Пропал сигнал со спутника Amos

Dirty

Профи в Сат-ТВ
вийняв новенький тюнер....включив його без карти.....звук на відкритих каналах є, а відео нема.....просканував 11900 з сіріуса - те ж саме....але в загальному списку рен-тв нема, хоча якщо послідовно перемикати канали - то є...
 

Geopard

Супер-Модератор
Команда форума
а причем тут Гоша? че вы к парню пристали? не вижу связи между IP (талап мишкою и т.д.) и обсуждения темы "Viasat. Робота тюнера без карти та інші питання"
 

Сергей77777

Профи в Сат-ТВ
Dirty 7700 тюнер от Вижн нормально берет 40 градус в мпег-4. Я понял что у тебя есть такой тюнер. и могу я пользоватся то есть не я а все мои мои клиенты без подписки на Viasat / У меня уже очередь стоит на систему 40-53-60. Интересно высокие скорости на 80 градусе берет ?,
 

Kolomijtchuk

Пользователь
давай відео зніму де я за компом...якшо не віриш!....бо це вже не смішно....а?
Dirty, що ти прима***ся до Віка... він ж Тобі нормально пояснив чого він запитує за те, чи буде тюнер без карти працювати і навів пост mr.Lucky..., market223 - щоб ти зробив на місці Віка (щодо закриття тем) коли просиш в темі вести розмову про одне, а люди починають знову розказувати, що всі чуть не деб**и і доказувати який Віжн хороший, шо скоро простому дяді з села прийдеться безкоштовно дивитись хіба що Альджазіру та Євроновини...
 

vic

Профи в Сат-ТВ
Sat-Digest писал:

После пресс-конференции повозился с ресивером и позадавал вопросы их сотрудникам.

Выяснились несколько технических подробностей.

1. Все настройки их каналов (которые именно на их частотах) принимаются и прописываются прямо со спутника. Т.е. если сделать тюнеру "сброс в заводские настройки", то ему нужно руками только настроить дисек и дальше он сам снимет со спутника и пропишет в себя готовый список каналов! Причём довольно быстро. Если по ходу работы в пакет добавляются новые каналы, то они сами появятся в ресивере. Пользователям не надо будет заниматься пересканированием пакета. При необходимости на экране всем может вылезти сообщение, что появился новый канал на таком-то номере.
Если пользователь больше 30 часов будет стоять на канале не из их частот, то ресивер сам переключится на последний канал из их пакета, который смотрел пользователь, и снимет со спутника свежую информацию.

2. софт перепрошивается со спутника принудительно без участия пользователя. Если в момент записи софта во Flash-память пропадёт питание, то после включения ресивер сам возобновит загрузку софта со спутника и попробует перепрошить ресивер ещё раз. В случае такого сбоя ресивером нельзя будет пользоваться пока он себя не перепрошьёт.
 

vic

Профи в Сат-ТВ
Kolomijtchuk діло в тому,що тут тігекала писав..ніхто не хотів читати..і думають що промоція вічна..а хто в результаті винен?
В принципі багато в чому залежить від софта,котрий долижуть на Стронг Юкрейн в Києві..але радості буде мало..сервісний тюнер..то навіть не глобо..
 
Последнее редактирование:

vic

Профи в Сат-ТВ
Мені аж цікаво стало..за який дідько мене мають штрафувати,коли я дивлюсь приміром лише 5 тий канал..який ФТА...а я в принципі інших і не дивлюсь з українських..хіба ще Раду..я ж цілком логічно можу думати про бонус!!а тим більше що можуть прийти додому ділери і відбирати картку....а тим більше 500 відсотків влупитити, коли ми будемо дерти чуба за неї і пошкодимо ненароком..
 
Последнее редактирование:

Dirty

Профи в Сат-ТВ
Dirty, що ти прима***ся до Віка... він ж Тобі нормально пояснив чого він запитує за те, чи буде тюнер без карти працювати

це він пристав шо я не я, а Гоша.....я ж пропоную довести раз він не вірить
ну то я ж продемонстрував на відео, шо тюенр працює...але як вияснилось перед тим треба чи то карту активувати, чи просто разом з картою шоби софт свіжий залився з супутника....

а та як Гоші зараз нема на місці (я сиджу за його компом), то я не можу далі експериментувати.....по тій же причині не можу відповісти на це питання
Dirty 7700 тюнер от Вижн нормально берет 40 градус в мпег-4
Гоша принимал этот пакет..специально проверял....но одна из двух частот не работала, т.е. сигнала не было.....вот он писал на соседнем форуме об этом
только что проверил на своей моторке. Пакет на частоте 10995 V
MPEG-4 20000 3/4 прописался -11каналов.
Perviy kanal (0h)
Telekanal Rossiya (0h)
Kultura Telekanal (0h)
STS (0h)
TNT (0h)
Muz TV
TNV
Telekanal Domashniy (0h)
TV Centr
Sport
5 Kanal (0h)
Работает исправно на тюнере 7700. (моторку Стронгом покрутил на 40*Е)
Второй пакет 10967 V MPEG-4 20000 3/4 - не прописываеться- возможно не хватает уровня сигнала
 

vic

Профи в Сат-ТВ
40 град в нашому регіоні не так то просто..пуделко потрібно більшеньке..
Давайте не плутати промоцію від реалій..по моєму тігекала написав чітко..в них віасат уже сім років..у нас лише один день..навіть з карткою на найдешевший пакет нині пять днів йде повний..просто із за хамства не вишло дізнатись іще деякі деталі...шкода..
 

Kolomijtchuk

Пользователь
це він пристав шо я не я, а Гоша.....я ж пропоную довести раз він не вірить
ну то я ж продемонстрував на відео, шо тюенр працює...але як вияснилось перед тим треба чи то карту активувати, чи просто разом з картою шоби софт свіжий залився з супутника....
а та як Гоші зараз нема на місці (я сиджу за його компом), то я не можу далі експериментувати.....по тій же причині не можу відповісти на це питання
з цього би й почав, а не доказувати шо ти не Гоша, коли видно, шо один ай пі...
І не варто так натхненно обзивати когось брехуном не почитавши попередні пости в темі...
Моя пропозиція - залишити образи позаду і писати в форумі інфу, яка зацікавить багатьох користувачів...
 

Dirty

Профи в Сат-ТВ
може хтось сторонній розсудити?
я виклав вище відео, де виймаю карту з тюнера - він продовжує працювати......
вік каже шо не може такого бути

я вже сам не знаю....чи я якийсь хворий, бо сам бачу шо показує і всім продемонстрував.....чи може то в мене якісь галюни?...допоможіть!!!...

паралельно прошу віка
якшо ти так палко стверджуєш, шо тюнер без карти не працює...то надай докази того, шо ти не брехун останній, а завжди пишеш тільки правду (ти ж через раз цим вихваляєшся який ти файний хлоп)...зніми теж відео....а ми подивимося!...не слабо?

=======================================================
у нас лише один день..навіть з карткою на найдешевший пакет нині пять днів йде повний

продовження....це третя брехня від віка!.....
з карткою на найдешевший пакет пять днів йде безкоштовно найдешевший пакет....я сьогодні був присутній при встановленні 7700....абонент вибрав сімейний пакет, це було записано в договорі, потім про це повідомляється оператору, коли активується карта....наразі працює поки в нього тільки сімейний пакет....безкоштовно....має 5 днів шоби поповнити свій рахунок

=======================================================
з цього би й почав, а не доказувати шо ти не Гоша, коли видно, шо один ай пі...
І не варто так натхненно обзивати когось брехуном не почитавши попередні пости в темі...

доказувати я почав, бо вік вчергове збрехав, сказавши шо я ділер.....може й ви не вірите в мої слова....є телефони віасата....питайте хто в Житомирі віасатовець!

а я маю підстави кажучи шо він брехун...от і пишу про них, паралельно аргументуючи це все доказами....он вище ще виявилась неправда.....вже третя по рахунку.....
 
Последнее редактирование:

svki

Модератор
Команда форума
Уважаемые Dirty и vic, давайте уж лучше, как говорится - ближе к телу(тоесть теме):). И не будумо шукати брехунів:friends:.
 

Dirty

Профи в Сат-ТВ
прийшов Гоша..каже шо новий тюнер буде показувати фта канали тільки після того, як в тюнер з картою заллєтся свіжий софт!....все..софт залили...дивимся без карти....

нагадаю...без цієї операціїї новенький тюнер в нас не показував....а от тюнер, який працював з активованою картою і мав свіжий софт, показував фта канали, якшо витягнути карту!

==============================================================
щодо образ...як тут незаслуженнло ображають звиайних користувачів,..то всім пофіг...а як відкривають справжнє лице модера....аргументовано причому...то починається "давайте жить дружно"
 

vic

Профи в Сат-ТВ
Тут не то шо..а полный дурдом ныне..
Ну не работает тюнер без карты!!!
И Виасат даже штрафует за не здачу карты в пятикратном размере!!!
Тоесть дядя карту потерял..тюнер выйдет с таким конфузом в более 250уе дяде...за месяц....тоесть при штрафе за пакет престижный 27уе на 5 умножаем..сколько выйдет?а до того тюнер +проплата и активация?это так по мелочи..
Даже если дядя умный попадается и сразу заплатит за 12 месяцев и то ему светит под 400уе комплкект и 50уе установка заинтересованными инсталяторами..чего тут не ясно..а плюс смотрим диллерскую писульку сколько капнет за абонплату..вы что думаете Гоша полный и не читал??
Естественно любое сообщение по теме Вижн ТВ рассматривается с агрессией и особой злобой..вдруг кто то прочитает об таких делах лимонах и спрыгнет..я могу ещё раннее его ляля поднять..там даже о патриотизме он говорит..дескать любите свою отчизну и не 3,14здите на эту тему вообще..поднять?
 
Последнее редактирование:

market223

Супер-Модератор
Команда форума
И Виасат даже штрафует за не здачу карты в пятикратном размере!!!
1. А если не терять и исправно платить то и штрафов не будет. В одном с Вами согласен дороговата абонплата .
2. а так по вашей логике и машину покупать не нужно вдруг авария , ремонты так это в тысячи баксов выльется.
 

vic

Профи в Сат-ТВ
market223 вы хоть тоже внимательно следите за мыслью!!!
да не было такого свинства с запуском у нас НТТ Украина..всё чинно и мирно..
Но тут же есть подводные камни..когда из человека делают шестёрку и стукача--тоесть личной заинтересованностью и в продаже,и в подписке,а также и в котрольных функциях..
Я написал,что уже их некого форума украинского можна сделать автоматически форум стукачей виасата..не?
Я не думаю,что вы меня лично подозреваете в каких то иных действиях..мне это пофигу...я даже и к шарингу на этот пакет не подключусь..неинтересно..
Интересно просто ,за что меня оскор..ют ..прекрасно зная,что я не у дел каких либо...а я могу и цитату тут выложить..вы ж не читаете видно..
 
Последнее редактирование:

market223

Супер-Модератор
Команда форума
Вик я сужу по тем аргументам которые предоставляет ваш оппонент. К Вам у меня претензий в каких либо пристрастиях нет. Но ведь многие со мной согласяття , что Вы не много сгущаете краски , на счет утери , поломки. Да жесткие требования у Виасата , но не нарушайте их и у вас не будет никаких проблем. Ведь когда вы берете кредит есть штрафы за не своевременную оплату и ни кто не кричит , что это что то из рук вон выходящее. Мне этот пакет интересен если рес показывает хотя бы ФТА без карты , (что надеюсь выясню с понедельника сам) на случай когда мне надоесть платить и я поставлю рес в другую комнату.
 

Сергей77777

Профи в Сат-ТВ
я ставил клиентам НТВ+ и никаких штрафных санкций в договоре небыло. у Вижн одни санкции. а по поводу карточки у ++++ их вообще не интересует вы купили она ваша. у Вижн трясутся за карту боятся хакеров что взломают. вот и санкции за карту чтоб клиент никому не давал.сотрудник конторы Вижн Аlexy1982 на прошлой теме шугал мол кто взломает попадет на бабки и Вижн за ети бабки чето там еше запустит.
 
Сверху