Пропал сигнал со спутника Amos

alexey1982

Профи в Сат-ТВ
Да все верно в решении на выдачи лицензии Евроспорты указаны но почему их не включили до сих пор загадка :) сравнивая операторов я говорил о том что есть операторы которые вкладывают деньги в развитие своих спорт каналов. Таким операторам важнее чтобы их каналы смотрели в первую очередь. Ведь это хорошо когда у оператора есть свои каналы сопрта. А какие фильмовые каналы нормальные? хотелось бы услышать!
Я мнение других уважаю, я же не говорю что отсутствие Евроспорта это хорошо. ЭТО ПЛОХО! Многие любят смотреть этот канал (мой опрос на моем форуме подтверждает эту статистику).
 
  • Like
Реакции: SCAH

chikosh

Профи в Сат-ТВ
А кому из абонентов Виасат уж так нужен Евроспорт есть возможность и румынский вариант смотреть.

Румынский вариант евроспорта входит в пакет Boom TV на Амосе.
В связи с етим напоминаю вам,что Просмотр платного ТВ без официальной подписки противозаконен.
Может вы имели в ввиду открытый немецкий вариант. Так он идет на Астре !

_______________________________________________________

Strong 0077. Пакет пока непопулярный.
 

Сергей77777

Профи в Сат-ТВ
Алексей ведь все дело в том что спорт включили в пакет за 135 грн . А абоненты подключаются в основном за 48 и 85 грн. Даже у тебя пакет популярный.Вывод что Вижн больше стремится наполнить свой бюджет чем пакеты семейный и популярный.
 
Последнее редактирование:

Maximonum

Профи в Сат-ТВ
маленькие дети сначала тоже плохо говорят ну а потом!yea!

время всё расставит по своим местам, благо уже выбор есть:)

Хороший или плохой пакет(пакеты ) у Поверхности , НТВ , Вижн , Триколора - лишь субъективное мнение каждого отдельного человека , на каждый овощ будет свой едок . Другое радует - уже хоть что то :). Есть из чего выбирать . И пускай выбор мал , но уже что то
 
  • Like
Реакции: SCAH

Kolomijtchuk

Пользователь
А какие фильмовые каналы нормальные? хотелось бы услышать!
Я мнение других уважаю, я же не говорю что отсутствие Евроспорта это хорошо. ЭТО ПЛОХО! Многие любят смотреть этот канал.

Для меня лично хорошие фильмовые это: кинохит, киноклуб, премьера, наше новое с +; Мультивижны с ХБ; Прима Филы или Примеры....
ТВ ХХI, ТВ 1000 хорошо, но мне кажется этого не хватает для полноценного названия пакета фильмовым... Если не видели б глаза лучшего возможно и это поконало бы...
А со спортом пускай думают... Один Виасат Спорт хорошо, но три куда лучше (+ наполнение не последнюю роль играет)...

Пи.си. Модераторы, пожалуйста, дайте ответ почему укр. мова не поконала для форума (я ведь не прошу на китайский переходить или общаться)...
 

vic

Профи в Сат-ТВ
Kolomijtchuk, а хто вам боронить розмовляти українською?Тут всі українці...та й пакет Віжн ТВ зробленний для України..а хто як вміє так і пише..
 

vic

Профи в Сат-ТВ
Сергей77777, от ви мене розумієте?І я вас..оце і є головне..інтерес до супутникових подій в Україні..я б тішився якби й поляки і росіяни тут писали..значить це цікаво всім..
 

Kolomijtchuk

Пользователь
Сергей77777, от ви мене розумієте?І я вас..оце і є головне..інтерес до супутникових подій в Україні..я б тішився якби й поляки і росіяни тут писали..значить це цікаво всім..

Вік, ви можливо неправильно мене зрозуміли... Справа в тому, що сьогодні коли я зайшов на форум мене "привітала" фігня в якій я мав підтвердити дотримання правил на форумі, де пунктом другим чітко було вказано:
писать на форуме только на русском языке
Вибачте, звичайно, я ніколи нічого не мав проти рос. мови, а тим більше проти людейякі нею спілкуються, але "только на русском" це як на мене занадто...
І ще раз повторюю, мені просто було неприємно таке зустріти...
А спілкуватися мені здається можна на будь-якій мові, головне, щоб тебе розуміли...
P.S. Я понимаю, что на русском больше людей поймут (к примеру Тігекала), я тоже за то, но иногда (как с Maximonum) хочеться перекинуться словечком не просто на укр., но и еще "по-нашему"(диалектом) и здесь я не вижу ничего плохого...:d
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
Шановні понове!!! Я зараз по червоній картці Вам вліплю, отримаєте на пару днів те, що однаково пишеться на обох мовах - БАН - і будете мати час на роздуми про що Ви сюди прийшли говорити - про мовні питання чи про САТ ТБ!!!
У майбутньому за підняття мовних питань попереджати більш нікого не буду, кожен пише на тій мові, котра йому подобається.
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
Хороший или плохой пакет(пакеты ) у Поверхности , НТВ , Вижн , Триколора - лишь субъективное мнение каждого отдельного человека , на каждый овощ будет свой едок
Это совершенно верно, но есть и другой тезис - всё познаётся в сравнении. И тут, увы, вижн не с чем сравнивать....всё остальное сильно выше....и к тому же по поводу евроспорта - во-первых он изначально был задекларирован в планах проекта, во-вторых это кто бы и как его не критиковал таки самый популярный канал из спортивных, и в-третьих лично я люблю снукер, а прямые трансляции всех соревнований в этом виде идут только на евроспорте.понятно, что любители футбола его могут не очень любить.... ну и наконец просто впечатление от ответа на вопрос....нет что бы просто написать что нет такого канала и не будет или возможно когда-нить будет они туфтой грузят меня....отвращение к себе они у меня вызвали сильное и наверное очень надолго....
 

alexey1982

Профи в Сат-ТВ
Румынский вариант евроспорта входит в пакет Boom TV на Амосе.
В связи с етим напоминаю вам,что Просмотр платного ТВ без официальной подписки противозаконен.
Может вы имели в ввиду открытый немецкий вариант. Так он идет на Астре !

я мав на увазі румунську версію на Сіріусі. І тут нічого протизаконого нема він працює ФТА.
 

Сергей77777

Профи в Сат-ТВ
Алексей вот когда тюнер от Вижен будет стоить 1 грн. Вот тогда не нужен будет спорт и наполнение каналов будет не так пристально клиентами расматриватся . по поводу Триколора так ведь там базовый пакет бесплатный.и поэтому идет в России масовое подключение .А тюнер будет скоро стоить 1 грн. вспомните операторов СДМА телефоны тоже были за 400 и 500 грн. А сейчас береш договор на 2 года телефон за 1 грн. и плати Абон плату. У меня уже 50 человек готовы хоть завтра подключится на таких условиях.
 

alexey1982

Профи в Сат-ТВ
Я зараз просто намочу штани від сміху -
Шановні Українці!!! Заплатіть за віжн та дивіться євроспорт на румунській мові . Ви хоч думаєте про що пишете???
Нацрада видала ліцензію в умовах котрої чітко визначено список загальнонаціональних каналів, котрі повинні надаватись безкоштовно. А що ми маємо? Навіть умови ліцензіїї не виконуються, що вже говорити про те, як вони тяжко думають про абонентів. Не те що безкоштовно, навіть того, що зазначено нема в повному обсязі. А ми так очікували що прийдуть добропорядні іноземці та дадуть нам сервіс свого рівня, тему в очікуванні неймовірної величини створили, сподівались на щось...А вони з нами по-нашому - давай гроші та йди геть.....

Можу вам сказати що ви неправі на 101%. канали не повині надаватися безкоштовно, а лише бути безкоштовними у складі програмної послуги, а це значить за них абонент не платить ,але вони всі повині бути у Відеогуард. Із зазначенного списку в переліку у рішенні на видачу ліцензіїї що є в Інтрнет цей документ то там лише нема ТРК Київ. І все!

І на відміну від вас я думаю що пишу!!good!

Читати документи треба уважно! І тобі розмова буде коструктивною:rofl:

Добавлено через 6 минут
Алексей вот когда тюнер от Вижен будет стоить 1 грн. Вот тогда не нужен будет спорт и наполнение каналов будет не так пристально клиентами расматриватся . по поводу Триколора так ведь там базовый пакет бесплатный.и поэтому идет в России масовое подключение .А тюнер будет скоро стоить 1 грн. вспомните операторов СДМА телефоны тоже были за 400 и 500 грн. А сейчас береш договор на 2 года телефон за 1 грн. и плати Абон плату. У меня уже 50 человек готовы хоть завтра подключится на таких условиях.

Триколор та Віасат це різні речі. Я вже неоднократно це пояснював і комерційні цілі у них різні. Причому Триколор державна компанія і тому вона може і безкоштовно канали вам транслювати. І в цій компаніїї лише свої канали локальні. І тому ця компанія не є порівнянням Віасат. А щодо 1 грн. за тюнер. так це звичайно можливе але будуть умови напевно як у балтійського Віасат. тюнер безкоштовно за умови підписання договору на 2-3 роки:) Все це буде с часом.
 
Последнее редактирование:

vic

Профи в Сат-ТВ
Подключение к Виасат Украина.

Підключення

Для того, щоб канали телебачення VIASAT з’явились на екрані Вашого телевізора, необхідно:
Варіант I
Зателефонувати до Центру Інформаційної
та Сервісної Підтримки VIASAT.

Варіант II
Заповнити спеціальну форму
на нашому сайті.

А далі:

* Дізнатись від операторів номери телефонів або місце знаходження найближчих до Вас дилерів VIASAT.
* Зателефонувати дилеру у Вашому регіоні та придбати комплект обладнання.




Замовте підключення зараз! Заповніть форму – заявку на сторінці Акція.

Після того, як Ви придбали комплект обладнання для підключення, Вам необхідно виконати наступні дії:

1. Встановити обладнання у Вашій оселі.
Ми рекомендуємо Вам скористатись послугами наших професійних інсталяторів.
2. Активувати картку умовного доступу, яка входить до комплекту, зателефонувавши до Відділу Підключення Абонентів VIASAT за телефоном, який вказаний в отриманих Вами документах.
3. Уважно прочитати, підписати і передати інсталятору один екземпляр Абонентського договору. Другий екземпляр Договору лишається Вам.
4. Сплатити рахунок, який Ви отримали разом із Договором.
Суму до сплати Вам повідомить оператор Відділу Підключення Абонентів VIASAT.
5. Сісти якомога зручніше, увімкнути телевізор та насолоджуватись переглядом програм на каналах VIASAT!
http://www.viasat.ua/page_connection.htm

Iнсталяція

Для інсталяції та настроювання комплекту обладнання, необхідного для підключення до телебачення VIASAT, ми рекомендуємо скористатись послугами наших сертифікованих інсталяторів.

Крім професійного монтажу обладнання, інсталятор здійснить активацію картки, настроювання основних функцій цифрового приймача VIASAT та ознайомить Вас з основними функціями електронного програмного гіду (EPG VIASAT).

Замовити інсталяцію Ви зможете у будь-якій зручній для Вас формі:

* Одночасно з придбанням комплекту для підключення у нашого дилера;
* Зазначити необхідність професійного інсталяції у формі-замовленні на нашому сайті.

Вартість інсталяції узгоджується Вами безпосередньо з інсталятором до початку робіт та залежить від їх складності: монтаж антени на Вашому будинку, місце розташування телевізора стосовно супутникової антени, спосіб укладання кабелю та інше.

У випадку самостійної інсталяції обладнання, перед початком ми рекомендуємо ознайомитись з умовами гарантійного обслуговування нашого обладнання.

Оплата

Ви обрали пакет, придбали обладнання, встановили його у Вашій оселі. Тепер необхідно здійснити оплату.

Перша абонентська плата буде складатись із декількох частин:

1. Вартість активації картки доступу;
2. Вартість абонентської плати за обраний Вами пакет каналів за початковий період;
3. Вартість абонентської плати за наступний місяць.

Суму до сплати Вам повідомить оператор Відділ Підключення Абонентів VIASAT після активації Вашої картки доступу. Якщо для підключення до телебачення VIASAT Ви скористались послугами інсталятора, то він може допомогти Вам з’ясувати суму у оператора та заповнити рахунок на першу оплату.
Бланк першого рахунку Ви отримаєте разом із Абонентським договором та карткою доступу.

Суму першого рахунку необхідно сплатити впродовж 5 робочих днів від дати активації картки у найближчому до Вас відділенні банку, який приймає подібні платежі.

Надалі, до 14-го числа поточного місяця, Ви будете отримувати щомісячні абонентські рахунки на наступний місяць за адресою, яку Ви вказали у Договорі.
Спеціальні умови для абонентів VIASAT!

При оплаті у будь-якому відділенні Ощадбанку комісія за перерахування грошових коштів не стягується.

При підключенні до послуги:
pic_05.gif


Перелік банків, в яких можна здійснити оплату:

Оплата готівкою Комісія, яка сплачується абонентом
Ощадний банк України Клієнт банку Для абонентів VIASAT - 0 грн.
Не клієнт банку 0 грн.
Райффайзен Банк Аваль Клієнт банку 0 грн. (Якщо абонент має кредитну картку Райффайзен Банку Аваль)
Не клієнт банку 20 грн.
Приват Банк Клієнт банку 2% (Якщо абонент має кредитну картку Приват Банку)
Не клієнт банку 20 грн.
Укрпошта Клієнт банку 1,5%
Не клієнт банку 1,5%
Укрсоцбанк Не клієнт банку 20 грн.
Укргазбанк Не клієнт банку 6 грн.
Родовід Банк Не клієнт банку 5 грн.
Правекс-Банк Не клієнт банку 5 грн.
УкрСиббанк Не клієнт банку 5 грн.
Надра Банк Не клієнт банку 10 грн.

Де придбати

Придбати комплект обладнання та замовити підключення до міжнародного супутникового телебачення VIASAT Ви можете безпосередньо у наших офіційних дилерів.

Якщо Ви не знайшли контактні телефони дилера у Вашому регіоні на нашому сайті, зателефонуйте, будь-ласка, до Центру Інформаційної та Сервісної Підтримки VIASAT, або заповніть форму – замовлення на нашому сайті.

Наші оператори завжди раді надати Вам кваліфіковану допомогу у будь-яких питаннях, пов’язаних з нашою послугою!



Cписок диллерів в вкладенні..
 

Вложения

  • dealer_viasat.rar
    24,6 KB · Просмотры: 133
Последнее редактирование:

Maximonum

Профи в Сат-ТВ
Алексей вот когда тюнер от Вижен будет стоить 1 грн. Вот тогда не нужен будет спорт и наполнение каналов будет не так пристально клиентами расматриватся . по поводу Триколора так ведь там базовый пакет бесплатный.и поэтому идет в России масовое подключение .А тюнер будет скоро стоить 1 грн. вспомните операторов СДМА телефоны тоже были за 400 и 500 грн. А сейчас береш договор на 2 года телефон за 1 грн. и плати Абон плату. У меня уже 50 человек готовы хоть завтра подключится на таких условиях.

Скорей всего , что вариант ресивер в аренду вероятен . Как это практикуется во многих странах . Но безусловно , что стоимость пакетов будет выше - и понятно почему
 
Сверху