те віідалене зєднання що ми створили). запускаємо тюнер. якщо все правильно насолоджуємось переглядом. якщо ні, дивимось на такі речі чи тюнер і комп бачать один одного: комп-тюнер ping 192.168.0.2 , тюнер-комп telnet 192.168.0.2 далі в вікні телнета ping 192.168.0.1 зразу пробуємо чи йде пінг на сервер шарингу. важливо щоб правильно був настроєний файервол (якщо він є).
В мене така звязка працює на лайфі, раніше працювала на юмс. пінги трохи великуваті, але вчора від 18-00 до 22-00 не було ні одного залипання. хочу поміняти свою звязку дбокс2+комп+джпрс на дрім+джпрс. не маю на разі дріма на пробу. брав аурум - подох через 15 хв роботи:(
Якщо виникнуть питання - звертайтесь
 

vic

Профи в Сат-ТВ
Ще деякі відгуки.:
Я юзав на запроси всі оператори України і стверджую: 1 місце по глючності зайняв київстар, причому з ОТАКЕННИМ відривом. Я зараз юзаю джинс, і радий як слон. За 3 місяці 2 невеличких глюки. У мене зараз сатгейт на сіріусі, спочатку була тарілка 0,85.Чуть-чуть замала. Проявляється в Loss ах. Тай до погоди примхлива. Незабаром поставив 1.2 и все кльово. До того ж стає доступний для рибалки 12015.
вінницька обл.бершадський р-н. с.джулинка інет SPACEGATE 21.6E запросний канал DJUICE підписка з вересня 2005 використовую для серфінгу.Раніше працював на модемному зєднанні. При теперішніх цінах на супутникове обладнання (мені все коштувало: SS2-69$, dish_110X115-34$, LNB-4$ + кабеля і т.д. =110$ встановлював сам) я вважаю що при теперішніх тарифах супутникових провайдерів найкращий вибір.
Можливо комусь це стане в пригоді...
Хоча мені здається,якщо не розвити інет то його напевно ніколи не буде в вашому домі..мене вразило повідомлення товаришів з Рівенської області..ще донедавна там ціни зашкалювали..приміром установка радіоінету коштувала під 500уе..ну і відпровідно абонплата під сто баксів в місяць..і що я зараз читаю:
В нас на Рівненщині ставлять приблизно 1000-1200 грв! а взагалі сам комплект коштує 550-600 грв! Я плачу 70 грв безлімітка! В нас можливо домовитись за IP, я взяв два нічого не платив
получається так!!!що конкуренція між провайдерами, і провайдер йде на поступки
треба пробувать розвивать інтернет, з провайдерами розмовляти,! в нас в деяких райцентрах по два-три провайдера є! а це як для району це дуже круто ! мене пока влаштовує те що я маю, буде щось новіше в сфері інтернету і буду ідти до провайдера і пробувать домовится якщо це буде можливо!
а на що тут гніватись?....на правду?...наш регіон взагалі якийсь не такий на фоні сусідів...от наприклад гляньте які у нас тарифи на радіоінтернет http://polesye.net/price.php?price_radio .......

щодо рівненщини.....в мене дівчина вчилася в острозі....в цьому році закінчила....так у цьому місті з 10 тис населення інет краще був розвинений ніж у нас.......більш "цікаві" були пропозиції....

питання до всіх
то який тип інтернету найперспективніший, на вашу думку?....
 

vic

Профи в Сат-ТВ
Пошаговая инструкция по подключению спутникового интернет-сервиса “Space Gate”

Описано подключение по GPRS, т.к. это наиболее оптимальный вариант, даже если у вас есть обыкновенная телефонная линия.

Описано подключение через DVB-плату Sky-Star-2. Если у вас другая плата - не пугайтесь. Принцип подключения тот же.

1. Подключите телефон к компьютеру по GPRS. Назовите это соединение как GPRS. Это соединение должно отображаться в (панель управления - сетевые подключения) в разделе удалённый доступ. Подключать на спутник будем через это соединение.
2. Проинсталируйте установочный диск вашей карты. После успешной установки в правом нижнем углу должна появиться т.н. красная “муха”. Кликните по ней мышкой. В окошке Satellite удалите все спутники. После этого через кнопку Add добавьте спутник, через который Вы работаете. Например, Eutelsat W-6. Нажмите ОК.

Теперь кликните кнопку Transponder Management. Нажмие кнопку Add. Введите следующие значения (для спутника Eutelsat W6):

частота 11344000
SR 28782
FEC 7/8 (или auto)
Polarity - Horizontal.

Нажмие Close.

Нажмите Data Services. В пункте Provaider Name добавьте провайдера SpaceGate. В пункте Transponder также добавьте Space Gate.

В пункте PID List снимите галочку и добавьте PID (1024). Нажмите Insert. Нажмите ОК.

3. Из оставленной мной папки "интернет" проинсталируйте Globax

После инсталяции папека Globax должна оказаться на диске C в папке Program Files.

Входим в папку GlobaX. Открываем в ней программку "configurator3" (с красным крестиком на чёрном). Вбиваем в пункты Server, Port, Login и т.д. любые значения и нажимаем кнопку Generate. После этого в папке GlobaX должен появиться новый файл - globax.conf. Кликайте по нему правой кнопкой мышки и выбирайте пункт СВОЙСТВА. В них выберете просмотр файла через "блокнот". Теперь этот файл можно открыть. Открывайте файл globax (файл CONF) и стирайте всё что там находится. Вместо этого вставляйте параметры для конфигурационного файла Globax. Он выглядит примерно так:

[server]
port = 2001
log = client.log
warnsockets = 30

[remote]
name = globax
server = 195.69.160.4:20039
login = sgTr2w6_49**
passwd = KFJX1S****
speed_in = 122500
speed_out = 2000
mtu = 1400
mru = 1500

[local]
remote = globax
port = 127.0.0.1:3128
service_int = 0

[local]
remote = globax
port = 127.0.0.1:1080
service_int = 2.

Сохраните изменения в файле!

Параметры конфигурационного файла Вы можете посмотреть на страничке: https://nss.spacegate.com.ua/info/. Чтобы войти на эту страницу вам нужно будет подставить Ваш личный логин/пароль, который был выдан при подключении.

Если вы его утеряли или не знаете. То посмотреть его Вы можете так (только для клиентов Ruslink.info!):

Выходите на сайт www.ruslink.info. В пункте "ВХОД ДЛЯ ПОЛЬЗОВАТЕЛЕЙ" заходим под вашим личным логином и паролем, выданных установщиком. Например, логин - telesat17, логин - aslksa. После этого вы должны войти в Ваш личный кабинет. В нём вы нажимаете на ссылку "Дерево услуг".

На открывшейся странице есть раздел "Список выставленных счетов. Операции над счетами. В нём - "Номер заявки и указанная услуга", где располагаются ваши заявки. Напротив вашей заявки под пунктом "операции" должны быть "данные для подключения". Кликайте.

Открывается страница примерно следущего содержания:

Услуга SPACEGATE активирована (счет #172979)
Дата активации: 2006-10-17

Уважаемый пользователь!

Для Вас активирована услуга SpaceGate.
Пожалуйста ознакомьтесь с порядком ее использования.


1. ПАРАМЕТРЫ УСЛУГИ
=======================================

Тарифный план: Сервис SpaceGate/Traffic (Eutelsat-W6)
MAC: 00:D0:D7:11:EF:2E
PID: 1024 Dec (400 Hex)
Важно: при установке десятичного (Dec) значения PID галочка "Hex" в настройках DVB-карты должна быть отключена.

Globax: Некоммерческий вариант
IP сервера: 62.68.95.23:20014
IP пользователя: 192.168.156.119

Сумма: 500.00 (РУБ с налогами)
15.00 (у.е. без налогов)
Остаток на
транзитном счете:11.41 (РУБ с налогами)

Логин: sgTr2w6_***** - ЭТО И ЕСТЬ ВАШИ ДАННЫЕ ДЛЯ ПОДКЛЮЧЕНИЯ!
Пароль: ******** - ЭТО И ЕСТЬ ВАШИ ДАННЫЕ ДЛЯ ПОДКЛЮЧЕНИЯ!

Статистика, управление соединением, выбор скорости (только для тарифа Traffic):
http://www.ruslink.info/statistic/


4. Через Панель управления выйдите в Установку оборудования.

Нажмите ДАЛЕЕ.

Выберите ДА, УСТРОЙСТВО УЖЕ ПОДКЛЮЧЕНО и нажмите ДАЛЕЕ.

Выберите ДОБАВЛЕНИЕ НОВОГО УСТРОЙСТВА - ДАЛЕЕ

Выберите УСТАНОВКА ОБОРУДОВАНИЯ, ВЫБРАННОГО ИЗ СПИСКА В РУЧНУЮ - ДАЛЕЕ

Выберите СЕТЕВЫЕ ПЛАТЫ - ДАЛЕЕ

В пункте ИЗГОТОВИТЕЛЬ выберите MICROSOFT. В пункте СЕТЕВОЙ АДАПТЕР - Адаптер Microsoft замыкание на себя - ДАЛЕЕ. Установка должна завершиться успешно.

5. В Панели управления выберите Сетевые подключения. Найдите из локальных подключений - адаптер Microsoft замыкание на себя. Откройте значок правой кнопкой мышки.

Выберите СВОЙСТВА.

Выделите ПРОТОКОЛ ИНТЕРНЕТА... и нажмите СВОЙСТВА

В открывшемся окне выберите пункт "Использовать следующий IP-адрес" и вбейте следующее значение: 192.168.151.55. Кликните курсором в пункт Маска подсети - должно появиться 255.255.255.0.

Нажмите ОК

Нажмите ОК

5. Откройте Internet Explorer.

Выберите Сервис - Свойство обозревателя.

Выберите вкладку Подключения

В окошке "Настройка удалённого доступа и виртуальных частных сетей" должно находиться созданное вами первоначально подключение GPRS (через которое вы выходите в и-нет).

Выделите его и нажмите Настройка

В открывшемся окне в пункте Прокси-сервер поставьте галочку и вбейте следующие значения:

адрес - 127.0.0.1 порт - 3128. Ничего больше вбивать не надо.

Нажмите ОК

Нажмите ОК

7. Выходите в сеть через ваше подключение. Не забывайте подгружать Globax (globax_daemon.exe в списке процессов (Ctrl+Alt+Delete)
Если всё сделаете правильно - должно работать!
Обращаю внимание, что подключение к и-нету через спутник практически не сжигает деньги с вашей сим-карты. Для того, чтобы этого не случалось следите за чистотой Windows, отключайте его обновления, обновления Касперского выставляйте через прокси-сервер 127.0.0.1 порт 3128.

Если удастся восстановить систему самим - значит если система слетит опять, то сможете её дальше сами восстановить по этой инструкции.

www.tele-sat.info
 

Andrij007

Новичок
space gate має тільки одну перевагу - на цьому провайдері менше грошей треба платити за жпрс.але в усьому іншому у сатгейт - одні переваги:
1)антени в Україні в 99% настроєні на сіріус амос і хотбірд(сатгейт є на сіріусі)
2)ціни на трафік значно нижчі - на 30-40%,немає мінімальної місячної нароботки в 10 $
3)тарифи дешевшають ввечері в 6,а не в 8 як в спейсгет. з 00.00 - взагалі майже безкоштовно
за настройкою і підключенням звертайтесь
 
  • Like
Реакции: eDio

pryriz

Пользователь
space gate має тільки одну перевагу - на цьому провайдері менше грошей треба платити за жпрс.але в усьому іншому у сатгейт - одні переваги:
1)антени в Україні в 99% настроєні на сіріус амос і хотбірд(сатгейт є на сіріусі)
2)ціни на трафік значно нижчі - на 30-40%,немає мінімальної місячної нароботки в 10 $
3)тарифи дешевшають ввечері в 6,а не в 8 як в спейсгет. з 00.00 - взагалі майже безкоштовно
за настройкою і підключенням звертайтесь

Напишіть,будь ласка , яке потрібно обладнання
для підключення , через сатгейт, механізм підключення
і настройки.
:confused:
 

Dims

Новичок
ДОПОМОЖІТЬ

Питання:
як я зрозумів то через проксі пррограми ми направляемо, наприклад, з лайфа запит на адрес супутника і він присилає вже нам інформацію на тарілку...А де взяти таку программу, щоб нетільки в браузерній як тут:
__________________________________________________________
"5. Откройте Internet Explorer.

Выберите Сервис - Свойство обозревателя.

Выберите вкладку Подключения

В окошке "Настройка удалённого доступа и виртуальных частных сетей" должно находиться созданное вами первоначально подключение GPRS (через которое вы выходите в и-нет).

Выделите его и нажмите Настройка

В открывшемся окне в пункте Прокси-сервер поставьте галочку и вбейте следующие значения:

адрес - 127.0.0.1 порт - 3128. Ничего больше вбивать не надо.

Нажмите ОК

Нажмите ОК"
__________________________________________________________
а й можна було наприклад граючи в якусь гру використовувати супутник...
Я ще не встановив собі такий інтернет, але хочу це зробити тому мене цікавить як найбільше подробиць про проблеми встановлення і користування таким інтернетом, заздалегіть дякую за відповіть!
 

папараци

это имя знают все ...
Команда форума

Михаил Евгеньевич

Модератор ORTON x403p
Команда форума
яке потрыбно обладнання для сат нету
якшо у мене е ЛАН мережа з малою швидкыстю
і до якого оператора підкл у Ів.Фр.області
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
яке потрыбно обладнання для сат нету
якшо у мене е ЛАН мережа з малою швидкыстю
і до якого оператора підкл у Ів.Фр.області
окрім того, що є потрібно встановити у комп ДВБ-картку.
як на мене, то найбільш привабливі умови у оператора satgate
підписатись можна або за посиланням або ж безпосередньо на цій сторінці. решта інфи є у цьоиу розділі форуму.
 
Последнее редактирование:

Yulik

Любитель Сат-ТВ
Подскажите,пожалуйста,имею 2 тарелки,1-я с Сириусом,2-я с ABS 75E ,Живу в г.Комсомольске на Днепре(возле Кременчуга,т.е Полтавская обл).У меня сейчас протянута городская сеть,но все же в одном пакете скорость до 5Мбит на инет,но там тариф целый день до 20 коп,с 20.00 по 15 ,а с 00 по 10 коп.,есть другой тариф но там предоплт.1,5 гига за 55 грв в месяц,но..воообщем дело не в этом,какого провайдера на этих спутниках вы можете посоветовать? Был классный satgate c сириуса(вродебі европ.луч),но вроде бы его закрыли.Какой посоветуйте?
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
Был классный satgate c сириуса(вродебі европ.луч),но вроде бы его закрыли.Какой посоветуйте?
что за глупости? кого закрыли? просто поменялся список тарифных планов и некоторые настройки в связи с запуском нового спутника сириус-4 и переходом на него оператора. а в целом сервис даже улучшился хотя правда и немного подорожал...для Украины большим плюсом перехода на новый спутник является увеличение уровня сигнала, позволившее на всей территории страны пользоваться тарелкой диаметром 0,8 метра.
здесь тарифы и можешь подписаться на данный сервис.
 

Yulik

Любитель Сат-ТВ
что за глупости? кого закрыли? просто поменялся список тарифных планов и некоторые настройки в связи с запуском нового спутника сириус-4 и переходом на него оператора. а в целом сервис даже улучшился хотя правда и немного подорожал...для Украины большим плюсом перехода на новый спутник является увеличение уровня сигнала, позволившее на всей территории страны пользоваться тарелкой диаметром 0,8 метра.
здесь тарифы и можешь подписаться на данный сервис.
Тьфу,да, :) я ступил,просто там тарифы повысились.В том то и дело ,что я выбираю между городской сеткой и спутниковым инетом...В городском..минимум после 00.00 только 10 коп.,Вот я и спрашиваю где,относительно более менее тарифы меньше,ну..скажем копеек по 5 минимум.
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
Yulik, ё-ма-ё как говорит прапорщик Шматко:yahoo:!!!! я ж дал линк по которому табличка с тарифами!!!!смотри, дели, сравнивай....
вот для тебя сам считаю - самый большой тариф на припейде с гарантированной скоростьб 128Кбит 22уе за 1 гиг:
22*5/1000=0,11 - это значит что в отличие от твоего тарифа где минимальный 10 копеек за метр здесь максимальный 11. а с 2 до 6 ночи ваще две копейки за метр....
 

Yulik

Любитель Сат-ТВ
Yulik, ё-ма-ё как говорит прапорщик Шматко:yahoo:!!!! я ж дал линк по которому табличка с тарифами!!!!смотри, дели, сравнивай....
вот для тебя сам считаю - самый большой тариф на припейде с гарантированной скоростьб 128Кбит 22уе за 1 гиг:
22*5/1000=0,11 - это значит что в отличие от твоего тарифа где минимальный 10 копеек за метр здесь максимальный 11. а с 2 до 6 ночи ваще две копейки за метр....
спасибо большое,просто чото я на выходных не так соображаю :)
 

Xotabush

Новичок
Я чот не вкурив а навіщо создавати Vpn з"єднання коли приймаемо через супутник
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
а навіщо создавати Vpn з"єднання коли приймаемо через супутник
це твоя особиста справа створювати VPN чи ні. це не обов"язково. та й наприклад на сатгейті при використанні у якості каналу запиту GPRS ти й не створиш його, бо воно не працюватиме.
 

Xotabush

Новичок
мне нужное чистое подключение а не Vpn

Добавлено через 17 минут
Проблема была решена.Настройка глобокса была правельной но dvb карта не хотела работать хотя все окей.Скачал оболчку для глобокса и все стало на свое место.Просто есть функция настроить карту.Shell by Deshery v.06.83 прога на рус.Инет работает отлично.С момента первого вопроса прроблем небыло.Операторы: Life Kyivstaf рабоают нормально. глюки бывают вечером на Life
 
Последнее редактирование:

RadLast

Пользователь
По нынешним временам на спутниковый инет цены просто космические. На Adsl е сейчас безлимитник в два раза дешевле, причём скорость в обе стороны одинаковая.
 

SNGdnepr

Профи в Сат-ТВ
Вот Вам безлимитка на Сириусе 5Е.
Пакет «Leecher» с гарантированной скоростью и высоким верхним пределом скорости, ориентированный на клиентов, нуждающихся в скачивании больших объемов информации. Наличие определенного CIR дает гарантию скачивания в любой произвольно взятый момент времени, вне зависимости от ситуации с загрузкой каналов.
2e12a36f5686.png
 
Сверху