Пропал сигнал со спутника Amos

vic

Профи в Сат-ТВ
alexey1982, ти працівник цієї компанії чи просто дилер?
Скоріше всього працівник..а то ж виходить,що чоловік день і ніч сидить на форумах в інтернеті..а коли ж дивитись пакет?Адже ж гроші заплачені..:nono:
 

alexey1982

Профи в Сат-ТВ
Я вже неоднократно пояснював що до Віасат ніякого відношення не маю. Якщо ви мені не вірите і не можете цього второпати то ваші проблеми. Можете називати мене як завгодно - зрадник, проданець чи з матюками.:rofl:
Як у любого абонента Віасат у мене є запитання та і скарги. Але всі ці питання ми разом вирішуємо з абонентами Віасат на моєму форумі.
 

vic

Профи в Сат-ТВ
і питання ми разом вирішуємо з абонентами Віасат на моєму форумі.
Так самі ж пишете..навіть форум оплачуєте..в додаток до абонплати..:nono:чи замість абонплати..
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
до Віасат ніякого відношення не маю.
щось тяжко повірити, дуже голосно ти їм гімни співаєш. з чого б це так??? є відповідь на питання? до речі, те що ти пишеш дуже схоже на рекламну розкрутку віжн, а реклама в нас не дозволена.
Так самі ж пишете..навіть форум оплачуєте..в додаток до абонплати..чи замість абонплати..
з цим я погоджусь, хоча може йому віасат це все оплачує, ще й бонуси в кишеню кладе??? його поведінка дає підстави робити такі висновки..
 

gotsanyuk

Любитель Сат-ТВ
alexey1982 написал(а):
Я вже неоднократно пояснював що до Віасат ніякого відношення не маю

Цьому не повірить жоден хто знаходиться на форумі. І відкрито брехати не треба.
Ви десь писали, што пакет Популярний маєте безкоштовно :)
 

alexey1982

Профи в Сат-ТВ
Ладно хлопці! Думайте що завгодно! То є ваші проблеми. Але якщо би я справді працював на віасат мені ніколи би не дозволили базікати зайве.

Добавлено через 1 минуту
Цьому не повірить жоден хто знаходиться на форумі. І відкрито брехати не треба.
Ви десь писали, што пакет Популярний маєте безкоштовно :)

Цьому не повірить жоден хто знаходиться на форумі. І відкрито брехати не треба.
Ви десь писали, што пакет Популярний маєте безкоштовно

у вас є докази що я таке писав. де факти? чи ви лише банити людей вміете:rofl:
вміємо!!! і за такий тон можемо:]
 
Последнее редактирование модератором:

vic

Профи в Сат-ТВ
Просто,вибачайте,ви ж в підпису маєте слідуючу мудру думку:Внимание! Просмотр платного ТВ без официальной подписки противозаконен.
Якщо ви представник Віасату,то чому не організувати тут тему на шквалт Запитання до Віасат УА? Де можна було б отримаи відповідь ...офіційну..
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
Якщо ви представник Віасату,то чому не організувати тут тему на шквалт Запитання до Віасат УА? Де можна було б отримаи відповідь ...офіційну..
Дійсно, це було би дуже добре, ми могли би вести конструктивну бесіду, корисну як відвідувачам форуму, так і самій компанії, звісно якщо вона дійсно хоче мати лице в Україні. Її потрібно знати думки та побажання клієнтів та тих, хто можливо ними стане....

alexey1982, якщо ти і справді не маєш жодного відношення до віасат.уа то будь ласка поясни - чого ти так їх вихваляєш та захищаєш від критики? ну яка нормальан людина просто так почне вихваляти якусь зовсім чужу її фірму???
 

Сергей77777

Профи в Сат-ТВ
Да Алексей если бы инфа шла от представителя вижн. то и отношение к полученой информации совсем другое . А так Абонент и там сайты какието для фанатов . Это не серьезно как можно доверять такой инфе. Это тоже что и старушки возле подьезда лялякают.я понимаю что хочется поднять рейтинг вижн . Но это идет только в Минус авторитету этой компании. ведь инет весь насыщен твоей пропагандой Вижн.
 

Вложения

  • alexey1982 - Поиск в Google.zip
    6,7 KB · Просмотры: 11
Последнее редактирование:

alexey1982

Профи в Сат-ТВ
Просто,вибачайте,ви ж в підпису маєте слідуючу мудру думку:Внимание! Просмотр платного ТВ без официальной подписки противозаконен.
Якщо ви представник Віасату,то чому не організувати тут тему на шквалт Запитання до Віасат УА? Де можна було б отримаи відповідь ...офіційну..

такий самий підпис має дуже поважна людина tigekala і що він тоже проданець або має пільги від Віасат. Ви просто не можете зрозуміть що інколи Віасат це може бути хоббі А НЕ прибуток.

ну і що буде тема запитань і перетвориться на тему флуду і пустослового базікання так як само ця тема. У кого є запитання тот знає куди дзвонити, куди писати.
 

vic

Профи в Сат-ТВ
alexey1982, ну раз ні ..то ні..хоббі то святе діло..
alexey1982 написал(а):
5afcb13c8ef5.jpg


26817354_NTV.jpg


Быть или не быть с плюсом или кто у кого украл ПЛЮС? :D
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
У кого є запитання тот знає куди дзвонити, куди писати.
щось дуже схоже на спосіб відповідей від компанії, це не ти там у них сидиш та штампуєш подібні відписки??? я з ними досить активно спілкувався і на 100% стиль їх писанини відповідає твому...до речі - ти так і не дав відповіді на це:
alexey1982, якщо ти і справді не маєш жодного відношення до віасат.уа то будь ласка поясни - чого ти так їх вихваляєш та захищаєш від критики? ну яка нормальан людина просто так почне вихваляти якусь зовсім чужу її фірму???
так як і компанія ні на одно з моїх запитань у листах....
 

alexey1982

Профи в Сат-ТВ
Дійсно, це було би дуже добре, ми могли би вести конструктивну бесіду, корисну як відвідувачам форуму, так і самій компанії, звісно якщо вона дійсно хоче мати лице в Україні. Її потрібно знати думки та побажання клієнтів та тих, хто можливо ними стане....

alexey1982, якщо ти і справді не маєш жодного відношення до віасат.уа то будь ласка поясни - чого ти так їх вихваляєш та захищаєш від критики? ну яка нормальан людина просто так почне вихваляти якусь зовсім чужу її фірму???

Добре пояснюю чого я вихволяю Віасат. По-перше я є абонентом. І як абонент я хочу щоб саме мій оператор був самим найкращим. І якщо в них щось не виходить я не каже Віасат - лайно. По-друге, запуск Віасат я чекав від самого початки видачі ліцензії так само як інші чекали роками запуску Поверхности.

Ви хочете почути від мене незадоволеність від Віасат будь-ласка. 20 травня я отримав рахунок на сплату від Віасат. На квитанціїї зазначено що треба сплатити до 20 травня!good! На конверті стоїть дата 15 травня. Чи Віасату потрібно раніше надсилати свої листи бо наша совкова пошта не вспромозі вчасно надіслати листи:rofl: Добре що у мене заплачено за три місяці на перед:)
Ось Вам і мінус! Тепер ви бачите з мого боку заангажованість!

Добавлено через 7 минут
щось дуже схоже на спосіб відповідей від компанії, це не ти там у них сидиш та штампуєш подібні відписки??? я з ними досить активно спілкувався і на 100% стиль їх писанини відповідає твому...до речі - ти так і не дав відповіді на це:

так як і компанія ні на одно з моїх запитань у листах....

та ні ще не вистачає мені такі листи ще штампувати. Це там дівчатки сидять та штампують такі листи:rofl: Треба не листи писати а дзвонити до них.
Такий спосіб більш дієвий. Я знаю пару чоловік так і роблять і отримують дуже цікаву інформацію - і що буде новий тюнер у Віасат і які канали можемо чекати. є там оператори на лінії які люблять язіком почесати:rofl:

Добавлено через 10 минут
Да Алексей если бы инфа шла от представителя вижн. то и отношение к полученой информации совсем другое . А так Абонент и там сайты какието для фанатов . Это не серьезно как можно доверять такой инфе. Это тоже что и старушки возле подьезда лялякают.я понимаю что хочется поднять рейтинг вижн . Но это идет только в Минус авторитету этой компании. ведь инет весь насыщен твоей пропагандой Вижн.
www.google.com.ua/search?hl=ru&cr=countryUA&g=alexey1982&start=10&sa=N

Це твоя власна думка! І нехай вона з тобою і залишаеться.:rofl:
 
Последнее редактирование:

raduegg

Пользователь
Можете викласти цей рахунок тут на форумі.
Мені цікаво для чого вони прислали рахунок, якщо в Вас заплачено наперед.
 

vic

Профи в Сат-ТВ
alexey1982, всі ми чекали з величезним нетерпінням і Віасат Україна і Поверхню плюс....і що нині діється у нас не зовсім зрозуміло..як з Віасатом так і з Поверхньою...тому хочеться спочатку розібратись пересічному в процесах і тенденціях...ви вже вибачайте..я от сижу дивлюсь зараз 5 тий канал..доллар нині 4.30...фактично...як наприклад це відобразиться на абонплаті?
Так само і з Поверхнею..сижу чухаю чуба-так 250уе це що-доллар чи євро?А це ж чимала різниця в гривнах...так само і НТВ+Україна..нічого там не зрозуміло..з політикою їх..от і чекаємо новин..від офіційних джерел цих провів..а вони чомусь мовчать як риби...
Всім же відомо ,що є такі в природі регіональні представники Віасату...була думка,що це ви...тоді де оті?Чи таких нікчем набрав Віасат в штат.?Що ви простий абонент розкручує прова,а ті хлопи диш гроші отримують..не дєло..непорядок тоді..
 

alexey1982

Профи в Сат-ТВ
Можете викласти цей рахунок тут на форумі.
Мені цікаво для чого вони прислали рахунок, якщо в Вас заплачено наперед.

сам рахунок не можу сюди викласти бо це э моя конфеденційна інформація.
там лише пишуть -
скільки у кліента на балансі на початок періоду *** грн.
розмір за користування послугою 66 грн.
за користування карткою 19 грн
и того в моему випадку 85

і разом до сплати 0 грн.

але є клітинка куди можна вписати наприклад сумму на сплати на три місяці вперед:)в тому разі якщо УКРПОШТІ ви не довіряю.

Добавлено через 8 минут
alexey1982, всі ми чекали з величезним нетерпінням і Віасат Україна і Поверхню плюс....і що нині діється у нас не зовсім зрозуміло..як з Віасатом так і з Поверхньою...тому хочеться спочатку розібратись пересічному в процесах і тенденціях...ви вже вибачайте..я от сижу дивлюсь зараз 5 тий канал..доллар нині 4.30...фактично...як наприклад це відобразиться на абонплаті?
Так само і з Поверхнею..сижу чухаю чуба-так 250уе це що-доллар чи євро?А це ж чимала різниця в гривнах...так само і НТВ+Україна..нічого там не зрозуміло..з політикою їх..от і чекаємо новин..від офіційних джерел цих провів..а вони чомусь мовчать як риби...
Всім же відомо ,що є такі в природі регіональні представники Віасату...була думка,що це ви...тоді де оті?Чи таких нікчем набрав Віасат в штат.?Що ви простий абонент розкручує прова,а ті хлопи диш гроші отримують..не дєло..непорядок тоді..

Шановний vic, я дуже вас поважаю і тому я розумію ваше занепокоєння щодо валюти купівлі тюнера. дійсно бардак коїтьсяв країні. но ця тема не про це..
Я колись десь писав вже (не згадаю на якому форумі) що головна проблема особливо европейских компанії що працюють у нас в країні це ЛЮДИ. Головна філософія українського бізнесу - ТРЕБА КОГОСЬ КИНУТИ НА ГРОШІ ЩОБ МЕНІ ДОБРЕ ЖИЛОСЬ!bad! З таким стикаюсь кожного дня!
І тому ті хто працюють в українській філіії Віасат мені вони не друзі. Я захищаю шановане імя саме европейскої компанії яка мені довподоби.
 
Последнее редактирование:

Сергей77777

Профи в Сат-ТВ
Алексей ну так и сразу нам сказали что работаете в Украинской МБА бизнес школе в департаменте маркетинга .Один из главных Ваших достоинств -глубокий аналитический взгляд стандарта 4Р

А то все абонент да абонент . Конечно абонент ведь подписался на пакет популярный.Я думаю что Виасат школу маркетинга отблагодарит.


P.s. Фамилию Icq и электр. почту я для коректности не сообщаю
 

alexey1982

Профи в Сат-ТВ
Алексей ну так и сразу нам сказали что работаете в Украинской МБА бизнес школе в департаменте маркетинга .Один из главных Ваших достоинств -глубокий аналитический взгляд стандарта 4Р

А то все абонент да абонент . Конечно абонент ведь подписался на пакет популярный.Я думаю что Виасат школу маркетинга отблагодарит.


P.s. Фамилию Icq и электр. почту я для коректности не сообщаю

БРАВО! Сергій, тепер ви не будете казати що я щось маю спільне з Віасат. Як Ви бачили нічого спільного з Віасат я не маю а лише простий абонент.

Не зовсім в тему. Вибачаюсь! Але може комусь буде цікаво.

Том Девідсон: «Там, де є конкуренція на ринку, DTH процвітає», - «Телекритика» Версия для печати

Віце-президент Sony Pictures Television International – про плани компанії та перспективи платного телебачення в Україні.

http://www.mediabusiness.com.ua/content/view/11491/42/lang,ru/
 

Kolomijtchuk

Пользователь
Як то кажуть в народі нема нічо тайного, шо не стає явним....

gotsanyuk, а Ви й постаралися...:rofl:

alexey1982, запитання то Вам цікаве від gotsanyuk... А розкажіть як ото безстроковий для простих абонентів дають, може й Геша подобріє до Віасату:yahoo:
 
Сверху