Пропал сигнал со спутника Amos

chikosh

Профи в Сат-ТВ
А что. автор статьи (Наталья МОДЕНОВА) несет отсебятину?
И если в технике она ничего не шарит,то другую информацию получает
из надежных источников.
 

sigma-2

Профи в Сат-ТВ
стоимость антенны и ее установки варьируется в зависимости от места установки и сложности монтажных работ.
Ну и что здесь непонятного? Есть разница, когда монтируешь стоя на плоской крыше или когда висишь на стене 5 этажа?
 

Seagull

Любитель Сат-ТВ
Там еще написанно , что ВижнТВ хочет договориться с Поверхностью на трансляцию спортивных соревнований (на которые у Поверхности эксклюзивные права)


:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

извините за эмоции...
 

vic

Профи в Сат-ТВ
Вас вітає компанія Vision TV – офіційний провайдер супутникового телебачення VIASAT в Україні!
Можливість підключитися до телебачення VIASAT з’явиться впродовж найближчих декількох місяців, про що ми обов’язково повідомимо Вас додатково.
Для перегляду каналів телебачення VIASAT необхідно використовувати обладнання – спеціально розроблений для української DTH платформи цифровий супутниковий приймач VIASAT SRT 7700, який відповідає міжнародним стандартам якості, з використанням системи умовного доступу VideoGuard, виробництва компанії NDS, найбільшого постачальника систем умовного доступу на світовому ринку.
Рекомендована вартість цифрового супутникового приймача, для телеглядача, буде становити близько 400грн.
Вартість встановлення обладнання буде ринковою.
Однак, ми в будь якому випадку залишаємо за собою право рекомендувати вартість.
Повну інформацію щодо придбання і підключення обладнання для перегляду каналів телебачення VIASAT Ви отримаєте після комерційного запуску, завітавши до нашого офіційного сайту www.viasat.ua або зателефонувавши до Центру інформаційної і сервісної підтримки 8-800-500-4-600.
Ласкаво просимо у світ яскравих вражень! У світ VIASAT!
З повагою,
Департамент з обслуговування клієнтів
--------------------------------------------------------------------------------

From: [email protected] [mailto:[email protected]]
Sent: Friday, February 29, 2008 11:01 PM
To: [email protected]
Subject: Питання відправлене з сайту VIASAT.UA
 

Гуталин

ПРЕЗИДЕНТ
Команда форума
СЕЙ КАНАЛ ИДЕАЛЬНО ПОДХОДИТ ПОД ОПРЕДЕЛЕНИЕ-БОЛЬШОЙ ОТСТОЙ.

ТАМ ПУТНОГО ОТРОДЯСЬ НЕБЫВАЕТ.

МНЕ БОЛЕЕ ИНТЕРЕСНО-БУДЕТ-ЛИ ПОКА ОТКРЫТАЯ Al Jazeera Sport Channel +2 ПОКАЗЫВАТЬ ЧТО-ТО ИЗ ЛИГИ. ТАМ КАРТИНКА ПОПРИЯТНЕЙ БУДЕТ
 

363091

Любитель Сат-ТВ
Люди ??? Что канал 1+1 закодировали ????
 

petro_mp

Новичок
Всё плохо как всегда в __________. Денги платин не за что . Подключай и смотри НТВ . В очеред за виж стоять не хочу , боюсь что заберут все ресиверы и пакеты .
 

market223

Супер-Модератор
Команда форума
Официальный ответ Виасат. Как всегда написанно много , полезной инфы 0

Сегодня получил.Вас вітає компанія Vision TV – офіційний провайдер супутникового телебачення VIASAT в Україні!



Можливість підключитися до телебачення VIASAT з’явиться впродовж найближчих декількох місяців, про що ми обов’язково повідомимо Вас додатково.



Для перегляду каналів телебачення VIASAT необхідно використовувати обладнання – спеціально розроблений для української DTH платформи цифровий супутниковий приймач VIASAT SRT 7700, який відповідає міжнародним стандартам якості, з використанням системи умовного доступу VideoGuard, виробництва компанії NDS, найбільшого постачальника систем умовного доступу на світовому ринку.



Рекомендована вартість цифрового супутникового приймача буде становити близько 400грн.

Вартість встановлення обладнання буде ринковою.

Однак, ми в будь якому випадку залишаємо за собою право рекомендувати вартість.



Абоненти будуть мати можливість вибрати один з трьох пакетів каналів:



• VIASAT Сімейний (більше 40 каналів);

• VIASAT Популярний (більше 50 каналів);

• VIASAT Престижний (більше 66 каналів).



Вартість послуги залежатиме від обраного пакету і коливатиметься від 10 до 30 у.о. за місяць.



Повну інформацію щодо придбання і підключення обладнання для перегляду каналів телебачення VIASAT Ви отримаєте після комерційного запуску, завітавши до нашого офіційного сайту www.viasat.ua або зателефонувавши до Центру інформаційної і сервісної підтримки 8-800-500-4-600.



Ласкаво просимо у світ яскравих вражень! У світ VIASAT!



З повагою,

Департамент з обслуговування клієнтів
 

Рамиз

Модератор
Команда форума
Как-то странно получается. Я вчера здесь выложил стат. ключи для Free-X Delight (Inxtc TV), где последный пост про этот ключ был выложен markovich ом. Ну я не приглядел пост выше, где еще феврале эти стат. ключи (те которые я написал) выложил kisa. Теперь получается, что после

[HIDE-POSTS="0"]key: 23 C6 4E 37 2E 27 E7 3C 19 6E 26 AD 5A 58 DA 8C[/HIDE]

их поменяли опять на

[HIDE-POSTS="0"]
40 4A C4 4E 44 4F E0 73 19 6E 26 AD 5A 58 DA 8C [/HIDE] что-ли?
 
Последнее редактирование модератором:

vic

Профи в Сат-ТВ
Поки що нічого нового..водичка..


Официальная информация Viasat Ukraine.

Абоненти будуть мати можливість вибрати один з трьох пакетів каналів:

• VIASAT Сімейний (більше 40 каналів);

• VIASAT Популярний (більше 50 каналів);

• VIASAT Престижний (більше 66 каналів).

Вартість послуги залежатиме від обраного пакету і коливатиметься від 10 до 30 у.о. за місяць.

Перелік телерадіоорганізацій
за територіальною категорію мовлення

Загальнонаціональне телемовлення

1. Національна телекомпанія України (НТКУ)
2. ТОВ “ТРК “ЕРА”
3. ТРК “Студія 1+1” у формі ТОВ
4. АТЗТ „Українська незалежна ТВ-корпорація” (Інтер)
5. ЗАТ “Новий канал”
6. ТОВ „Міжнародна комерційна ТРК “ICTV”
7. ЗАТ „ТРК “Україна”
8. ЗАТ “Міжнародний Медіа Центр - СТБ”
9. ЗАТ „ТК “ТЕТ”
10. ЗАТ “ТелеОдин” (М1)
11. ТОВ „ТРК „Експрес-Інформ”(5 канал)
12. ТОВ „ТРО “Мульті Медіа Сервіс” (Мегаспорт)
13. ТОВ „ТС “Служба інформації” (НТН)
14. ТОВ „ТРК “НБМ”(5 канал)
15. ВАТ „ТК “Тоніс”

Регіональне телемовлення

1. ВАТ „Київтелемонтаж”(К1)
2. ТОВ „ГРАВІС”(Кіно)
3. ЗАТ „ТРК „Люкс”(24 Новини)
4. ТОВ „ТС “Астра -ТБ” (КРТ)
 
Последнее редактирование:

Kisa

Супер-Модератор
Команда форума
Как-то странно получается. Я вчера здесь выложил стат. ключи для Free-X Delight (Inxtc TV), где последный пост про этот ключ был выложен markovich ом. Ну я не приглядел пост выше, где еще феврале эти стат. ключи (те которые я написал) выложил kisa. Теперь получается, что после

[HIDE-POSTS="0"]key: 23 C6 4E 37 2E 27 E7 3C 19 6E 26 AD 5A 58 DA 8C[/HIDE]

их поменяли опять на

[HIDE-POSTS="0"]40 4A C4 4E 44 4F E0 73 19 6E 26 AD 5A 58 DA 8C[/HIDE] что-ли?
Рамиз,ничего обратно не меняли,просто рабочая вторая половина ключа [HIDE-POSTS="0"]19 6E 26 AD 5A 58 DA 8C[/HIDE],а она в обеих вариантах одинаковая.:)
 

forzik

Пользователь
разрешите такой вопрос! у меня ареон аф 1700 раньше я мог в ручную вбивать ключи и бисс ирдето и так далее . потом я перепрошил тюнер и у меня пропал ввод ключей на BISS а остальные кодировки я могу вводить вообщем все кроме biss. помагите кто чем может хачу обратно вводить бисс ключи через пульт!!!

Вам сюда http://forum.sat-expert.com/drugie-tunera-s-emuliatorom-i-bez/336-arion-openboks-ferguson-i-dr.html
 
Последнее редактирование модератором:

barsenal

Пользователь
Попробуй ещё раз сменить прошивку, желательно другую, мне раз приносили тюнер, где не вводились БИССы, после смены прошивки стали вводиться.
 

Coach

Новичок
Попробуйте залить свежий файл ключей под свои модели тюнеров
 

ferolg

Новичок
Cпасибо, ребята.....изучаю ссыльки....
МОЛОДЕЦ!! Так и надо сначала изучить , а затем задавать толковые вопросы.
 
Последнее редактирование модератором:

Andrucha

Пользователь
VIASAT Сімейний (більше 40 каналів);

• VIASAT Популярний (більше 50 каналів);

• VIASAT Престижний (більше 66 каналів).



Вартість послуги залежатиме від обраного пакету і коливатиметься від 10 до 30 у.о. за місяць.

вариант ПРЕСТИЖ получше выглядит, но каждый месяц 30у.е помоему многовато.Незнаю сколько у НТВ клиентов,а Триколор уже рубеж 1млн достиг и причина как мне кажется в недорогой абон оплате.
К чему это я, ах да небудет народ бросаться на Viasat
 

antoniuk

Профи в Сат-ТВ
оскільки Amos не маю змоги приймати, а за безкоштовні канали платити не збираюся, то поставив відповідні питання vision tv. ось що мені відповіли:

«Канали будуть транслюватися з супутників Sirius, Hotbird та Amos. До пакетів каналів будуть входити лише закриті канали»
 
Сверху